anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd w wyszukiwaniu wielu pruduktów z sortowaniem

Atexor
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,
Potrzebowałem znaleźć kilka produktów u jednego sprzedającego, więc postanowiłem skorzystać z opcji "szukaj wielu".
Przykładowy link:
https://allegro.pl/szukaj/multi?phrases=vianek+od%C5%BCywczy+%C5%BCel+prysznic&phrases=Vianek+%C5%BC...
Otwiera się strona z opisem "szukasz: "vianek odżywczy żel prysznic" + "Vianek żel orzeźwiająco" + "tymiankowy""
a1.pnga2.png

Następnie stwierdzam, że chcę posortować wg. ceny, najtańszych. Wtedy to zmienia mi się link na:
https://allegro.pl/szukaj/multi?phrases=vianek%2Bod%C5%BCywczy%2B%C5%BCel%2Bprysznic&phrases=Vianek%...
Opis zmienia się na: "szukasz: "vianek+odżywczy+żel+prysznic" + "Vianek+żel+orzeźwiająco" + "tymiankowy""

I wyskakuje informacja, że nie mogło znaleźć produktów żadnych i pokazuje mi po prostu wiele pojedynczych produktów. Jak można zauważyć, zamiast spacji pojawiają się "plusiki" które psują wyniki wyszukiwania.a2.png

Prosiłbym o naprawę błędu.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atexor sprawdziłam to i klikając sortowanie po cenie przy pierwszym wyszukaniu pojawiły mi się oferty posortowane zgodnie z wybranym filtrem

la_nika_0-1708249269114.png

Spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki lub skorzystać z innej. To powinno pomóc. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika Potwierdzam, to jest problem od dłuższego czasu. "Plusiki" psują kompletnie wyszukiwanie. @Atexor Wyszukiwarka allegro od dawna nie pokazuje wiarygodnych informacji... używaj Google

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Atexor
#9 Pomysłodawca#

@la_nika Spróbowałem uruchomić stronę z pominięciem pamięci podręczną (CTRL+ F5 z odświeżeniem css, skryptów etc.), a także włączyć w trybie prywatnym, który jest już całkowicie oddzielony od normalnego i będąc tam nawet niezalogowanym problem dalej występuje.

Na Chrome działa, tylko że używam go bardzo sporadycznie i wolałbym także działającą funkcję w Firefoxie.

@pinsplashna ogół wyszukiwanie działa, problem w wielo-przedmiotowym szukaniu, gdy czegoś potrzebuję aby "poszło" jedną przesyłką (na ew. darmową przesyłkę Smartem złożoną z kilku tanich rzeczy). Tutaj Google nie pomoże, bo nie złoży mi wszystkich dostępnych przedmiotów od jednego sprzedającego.

Problemem tu jest samo wadliwe działanie wyszukiwarki Allegro na Firefoxie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atexor ok dziękuję, zgłoszę to do Działu technicznego, ale czy możesz przesłać zrzuty ekranu, na których widoczne będzie całe okno przeglądarki, razem z adresem strony oraz paskiem z godziną i datą?  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Atexor
#9 Pomysłodawca#

@la_nikadziękuję. Szczerze mówiąc nie wiem co da zrzut ekranu z datą, ale proszę.

Otwarta nowa prywatna sesja (sam Firefox ma małą modyfikację CSS z ciemnym motywem, stąd wygląd może wyglądać inaczej, ale to nadal stary Firefox, podobnie Windows 10 gdzie mam aplikację StartIsBack++ na inny wygląd dolnego paska). Oba okna podzieliłem horyzontalnie i otworzyłem pierwszy link po czym na dolnym oknie zrobiłem sortowanie, gdzie objawia się problem:

Atexor_2-1708260749769.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atexor dziękuję! Na zrzutach dla działu technicznego powinien być widoczny cały ekran, nie chodzi o datę i godzin tylko o pełny ekran 🙂 
Przekazałam zgłoszenie i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atexor otrzymałam odpowiedź. Ponieważ problem występuje tylko w jednej przeglądarce problem nie pochodzi od nas, więc nie mamy wpływu na jego rozwiązanie. 
W takiej sytuacji jedyne co możemy poradzić to wyczyszczenie danych przeglądarki i plików cookies, wyłączenie dodatkowych wtyczek, jeśli to nie pomoże to aktualizacja.
Jeśli nic nie przyniesie efektu, to pozostaje zmiana przeglądarki. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów