anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja Allegro nie wyświetla zdjęć

MAMY ROZWIĄZANIE!
groszeksg
#7 Wielbiciel#

Cześć! Od kilku dni aplikacja Allegro na Android nie wyświetla zdjęć na aukcjach. Brak tego problemu w przypadku przeglądarki. Aplikacja została odinstalowana, uaktualniona, sprawdzone ustawienia aplikacji w systemie. Logując się na inne konto - ten sam problem. Czy wiecie może jak to naprawić?

oznacz moderatorów
57 ODPOWIEDZI 57
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@groszeksg Czy mógłbyś przesłać mi tutaj screen swojego ekranu, który będzie obrazował ten problem? Podaj mi również proszę z jakiej wersji aplikacji oraz urządzenia korzystasz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
TheGrimDemon
#8 Zapaleniec#

Również mam ten problem.

Telefon dość nowy bo Samsung S20fe 

A wersja aplikacji 7.66.0

Screenshot_20221230-164650_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TheGrimDemon Jeśli to możliwe, sprawdź czy problem występuje, kiedy korzystasz z internetu z innego źródła.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
TheGrimDemon
#8 Zapaleniec#

Niestety występuje. Próbowałem na kilku źródłach WiFi (w domu, na publicznym WiFi) oraz internetu z telefonu.

Problem występuje wyłącznie w aplikacji. Gdy używam przeglądarki na telefonie zdjęcia się ładują 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TheGrimDemon Czy zasięg internetu z innych źródeł jest lepszy niż ten widoczny na zrzucie?

Dla pewności odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
TheGrimDemon
#8 Zapaleniec#

Internet z innych żrudeł jest również lecz ten na zrzucie jest najmocniejszy i najszybszy (ponad 134.15 Mbps internet domowy, rooter w tym samym pomieszczeniu co telefon).

 

Przeinstalowanie aplikacji niestety nie pomogło.

oznacz moderatorów
pieczarros
#7 Wielbiciel#

Hej. Pomogli ci z tym problem? Ja mam to samo i nie wiem jak rozwiązać ten problem. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pieczarros Cześć. Wciąż pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Podaj mi proszę model Twojego telefonu, a także wersję aplikacji Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Kicur888
#7 Wielbiciel#

Ja od kilku dni mam to samo. Problem występuje tylko na wifi, nie było żadnej aktualizacji w międzyczasie, nie zmieniałam operatora internetu, nie zmieniałam telefonu, wszystkie inne aplikacje, strony działają poprawnie. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Kicur888 Może to być problem z zasięgiem internetu, jeśli występuje wyłącznie w przypadku korzystania z jednego źródła.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Kicur888
#7 Wielbiciel#

Nie jest to problem z zasięgiem internetu, ponieważ wszystkie inne aplikacje/strony działają bez problemu i ładują się bez problemu

oznacz moderatorów
kkajakk
#7 Wielbiciel#

U mnie jest to samo, odkąd wgrał się nowy Android 13 na allegro nie widzę większości zdjęć, ani w aplikacji ani przez stronę. Tel to Samsung  Galaxy FE20 5G

oznacz moderatorów
krzysiolekzg
#7 Wielbiciel#

U mnie jest to sam na WiFi brak zdjęć, przez dane mobilne już są. Zasięg WiFi na maksa, telefon xiaomi mi 11Screenshot_2023-01-06-23-01-27-910_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
wlodiWNL
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Nie ładuje wszystkich zdjęć w aplikacji bez względu czy włączona jest transmisja danych czy wifi. Problem zauważyłem w dniu wczorajszym. Telefon to Samsung note 10+, android 12. Aplikacja w wersji v7.66.0.

oznacz moderatorów
Tomas_112
#1 Nowicjusz#

Samsung S21 ultra ten sam problem

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@krzysiolekzg @Tomas_112 @wlodiWNL @kkajakk @Kicur888 Przekazaliśmy już Wasze zgłoszenia do zespołu technicznego, więc na pewno zweryfikujemy tę sytuację oraz poszukamy przyczyny i rozwiązania tych problemów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
roy_21
#2 Obserwator#

U mnie to samo. Na wifi nie wyswietla zdjęć , a na mobilnym wszystko ok. Tylko w aplikacji allegro jest ten problem. Telefon to Xiaomi poco X3 pro. Zasięg wifi jest doskonały.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@roy_21 Czy możesz przesłać mi zrzut swojego ekranu oraz podać wersję aplikacji, z której korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:48488696
#1 Nowicjusz#

Xiaomi mi 10t  to samo cou poprzedników.

Wifi czy transmisja danych bez rezultatu.

Odinstalowanie i ponownie zainstalowanie aplikacji nic nie robi.

oznacz moderatorów