anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bilet przedsprzedaż Podsiadło [30.08.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
misio_is2
#2 Obserwator#

Cześć,

próbuję właśnie kupić bilet na koncert na rok 2023 na Podsiadło.

Po wybraniu opcji Kup bilet  - pojawia się strona i komunikat "ups cos poszło nie tak"

Odświeżanie nic nie daje.

 

Proszę o weryfikację.

oznacz moderatorów
220 ODPOWIEDZI 220
juniorowicz
#7 Wielbiciel#

Pani Olu - a próbowała Pani kiedyś kupić bilety na coś, na czym Pani bardzo zależało i okazało się, że ktoś, kto miał Pani to umożliwić dał ciała po całości a potem jeszcze zasłaniał się serwerami? Chyba wiecie ilu macie klientów z AllegroSmart! i mogliście określić zainteresowanie… Do tego wykazuje się Pani rażącą niewiedzą na temat, o którym Pani pisze ponieważ "odświeżanie" wyrzuca na koniec kolejki, a na tym nikomu nie zależy. Ale co ja tam wiem… 

oznacz moderatorów
jezior111
#2 Obserwator#

Okej, skoro kod nie jest wymagany to w jaki sposób chcesz wyjaśnić fakt, że przez godzinę próbowaliśmy kupić bilety i za każdym razem wołało o kod dostępu, a teraz już nie ma wolnych miejsc? Rozumiem, że każda osoba, która z powodu tego błędu nie mogła zakupić biletu dostanie specjalne zaproszenie i zorganizujecie, że odbędą się dwa koncerty tak? 🙂

Specjaliści do PR i wspaniali pracownicy obsługi "kod nie jest potrzebny" - rzucisz dowodem w twarz to powiedzą, że jest niewidzialny. Ja rozumiem, że może to nie być wasza wina, ale co najmniej żałosne jest pisanie, że kod jest niepotrzebny, kiedy w przeciągu krótkiej chwili jesteście zasypywani komentarzami i dowodami, że jednak jest potrzebny. To tak jakbyście mówili, że trawa nie jest zielona..

oznacz moderatorów
jezior111
#2 Obserwator#

@ko_alka ustosunkuj się proszę do mojej powyższej wiadomości 🙂

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jezior111 Przykro mi, że się nie udało, ale udział w przedsprzedaży nie oznacza gwarancji zakupu biletów. Tak jak informowałam w moich wcześniejszych wpisach — jeśli występowały problemy na stronie eBilet (czyli pojawiał się komunikat z prośbą o kod), to należało odświeżyć kartę.

Niestety pula biletów jest ograniczona, a zainteresowanie koncertem dużo większe, niż liczba miejsc. Zachęcamy do udziału w regularnej sprzedaży (jutro o godzinie 12:00 na stronie eBilet). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jezior111
#2 Obserwator#

@ko_alka proszę nie rób z kogoś **piiip**y, każdy potrafi odświeżyć stronę i gwarantuję ci, że zarówno ja jak i pozostałe osoby, które tutaj się wypowiadały odświeżały stronę nie jednokrotnie. Przykro mi to mówić, ale chyba zatrudniają was z automatu, bo brakuje im ludzi do pisania bzdur.. Jutro o godzine 12:00 bardzo chętnie przyjmę bilety, ale ty musisz je kupić za wprowadzanie mnie w błąd :))) 

Nie pozdrawiam.

oznacz moderatorów
dardaro
#2 Obserwator#

Niestety KTOŚ tu zawiódł i to grubo. Jak to jest, że kilkudziesięciu znajomym w okresie godziny 12.03 - 12.40 udawało się wejść w link podany na Allegro, który przekierowywał do eBilet, dokonać wyboru miejsc i za każdym razem wyskakiwał magiczny komunikat o podaniu KODU ???? nic nie dało odświeżanie, wchodzenie z innegi IP czy za pomoca innych sprzętów. Cały czas ta sama sytuacja. Nikt z nas nie dokonał zakupu!!! A Wam nie udało się rozwiązać problemu. A teraz Ciekawostka. Podobno było tak, że jak ktoś załapał jaki jest owy tajemniczy KOD i go wpisał to mógł dokonać transakcji i tym samym zakupić bilety. Nie wiem, nie próbowałem i nie znam takich co próbowali ale jest to info z sieci.  Kod był podany w linku odsyłającym do eBilet: https://allegro.pl/kampania/ebilet/kup?kod=DAWID2024PR. Jeżeli to prawda to może wystarczyło go podac publicznie wiedząc o trudnościach a nie szukać rozwiązania problemu. 

oznacz moderatorów
SZoPer_
#7 Wielbiciel#

Zły trop. Dokładnie ten kod próbowalem wpisać, ale pokazywało, że nieważny.

