anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z Allegro Pay [10.12.2021 r.]

MAMY ROZWIĄZANIE!
crysteck
#7 Wielbiciel#

Witam. Kika razy kupowałem przez Allegro Pay, wszystkie spłaty spłacone, środki na zakupy 4200. Ikona Allegro Pay na stronie głównej jest, lecz podczas zamówienia nie mam możliwości wyboru Allegro Pay.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
178 ODPOWIEDZI 178
xyz96
#21 Demiurg#

@crysteck Być może były jakieś opóźnienia w spłatach poprzednich rat?

oznacz moderatorów
crysteck
#7 Wielbiciel#

Żadnych opóźnień, wszystko spłacone na czas.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Sporo podobnych zgłoszeń. Widocznie w niektórych sytuacjach Allegro Pay blokuje czasowo kolejne zakupy. Skorzystaj z rat PayU. 

oznacz moderatorów
Trusiak85
#7 Wielbiciel#

Nie koniecznie osoby z rodziny mają pełne limity płacone zawsze na czas i też nie mają  możliwości zakupu pay . Rano było coś info o banku może coś pozmieniali

oznacz moderatorów
Trusiak85
#7 Wielbiciel#

Witam mam to samo wszsytko płacone na czas środki dostępne a przy wyborze zakupu usługi nie ma .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
crysteck
#7 Wielbiciel#

Już to sprawdzałem.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zapytajmy, może widzą coś czego nie wiemy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@crysteck Cześć. Czy wartość zakupu jest wyższa niż 30 złotych? Prześlij mi proszę zrzut ekranu

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bidzix
#3 Debiutant#

Problem jest po stronie allegro mi przed chwilą wyskoczyła opcja zapłacenia allegro pay ale płatność nie przeszła i tak wszystko spełnia warunki płatności.

oznacz moderatorów
Client:49902112
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2021-11-29-19-51-07-095_pl.allegro.png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49902112 Poszukaj w umowie kredytowej numeru konta do spłaty przed terminem i zrób zwykły przelew, inaczej Allegro Pay naliczy Ci odsetki. Wcześniej wyczyść lub zmień przeglądarkę, albo odinstaluj i zainstaluj aplikację. 

oznacz moderatorów
Client:36294100
#7 Wielbiciel#

ja wlasnie tez mam problem splacilam raty ,kase pobralo ,a raty nadal widnieja jako niesplacone ,meila ze splata tez nie dostalam a zawsze bylo to automatycznie .

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36294100 Cześć. Wyślij nam proszę potwierdzenie przelewu przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c2f4a079-47f6-4949-a174-a496fe1b1805&subjectId=aff65b40-b... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:36294100
#7 Wielbiciel#

wyslane @ko_alka

oznacz moderatorów
malgoszcz71
#7 Wielbiciel#

Oni maja problemy techniczne rano oplacilam raty i po 6 godzinach wskoczyly dopiero

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49902112  Cześć. Zaktualizuj proszę aplikację Allegro i daj znać, czy po aktualizacji problem wciąż występuje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sitko7
#8 Zapaleniec#

Witam, dlaczego nie mogę kupić przedmiotów poprzez allegro pay, mam aktywowana usługę A przedmioty są dostępne poprzez Allegro pay, jednak jak przechodzę do podsumowania to nie mogę zapłacić poprzez Allegro Pay

oznacz moderatorów
Gustaff_
#8 Zapaleniec#

Witam,

przy zakupie przedmiotu wybrałem opcję zapłać z AllegroPay (mam aktywny i wystarczający limit) ale po potwierdzeniu SMS pokazał się komunikat, że płatność nie przeszła. W zakładce moich zakupów jest informacja, że mam nieopłacony zakup i mam opłacić ponownie. Nie ma jednak już opcji Allegro Pay - są wszystkie inne.

Jestem zainteresowany zakupem tylko przez Allegro Pay, proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów