anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak platnosci karta za Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:100994012
#8 Zapaleniec#

dlaczego zniknela platnosc karta jest tylko blik i przelew w przelewach niema mojego banku co jest

oznacz moderatorów
269 ODPOWIEDZI 269
Arkadia_OK
#11 Animator#

Podać Allegro do UOKIK !

Przykład wniosku w powiązanych watkach na tym forum/tablicy.

oznacz moderatorów
Client:102862756
#7 Wielbiciel#

Nie mogę dokonać płatności kartą płatniczą

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102862756 Nie możesz opłacić zakupu czy spłacić Allegro Pay?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Quetzalcoatl9
#4 Eksplorator#

No właśnie, za Allegro Pay nie można zapłacić kartą. Co się stało i kiedy ta opcja zostanie przywrócona bo dla mnie to najprostszy sposób

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiadomo kiedy, piszą o jakiś testach na m-c, na niektórych.https://spolecznosc.allegro.pl/t5/allegro-pay/brak-platnosci-karta-za-allegro-pay/m-p/500093#M14094

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#

To, że to potrwa miesiąc to informacja od Moderatorki w tym samym wątku na 1 stronie. Co lepsze, umowy zawarte jeszcze do połowy grudnia miały zawarte w pkt 5, że można płacić kartą. Umowa po 20 grudnia już ma tylko blik i przelew. Umowy, które zawierały zapis o płatności kartą imo mają złamany pkt 5. (płatności rozłożone na raty). W moim przypadku jest to z 10 umów.

oznacz moderatorów
tom_ur
#8 Zapaleniec#

Nie można spłacić AllegroPay kartą. Poszła skarga do UOKIK.

oznacz moderatorów
Client:62115302
#7 Wielbiciel#

Nie mam możliwości spłaty allegro pay bo nie ma mojej karty kredytowej, jestem obecnie za granicą i nie mam innej możliwości,te testy są **piiip**yczne i głupkowate będę musiała zrezygnować z allegro, co za bzdury ktoś wymyslił spłata do 10 stycznia i nie wiem jak spłacić 

oznacz moderatorów
jakubkatowice
#7 Wielbiciel#

Ja również zostałem objęty tzw. Testami. Bez zgody i wcześniejszego informowania. Uważam to za skandal i wręcz świństwo allegro. 

 

Oczywiście użyję innej metody spłaty bo opóźnienie w spłacie będzie pewnie zaznaczone w biku. Natomiast podpinam się pod wcześniejsze posty i każdemu radzę to samo. Przesłać zgłoszenie do uokik-u i liczyć, że odpowiedni urząd zbada sprawę i nałoży na alle drogo stosowne sankcje:


 Proponowana na innych wątkach treść pisma do uokiku. Można wysłać logując się na epuap.

 

 

Szanowni Państwo,

Firma Allegro, oferująca usługę AllegroPay (opóźniona płatność za zakupy w serwisie), wbrew regulaminowi wyłączyła "wybranej grupie użytkowników" w ramach prowadzonych testów możliwość płatności kartą.

Testy nie były zapowiedziane wcześniej, nie wprowadzono stosownych zmian w regulaminie, nie da się z nich zrezygnować. Punkt regulaminu, który uległ złamaniu:

Regulamin usługi Allegro Pay (https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-uslugi-allegro-pay-lD8OAPk4Lu6), § 6, punkt 2:
"W Panelu Allegro Pay będziesz mógł dokonać Spłaty wierzytelności objętej Umową Allegro Pay (w tym niektórych przeterminowanych wierzytelności przeniesionych do firmy zewnętrznej), korzystając z szybkiego przelewu, BLIK lub karty płatniczej przy czym ta ostatnia opcja będzie dla Ciebie dostępna tylko przy terminowej Spłacie. Za tak dokonaną Spłatę nie pobierzemy opłat ani prowizji, a Spłata dotrze do nas od razu."

Pomimo zachowania terminowej płatności ja, oraz wielu innych użytkowników, nie mamy możliwości płatności kartą. Tutaj pracownicy Allegro informują o prowadzonych testach:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/allegro-pay/brak-platnosci-karta-za-allegro-pay/td-p/499809

Liczę na Państwa reakcję w tej sprawie.


Z poważaniem,

oznacz moderatorów
MianeXShop
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Robicie sobie żarty z ludzi? Zmiana umowy jednostronnie? ŻĄDAM UDOSTEPNIENIA MOZLIWOSCI PLATNOSCI APPLE PAY PONOWNIE TAK JAK BYLO ZAZNACZONE TO W UMOWIE!

oznacz moderatorów
MianeXShop
#8 Zapaleniec#

A tak w ogóle , k***a co testujecie? Wyłączanie możliwości spłat za pomocą kart płatniczych? Niedorzeczne jest to. Ale mam nadzieje szczerą że otrzymacie taką karę finansową że odechce się wam w przyszłości podobnych "testów"

oznacz moderatorów
kranu2
#9 Pomysłodawca#

Testują tańszego operatora płatności, który ma tylko dwie opcje spłaty. I akurat nam go wcisnęli.

oznacz moderatorów
profile
#9 Pomysłodawca#

Dopiero zapłacili karę. Znów będzie zgrzytanie zębami na zarządzie.

UOKiK - Urząd - Informacje ogólne - Aktualności - Prezes UOKiK wydał dwie decyzje w sprawie praktyk ...

oznacz moderatorów
krzych50
#8 Zapaleniec#

Ja właśnie zgłosiłem sprawę do UOKiK

oznacz moderatorów
elemental1
#8 Zapaleniec#

Ja też zgłosiłem do UOKIK.

oznacz moderatorów
Sowaiwa
#8 Zapaleniec#

Też mnie tak wrobili....

oznacz moderatorów
elemental1
#8 Zapaleniec#

Ja również przez nich musiałem się na szybko ośmieszać przed znajomymi aby pożyczyć kase na te żałosne raty na które miałem bez problemu środki na karcie. Nigdy wiecej tego allegro. 

oznacz moderatorów
Labrador8558
#7 Wielbiciel#

U mnie ta sama sytuacja.

oznacz moderatorów
elemental1
#8 Zapaleniec#

Ja już puściłem skargę do UOKIK. Zobaczymy co oni powiedzą. W każdym razie, niech wiedzą jak nas potraktowano.

oznacz moderatorów
muciel55
#2 Obserwator#

Papa Allegro.....🚀

oznacz moderatorów