Zamiast teorii spiskowych bardziej uwierzę w zbyt duże obciążenie i nieprzewidziane błędy aplikacji, które wtedy wychodziły.

oznacz moderatorów
wisior73
#4 Eksplorator#

przedsprzedaż to nie gwarancja ale o jakis glupi kod wolało a Wy na to w ogóle nieodpowiadacie 

Tylko głupoty piszecie o dswiezaniu strony

Tragediaaaaaaa

Kody rozdane dla swoich i to jest logiczne wytłumaczenie 

oznacz moderatorów
Lucjana_AR
#2 Obserwator#

Proszę Pani, kiedy jest tak duże zapotrzebowanie na zakupy i w obliczu wydarzenia o takiej skali nie można powiedzieć, że serwer się „zaciął”. Jak to możliwe, że nie jesteście przygotowany? Mam ten sam problem z „kodem dostępu”, o który pytano, po wybraniu liczby biletów. Okazuje się, że później wracam na stronie, aby wybrać miejsca i oczywiście nie ma już biletów ani wolnych miejsc. Proszę! To skandal, wstyd. Jeśli macie monopol na przedsprzedaż, róbcie to dobrze

oznacz moderatorów
Anastazjaaa17
#7 Wielbiciel#

To jest skandal! Sprzedają bilety za grube pieniądze i mają słabe serwery? Co to ma być wg rok 1999? Jak macie słabe serwery to je wymieńcie na lepsze, co to jest za tłumaczenie? Straciłam godzinę z życia chcąc kupić bilet na dobre miejsce, kpina. 

oznacz moderatorów
natka2807
#4 Eksplorator#

Ja już chyba z 5 razy dotarłam do etapu wpisz kod dostępu, przy biletach VIP i I Kategorii, za każdym razem to samo....

oznacz moderatorów
KrissJas
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ w jakiekolwiek miejsce by nie kliknął nie puści dalej bez kodu dostępu

oznacz moderatorów
owiec20
#2 Obserwator#

Żenada

oznacz moderatorów
Szajbus_333
#3 Debiutant#

Szajbus_333_0-1693393198577.png

JAKI KOD DOSTĘPU ?

oznacz moderatorów
chez_lp
#7 Wielbiciel#

ściema i tyle w temacie, próbuję JA od godziny, żona i mój brat każdy na swoim koncie allegro smart zeby kupic 3 bilety i bedzie z głowy ... ale ZAWSZE JEST KOD DOSTĘPU.... 

oznacz moderatorów
szybkizolw
#2 Obserwator#

mam to samo, radocha jak nie wiem że 2 miejsca udało się obok siebie w wybranym sektorze i wielka D... kod dostępu... KPINA!!!!

oznacz moderatorów
hose077
#1 Nowicjusz#

Pani odpowiedź to kpina. W momencie wybrania miejsca powinno być ono blokowane a nie że wybieram miejsce i potem dowiaduję się ze jest ono zablokowane prze kogoś innego i znowu musze szukać kolejnego i tak bez końca. Odświeżam niby co 5 minut i jest pełno miejsc wolnych a jak chce się coś wybrać to wszystkie z kodem. Sprzedaż przez Allegro to jedna mega wielka kpina....

oznacz moderatorów
MrDry
#7 Wielbiciel#

Cześć!

Czy bilety są nadal dostępne ? 

 

Miałem już zaznaczone na żółto zarezerwowane ale po chwili wyrzuciło i serwis ebilet dalej leży.

 

Pozdrawiam,

Kamil. 

oznacz moderatorów
Client:33732635
#3 Debiutant#

Mi nie odświeża eh

oznacz moderatorów
noworodek
#8 Zapaleniec#

@ko_alka czy jest możliwość uzyskania informacji jaka była pula biletów przewidziana na dzisiaj do sprzedaży i jaka jest na jutro? w ramach rekompensaty błedu serwisu sprzedającego?

oznacz moderatorów