anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

ciupa68
#1 Nowicjusz#

Witam. Od kilku dni mam zablokowane konto na allegro - nie mogę robić zakupów. Nigdy nie miałam żadnych problemów ani konfliktów ze sprzedawcami, wszystko opłacone na czas, mam same pozytywne oceny. 

Kilka dni temu włamano się do mojego telefonu, dostałam informację, że ktoś zhakował moje konto na allegro. Telefon też miałam zablokowany, zmienione hasło. Zresetowałam telefon, zmieniłam wszystkie hasła.

Wysłałam prośbę  o odblokowanie konta i nic cisza...

Mam też opłaconego SMARTA do maja przyszłego roku, większość zakupów robię przez internet/allegro bo nie wychodzę z domu.

Czy ktoś miał taką sytuację?

Jak sobie z tym poradziliście?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

bosek_2804
#9 Pomysłodawca#

Mamy zablokowaną możliwość wypłaty środków na kwotę 13.500 zł z powodu niekompetencji pracowników firmy Allegro. Żądali zdjęć dokumentu tożsamości. Gdy otrzymali, stwierdzili, że trzeba zdjęcia drugiego dokumentu tożsamości. Za chwile poproszą o zdjęcia trzeciego i czwartego lub PIT za rok 1999. Tak tu działa ten system. Nie maja Twojego płaszcza i co im zrobisz? 

 

13500 zł zablokowane, zamrożone. Fajnie co ? ;) 

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@bosek_2804 skontaktuj się mailowo z naszym działem bezpieczeństwa, aby wyjaśnić tę sprawę. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@ciupa68 w temacie blokady kont musisz skontaktować się bezpośrednio z działem bezpieczeństwa - napisz przez ten formularz

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów