anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja Allegro nie wyświetla zdjęć

MAMY ROZWIĄZANIE!
groszeksg
#7 Wielbiciel#

Cześć! Od kilku dni aplikacja Allegro na Android nie wyświetla zdjęć na aukcjach. Brak tego problemu w przypadku przeglądarki. Aplikacja została odinstalowana, uaktualniona, sprawdzone ustawienia aplikacji w systemie. Logując się na inne konto - ten sam problem. Czy wiecie może jak to naprawić?

oznacz moderatorów
57 ODPOWIEDZI 57
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48488696 Przekażę Twoje zgłoszenie do działu technicznego, ale w przypadku jak u poprzedników, Ciebie również poproszę o zrzuty ekranu, które przedstawiają ten problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
bobikson89
#7 Wielbiciel#

Witam, nie wiem co Wy zrobiliście z tą aplikacją ale również od jakiegoś czasu mam dokładnie ten sam problem. Nie da się korzystać z aplikacji! Uleszacie aplikację to ona coraz gorsza się robi! Zanim będą głupie pytania to na Wi-Fi na androidzie emui12, z aplikacją już wszystko robiłem, ewidentnie to wasza wina i tych waszych ulepszeń! 

oznacz moderatorów
cendymen7
#7 Wielbiciel#

Mam to samo brak miniatur ....

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cendymen7 Prosimy o informację o wersji aplikacji Allegro, wersję systemu operacyjnego telefonu i zrzut ekranu, na którym widoczny będzie zgłaszany problem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
migug
#7 Wielbiciel#

To samo u mnie z tej aplikacji nie da się w ogóle korzystać.

oznacz moderatorów
krzysiolekzg
#7 Wielbiciel#

I najgorzej że do tej pory nic nie naprawili. 

oznacz moderatorów
G___M
#7 Wielbiciel#

Cały czas jest to samo, nie da się korzystać z waszej aplikacji od miesiąca. Zamierzacie coś w końcu zrobić?

App ver 8.2.0/Android 13

Screenshot_20230121_101932_Allegro.png

Screenshot_20230121_102142_Allegro.png

 

oznacz moderatorów
MonaLisaArt
#7 Wielbiciel#

Witam, u mnie to samo. Brak ładowania zdjęć i miniatur. Telefon samsung S20. Problem nastepuje bez wzgledu na zrodlo internetu. Odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji nie przynioslo rezultatu. Dodaje screeny ekranu.

Screenshot_20230119_232042_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@G___M @MonaLisaArt Dziękuję za zrzuty, będą one bardzo pomocne! Nasi developerzy szukają przyczyny tych problemów i pracują nad rozwiązaniem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
cendymen7
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2023-01-23-07-06-25-562_com.android.settings.jpg

 w dalszym Ciągu nie pokazuje miniatur 

Screenshot_2023-01-23-07-08-23-916_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
karolayna1
#1 Nowicjusz#

Witam, mi nie wyświetlają się minaiturki i na aplikacji wersja 8.27.1 i na laptopie bez względu na przeglądarkę. Jak robić zakupy? U konkurencji zapewne

oznacz moderatorów
Dmiter
#7 Wielbiciel#

To samo u mnie i to od dłuższego czasu. Wszystkie inne aplikacje i strony działają i ładują się błyskawicznie.

 

W aplikacji Allegro w pewnym momencie po prostu znikają zdjęcia. Szału można dostać.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Zgłaszam brak zdjęć w aplikacji i dziwne katalogowe nazwy produktów zamiast tych ustanowionych przez sprzedawcę.

Screenshot_20230123-072133.png

Android 12 Nokia 5.3

oznacz moderatorów
Szogun80
#7 Wielbiciel#

U mnie identyczny problem na dwóch telefonach: Redmi 9 i Redmi Note 5. Dzieje się tak na Wi-Fi, na mobilnym jest ok. Miniaturki ładują się po dłuższym czasie.

Screenshot_2023-01-24-11-55-18-090_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@groszeksg @Szogun80 @Halfrunt @cendymen7 @Dmiter 

Obecnie problemy z widocznością zdjęć w aplikacji nie powinny już występować. Sprawdźcie to proszę i dajcie znać, jeśli jest inaczej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nutra44
#7 Wielbiciel#

Od około miesiąca ten sam problem u mnie. 

oznacz moderatorów
wlodiWNL
#8 Zapaleniec#

U mnie od jakiegoś czasu problem ustąpił. Nie zauważyłem problemu z ładowaniem zdjęć. Do tego czasu żadne aktualizacje nie były przeprowadzane.

oznacz moderatorów
Vladiwer
#7 Wielbiciel#

To nie jest rozwiązane!

oznacz moderatorów
Vladiwer
#7 Wielbiciel#

I ja także mam to samo, mianowicie aplikacja po cudownej aktualizacji przestała wyświetlać zdjęcia. 

P.S. Jak czytam posty na ten temat, to sprawa nie dotyczy jednego, dwóch modeli telefonów lecz wszystkich z androidem🙂, a także to nie wina wifi🙂

 

 

oznacz moderatorów
mlody2323
#7 Wielbiciel#

Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Nie da się korzystać z aplikacji od tego roku z powodu braku miniatur.

oznacz moderatorów