anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak platnosci karta za Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:100994012
#8 Zapaleniec#

dlaczego zniknela platnosc karta jest tylko blik i przelew w przelewach niema mojego banku co jest

oznacz moderatorów
269 ODPOWIEDZI 269
silvant
#8 Zapaleniec#

Ja też nie mogę skorzystać  z innej formy płatności bo pieniądze na raty mam na specjalnie do tego przeznaczonej karcie kredytowej!

oznacz moderatorów
Kociarka89
#8 Zapaleniec#

Odbieracie ludziom możliwość spłacania zakupów w wybrany przez siebie najdogodniejszy sposób, jeśli w najbliższych dniach nie wrócicie opcji ApplePay to również jak i inne osoby nie będę w stanie spłacić swoich zobowiązań… i w przyszłości na pewno przestane korzystać z tego serwisu…

oznacz moderatorów
profile
#9 Pomysłodawca#

Nie rozumiesz jak piszemy, że nie ma możliwości opłaty inną metodą? Z rachunku karty kredytowej nie da się wykonać przelewu, nie generuje też kodu BLIK.

oznacz moderatorów
kranu2
#9 Pomysłodawca#

Lepiej już zamilcz, bo tylko ludzi wkurzasz. Przecież wyraźnie piszemy, że nie mamy takiej możliwości, żeby zapłacić przelewem lub blikiem a ty swoje.

oznacz moderatorów
Client:100994012
#8 Zapaleniec#

ile ci zaplacili

oznacz moderatorów
Client:49013418
#3 Debiutant#

Nie mam takiej możliwości, nikt ,nie nie pytał czy chcę brać udział w jakiś testach. Raty mam do spłacenia do wtorku 10 stycznia i co mam teraz niby zrobić?

oznacz moderatorów
slawek070287
#2 Obserwator#

Ty chyba masz coś z głową?  Brak możliwości spłaty to cześć testu? To ja w ramach testu nie płacę rat. Jak włączycie możliwość płatności kartą, to ja włączę spłaty. Dziś mija mi termin i nie mam innych opcji 

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#

@grzegorz-skorupa Nie, robią sobie miesięczne testy naszym kosztem. Kartą kredytową nie spłacisz, bo ktoś ma takie widzimisie dla "WYBRAŃCÓW", mimo, że jest to niezgodne z regulaminem.

oznacz moderatorów
DJBojo
#9 Pomysłodawca#

Zaraz pani ci napisze że możesz pożyczyć w Klekocianie albo innym Dencie

oznacz moderatorów
grzegorz-skorupa
#8 Zapaleniec#

Jakie testy nic z tego nie rozumiem. Nie wyrażałem zgody na żadne testy. Płacę raty w terminie a nawet przed czasem a tu takie coś bez żadnej informacji.  A raty trzeba zapłacić  do 10 stycznia. 

oznacz moderatorów
mmaciuszek22
#2 Obserwator#

Mam to samo! Nigdzie nie wyrażałem zgody na takie testy! Może zacznijcie sobie sami testować na sobie! 

oznacz moderatorów
Kociarka89
#8 Zapaleniec#

Wcześniej miałam taką opcje aby zakupu zrobione przez Allegro Pay mogły być spłacone opcją „Apple Pay”, teraz mam do wyboru tylko Bliki i przelew tradycyjny…. Dlaczego ????

oznacz moderatorów
MianeXShop
#8 Zapaleniec#

Mam identycznie. Dodam ze na koncie mojej dziewczyny normalnie pojawia się apple pay.

oznacz moderatorów
Client:46970794
#4 Eksplorator#

Robią sobie testy na wybranej losowo grupie klientów i niestety tak jak ja się załapałaś. Ja spłacam swoje zobowiązania i idę do konkurencji.

oznacz moderatorów
babudzynski
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób zrezygnować z tego testu? Nie mam zamiaru używać innych metod, proszę o informację, w jaki sposób zapłacić kartą. 

 

oznacz moderatorów
pawlak200
#2 Obserwator#

Dzień dobry, 

Brak możliwości spłaty Allegro Pay kartą ,to dla mnie duży problem.Teraz muszę korzystać z przelewu tradycyjnego ,czyli wchodzić w historię zakupu spisawać dane,wracać na stronę banku i robić przelew.Moje banki nie obsługują Blika i nie ma ich na liście szybkich przelewów.

Ciśnie mi się tylko jedno na usta ,ale nie chce być niemiły.Testy nie są żadnym tłumaczeniem. Jeżeli Allegro tak traktuje klientów ,to chyba czas się pożegnać.

Pozdrawiam serdecznie 

Paweł

oznacz moderatorów
Dial13
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie.

   Nie wiem czym sobie zasłużyłem na tak "ogromne szczęście" w postaci wdrożenia mnie do jakiegoś programu testów.

   Z tego co pamiętam , nikt jakoś nie zadał sobie trudu, aby zadać proste pytanie, czy wyrażam jakąkolwiek chęć brania w tym udziału.

   Jedynym jak na razie efektem tego wszystkiego, jest uniemożliwienie mi spłaty należności w Allegro Pay.

   Wszystkie środki na wywiązanie się z należności spoczywają na koncie powiązanym z właśnie z kartą.

       W tej chwili inna forma płatności jest wykluczona.

   Proszę o wykluczenie mnie z programu testowego i przywrócenie możliwości zapłaty kartą.

      P.S.

 

     Nigdy nie miałem złego zdania o platformie Allegro, ale widocznie komuś "TAM" zależy na tym aby spora część jej użytkowników, te zdanie diametralnie zmieniła.

 

   Pozdrawiam

      

oznacz moderatorów
aleksander_c
#3 Debiutant#

Również znalazłem się w gronie "losowo wybranych klientów" i z dnia na dzień stanąłem przed wyborem spłaty tylko BLIKiem albo przelewem. Nie wiem jaki był klucz doboru ale z mojego punktu widzenia odpowiedź do Allegro jest prosta: BRAK MOŻLIWOŚCI SPŁACANIA PRZEZ ALLEGRO PAY KARTĄ ELIMINUJE ALLEGRO PAY Z OPCJI MOICH PŁATNOŚCI ZA ZAKUPY I ZNIECHĘCA DO WIĘKSZYCH ZAKUPÓW PRZEZ ALLEGRO.

oznacz moderatorów
uzytkownik1984
#8 Zapaleniec#

 Zablokowanie metody płatności kartą, bez poinformowania mnie o tym przed zawarciem umowy allegro pay, traktuję jako naruszenie mojej swobody wyboru metody płatności oraz naruszenie przez Państwa Regulaminu Allegro Pay. O sprawie został poinformowany UOKIK.

oznacz moderatorów
uzytkownik1984
#8 Zapaleniec#

Zablokowanie metody płatności kartą, bez poinformowania mnie o tym przed zawarciem umowy allegro pay, traktuję jako naruszenie mojej swobody wyboru metody płatności oraz naruszenie przez Państwa Regulaminu Allegro Pay. O sprawie został poinformowany UOKIK.

oznacz moderatorów