anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezkarny i bezczelny oszust na Allegro?

t7250
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Opis problemu: Sprzedający Przemysław [edytowano] używający konta winzent nie zamierza wywiązać się z umowy aawartej w licytacji, bo jak stwierdził w rozmowie telefonicznej - wylicytowana cena mu nie odpowiada.  Po czym wystawił kupiony towar jako nowe ogłoszenie. Gdy rozpocząłem dyskusję na allegro, przeszedł na 'Krzysiu'. Nie piłem z nim brudeszaftu ani nie pasałem świń. Proszę o blokadę konta nieuczciwego Sprzedawcy do czasu wywiązania się przez niego z zawartej umowy.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

t7250
#9 Pomysłodawca#

Uczciwie czy nie - na pewno niezgodnie z Regulaminem Allegro. Czyli wyraźnie widać, że Allegro nie wymaga przestrzegania regulaminu Allegro. Bo gdyby od jednych wymagało a od innych nie, podpadałoby to pod dyskryminację, to prawnie zakazane.

A więc od dziś Regulaminu Allegro przestrzegać nie trzeba.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@t7250 ale to norma, allegro nie od dzisiaj od jednych wymaga, a od innych nie. Zresztą jak wszędzie, duży może więcej, a małego można kopać po tyłku.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

t7250
#9 Pomysłodawca#

Małego można kopać mówisz? Hmmm... Tylko dlatego, że się na to zgadzamy. Stado piranii potrafi zjeść krokodyla.  Może należy wziąć przykład z rolników i zrobić ogólnopolską akcję 'Tydzień bez zakupów na Allegro' ?

Strata 1/4 miesięcznego dochodu powiina pomóc w myśleniu z czego i z kogo żyje portal.

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

Myślisz, że ktoś może sobie pozwolić na coś takiego ? na tydzień bez sprzedaży na allegro ? niektórzy tylko na tym bazują w sumie  więc ciężko będdzie i nie dojdziesz do wszystkich ludzi.

oznacz moderatorów

t7250
#9 Pomysłodawca#

Myślę, że nie wszyscy kupujący żyją ze sprzedaży. Myślę też, że Kupujący mogą sobie na to pozwolić aby zwalczać patologie. A sprzedający, którzy są też Kupującymi - myślę że ee własnym interesie wielu dołączy, choćby po to by usunąć nieuczciwą konkurencję. Albo aby uniknąć kolejnych tygodni bez zakupów na Allegro.

oznacz moderatorów