anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Protekt

enter2006
#9 Pomysłodawca#
  • Kupiłam suszarkę na ubrania, ponieważ była ochrona kupujących i gwarancja pomocy ze strony Allegro. Gdy towar został prawidłowo zareklamowany u sprzedawcy. Gdzie wyszłam z incjatywa wysłania do sprzedawcy towaru. Allegro wypowiedziało się iż otrzymuje zwrot w kwocie 17 zł. I ze nie mogę odesłać produktu do ekspertyzy sprzedawcy. Czyli za produkt zapłaciłam 120 zł w sumie. A otrzymuje 17 zł rekompensaty. Pytam ? Wada jest istotna, schodzi farba w wielu miejscach. Jest rdza. Na jakiej podstawie 17 zł ? Czy jak kupowałam to pisaliście iż kwota rekompensaty może być poniżej kosztów wysyłki ? Nie ! Tym samym zwyczajnie wprowadzacie w błąd. Gdy pytam o powód takiej decyzji  pracownik odsyłam mnie do Sądu. Nie polecam Allegro ! Wróciły zasady jakie kiedyś były czyli sprzedawca to Bóg, kupujący oszust bo musi zostać z wadliwymi bublami z Allegro ! Dla mnie brak informacji o kwocie rekompensaty to klauzule niedozwolone, jakieś nie określony kwoty to wprowadzanie klientów w błąd iż są chronieni przez Allegro. Wnioskuje iż kupując coś bardzo drogiego, można otrzymać nawet 1 zł zwrotu. Ponieważ nie ma określonej kwoty rekompensaty. 
oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Wypowiedzcie się, nie wiem co kupujacy zrobił bo pisze "emocjonalnie".

oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Nie emocjonalnie tylko pisze iż Allegro nie określa kwoty rekompensaty, nie pomaga przy sporze ze sprzedawca. Czyli na otarcie łez proponuje 17 zł z Allegro Protekt na lody i tyle w temacie. Tym samym każdy kto kupuje rzeczy o dużej wartości przed zakupem niech się zastanowi czy w razie sporu ze sprzedawca otrzyma pomoc od Allegro. Czy to tylko puste slogany 😂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@enter2006 Gdy towar został prawidłowo zareklamowany u sprzedawcy.

Co to znaczy ? został wysłany na reklamacje i sprzedawca odrzucił ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @enter2006 tu jest jakieś nieporozumienie , nie znamy faktów , trzeba czekać na  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Chciałam wysłać towar reklamowany do sprzedawcy. By miał możliwość ocenić i wydać decyzje reklamacyjna. Otrzymałam informacje od Allegro iż sprzedawca rozpatrzy reklamacje na podstawie zdjęć. Sprzedawca reklamacje odrzucił na podstawie zdjęć. A Allegro zapropnowała 17 zł rekompensaty. Towar wart 100 zł plus przesyłka około 20 zł. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@enter2006 to teraz do rzecznika konsumenta 🙂 Jak sprzedawca odrzuci allegro nic nie zrobi pewnie oddali Ci kasę  na zakup farby i pomalowania suszarki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Kwota 17 zł wystarczy na pomalowanie suszarki ? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@enter2006 podrążymy , ale bez faktów nie damy rady . Czym sprzedawca umotywował odrzucenie reklamacji ?

oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Uznał iż to mechaniczne, nie widząc tego .. nie chce bym odesłała produkt do niego 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozpatrzył na odległość reklamację ?

oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Tak, widocznie otrzymał jakieś wskazówki iż tym sposobem nie poniesie kosztów 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@enter2006 Niestety sprzedający ma prawo do odrzucenia reklamacji, Ty masz prawo się odwołać, rzecznika praw konsumentów, sąd. Inna sprawa Allegro Protect tam nie jest napisane że zwrócą 100% mogą każdą dowolną kwotę do 20000 tys złotych.

oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Prawidłowo czyli podałam wszystkie szczegóły, prosiłam również o odesłanie towaru. Podałam żądanie, opisałam wadę 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@enter2006 Podaj proszę numer dyskusji i oferty, której dotyczyła ta sprawa. Wskaż też numer korespondencji, którą prowadziłaś z konsultantem. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Dyskusja z P.H. SILVER 311

W sprawie wniosku Allegro Protect skontaktujemy się ponownie z Panią drogą mailowa w sprawie nr 32706231.

oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Odpowiedz na pytanie jakie otrzymałam od od pracownika Allegro 

 

cyt. 

Nie została Pani wprowadzona w błąd. Zgodnie z prawem Sprzedający ma możliwość odmowy przyjęcia reklamacji. Z Allegro Protect została Pani przynana rekompensata w wysokości 17 zł.

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Trudno się odnieść nie znając całego kontekstu sprawy.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Odpowiedz Allegro cyt. 

Allegro nie chce bym go odesłała i cyt. Allegro

Nie została Pani wprowadzona w błąd. Zgodnie z prawem Sprzedający ma możliwość odmowy przyjęcia reklamacji. Z Allegro Protect została Pani przynana rekompensata w wysokości 17 zł.

oznacz moderatorów

enter2006
#9 Pomysłodawca#

Cyt. Pracownika Allegro 

… zgodnie z prawem sprzedający ma możliwość odmowy przyjęcia reklamacji ..   

 

 

oznacz moderatorów