anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
nat_not
Moderator
Moderator
5 13 2,700

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu całego naszego zespołu, życzymy Wam, by każda trudność w życiu przynosiła cenną lekcję, a napotkani ludzie utwierdzali Was w przekonaniu, że tych o wielkim sercu jest więcej. 

Za nami trudny rok, w którym izolowaliśmy się od bliskich w trosce o ich zdrowie, a jednocześnie dzięki miejscom takim, jak Gadane, mogliśmy nawiązywać kontakt z nowymi osobami. Cieszymy się, że wykorzystaliście tę szansę i pokazywaliście nam jacy jesteście naprawdę - błyskotliwi, inteligentni, często zabawni, czasem złośliwi. Dziękujemy, że daliście się poznać i spędziliście tyle czasu w naszej wspólnej przestrzeni. To dla nas dowód na to, że była i jest potrzebna.

Na co dzień każdy z Was jest tu mile widziany. To dzięki Waszej wiedzy i doświadczeniu społeczność może spełniać rolę edukacyjną, do której została powołana. Często też zaglądacie tu po prostu dlatego, że szukacie kontaktu z innymi. Zdążyliście się już poznać i polubić. Dlatego wierzymy, że nawet w czasie, “w którym gasną wszelkie spory”, będziecie się - jak zwykle kulturalnie - ścierać w emocjonujących dyskusjach 😉 To Wy tworzycie społeczność Allegro Gadane!

Rozgadanych świąt!

Maciek @msniezek , Ola @_HolaOla_ , Natalia  @nat_not , Monika @la_nika  i Maja @mr_oma 

🎄🎅🎁

Jeśli pod tym postem sypniecie życzeniami, jak śniegiem, te święta będą naprawdę magiczne 🙂

13 Komentarze
oznacz moderatorów