anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alegro ukrywa aukcje podczas wyszukiwania, oszustwo czy przypadek?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PanPromocja
#7 Wielbiciel#

Siemka, bez logowania alegro wyrzuca mi wievej ofert po wpisaniu hasla.

W praktyce to wyglada tak jak na zrzutach.

 

Bez logowania 2 strony z aukcjami, po zalogowaniu jedna strona.

CO CIEKAWE U GORY POKAZUJE NA OBYDWU TA SAMA LICZBE AUKCJI.

 

 

bez logowania.pngpo logowaniu .png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@PanPromocja zmieniliśmy widok listy wyszukiwania z ofertowego na produktowy. W widoku produktowym otrzymujesz listę produktów, z której możesz przejść, klikając w zakładkę "porównaj X ofert", do listy ofert połączonych z danym produktem - dlatego po zalogowaniu widzisz 1 stronę wyszukiwań, po kliknięciu “porównaj X ofert” wyświetlimy wszystkie oferty.

oznacz moderatorów
PanPromocja
#7 Wielbiciel#

no dobra, ale co mam zrobic aby miec jedna liste na korej jest wszystko?

bo w tym oferotwym nadal mam kilka tego samego, a w kazdej z tych samych rozwija sie kilka do porownania

 

 

oznacz moderatorów
actp-sklep
#10 Popularyzator#

Bez zalogowania masz jeszcze chyba widok ofertowy, bo dostępna jest opcja "połącz te same oferty", a dla zalogowanych użytkowników nie ma już tej opcji, jest widok produktowy  i resztę ofert masz "ukrytą" w poszczególnych wynikach wyszukiwania.

 

oznacz moderatorów
PanPromocja
#7 Wielbiciel#

no dobra, ale co mam zrobic aby miec jedna liste na korej jest wszystko?

bo w tym oferotwym nadal mam kilka tego samego, a w kazdej z tych samych rozwija sie kilka do porownania

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@PanPromocja czy możesz proszę doprecyzować co masz na myśli "mieć jedną listę na której jest wszystko"? W widoku ofertowym będziemy wyświetlać wszystkie oferty tego samego produktu osobno (może to być kilka stron wyszukiwań), natomiast przy widoku produktowym po kliknięciu w "porównaj X ofert" wyświetlimy listę ofert połączonych z danym produktem.

oznacz moderatorów
PanPromocja
#7 Wielbiciel#

ok, czyli niestety musze sie z tym cyrkiem pogodzic 😕

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

@PanPromocja Nie, wyszukuj bez zalogowania.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Na wylogowanym tez to podobno mają zrobić. Ale działa jeszcze takie coś jak wyszukujesz to w paku przeglądarki dodajesz &description=1 to rozłącza.

A moderatorka dziwne rzeczy opowiada jaką listę z danym produktem. Raczej od groma różnych dziwnych list. Przykładowo chciałam kupić kawę, zwykle kupuję od razu 2-3 kilo. Ale nawet większą ilością w dobrej cenie bym nie pogardziła.  Przeliczam cenę na kilogram, czyli czasem wezmę 1x2kg, a kiedy indziej korzystniej wziąć 2x 1kg itp. Wyszukuję i widzę 1 katalog z 1kg, drugi katalog z 2 kg, 3ci z 4kg itp. No kilka katalogów rozwijanych w listy tej samej kawy.

Przy innych rzeczach co chwilę jakieś dziwne wyszukiwania.  Jak dzieciakowi książki do niemieckiego szukałam to połowa ofert to były jakieś witki dębowe do sauny. Czy to miało insynuować powrót do starych metod wychowawczych czy o co drogiemu aliegro chodziło???

Wiecie co E... nie miał takiej listy i podobne ceny. Ale nie łamcie się ze 2 Czechów pewnie przyjdzie na moje miejsce i kupi...

oznacz moderatorów
PanPromocja
#7 Wielbiciel#

dzieki! wlasnie takiego czegos mi brakowalo!!!

no wlasnie jest tak jak piszesz, niby mialo to w czyms pomagac, a tylko szkodzi

 

czesc tego samego amm jako inne produkty, czesc jako scalone oferty, no cyrk do kwadratu

 

oznacz moderatorów