anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zamowienia

diorskin
#7 Wielbiciel#

Witam. Zakupiłam we wtorek książki. Zależało mi na czasie. Książki miały byc na czwartek jednak nie doszły dlatego zrezygnowałam z zamówienia. Dzisiaj dostałam powiadomienia że książki są w drodze. Co robić w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@diorskin Skontaktuj się ze sprzedającym, żeby wyjaśnić tę sprawę. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

diorskin
#7 Wielbiciel#

Kontakt jest strasznie utrudniony na wszystkie zapytania odpowiada automat i tak od początku złożenia zamówienia. Dyskusja tez została założona jednak bez odzewu. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie ma nigdy pewności że dostaniesz w dniu który podaje allegro . To jest tylko sugerowana data ,często mijająca z rzeczywistością . Musisz patrzeć w jakim czasie sprzedawca podaje czas wysyłki i doliczyć czas firmy która tę przesyłkę dostarczy . Te czasy są różne i tak np. paczkomat InPost może dostarczyć w ciągu 24 h a wysyłka zamówiona przez allegro BOX może iść tydzień .

oznacz moderatorów

diorskin
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca sam gwarantował szybką wysyłkę. Nigdy nie miałam takich problemów ze sprzedawcami. Jednak tu coś poszło nie tak. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W dyskusji ma 24godz. na odpowiedź, potniej możesz poprosić Allegro o pomoc, wyślą do sprzedającego ponaglenie.

oznacz moderatorów

diorskin
#7 Wielbiciel#

Już to także zrobiłam. Nic nie pomaga. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie stresuj się ,odpowiedzieć w dyskusji musi . Jest weekend i nie każdy sklep pracuje ,poczekaj na reakcję do poniedziałku.

oznacz moderatorów

diorskin
#7 Wielbiciel#

Rozumiem. Tylko co mam zrobić z tą przesyłka którą dotrze? Poprostu mam jej nie odbierać? 

oznacz moderatorów

p_karas
#7 Wielbiciel#

Mam taki sam problem. Zakup do 10:00 gwarantował dostawę tego samego dnia ale oczywiście nie dotarło. Też sie zastanawiam czy mogę po prostu nie odebrać i dostanę zwrot pieniędzy czy muszę odebrać, nadać zwrot i czekać na zwrot środków? Po co są te gwarantowanie terminy doręczenia, skoro niewiele znaczą?

oznacz moderatorów