anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu

Idź do rozwiązania
DBASOLAR
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.

Mój problem polega na tym, że kupiłem niedawno bojler w opcji za pobraniem. Niestety sytuacja zmusiła mnie do rezygnacji z zakupu. Jak to mam zrobić?. W zakładce Moje zakupy widnieje kupiona rzecz, ale jest opcja zwróć zakup, po kliknięciu której trzeba wypełnić nr konta do zwrotu pieniędzy. Szkopuł w tym, że zakup był za pobraniem., I tkwimy że sprzedawcą w impasie. Jak rozwiązać ten problem bo allegro pobrało sprzedawcy prowizję.

Aleksander Jaromin

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
DBASOLAR
#9 Pomysłodawca#

Tylko zostawienie problemu na czyjejś głowie nie mieści się w moich standardach. Wiem, że mogłem odpisać sprzedawcy, że mnie to nie interesuje, że to nie mój problem, ale w taki sposób nie postępuję. Sam prowadzę działalność, i sam potępiam takie zachowania. Zawsze staram się szukać jakiegoś rozwiązania. Czasami za kogoś, a czasami za swoje winy.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DBASOLAR @mdrogeria wybaczcie, myślałam, że zdążyłeś odebrać i opłacić to zamówienie. Idę w takim razie po kawę 😉
Sprzedający posiada informację na temat anulowania zamówienia, ponieważ napisałeś do niego przez Centrum wiadomości, tak? 
W takim razie niech sprzedający napisze do nas za pomocą tego formularza i prześle zrzuty ekranu z wiadomością, w której rezygnujesz z tego zamówienia.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów