anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kopii wiadomości na mailu

MAMY ROZWIĄZANIE!
tvsadurska
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, 

Zawsze kiedy wysyłałam pytania do sprzedających, dostawałam kopię moich wiadomości na mailu.

Ostatnio wysłałam 2 wiadomości i nie dostałam kopii na mailu. Na razie tez nie dostałam odpowiedzi od sprzedających więc się zastanawiam czy brak kopii oznacza, że wiadomości nie są wysłane.

Czy ktoś też tak miał kiedyś?

Pozdrawiam,

TS

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:44052296
#21 Demiurg#

@tvsadurska a pozostałe zakładki na poczcie? Bo w CW te wiadomości widnieją?

Może coś zmienili ale moderatorki coś więcej powiedzą?

oznacz moderatorów
tvsadurska
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłam wszystkie foldery poczty i nigdzie nie ma 😞

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tvsadurska Sprawdzimy to, ale czy możesz podać mi loginy tych sprzedajacych lub orientacyjną datę wysłania tych pytań? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
tvsadurska
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ 

Pytania wysłałam 12/04 rano.

Wiem, że minęło niewiele czasu i być może sprzedający jeszcze się odezwą ale trochę mnie zdziwiło, że na moją poprzednią wiadomość sprzedający odpowiedział od razu a potem nie było kopii do maila i cisza ze strony tego samego sprzedający.

Zadałam dodatkowe pytania o produkt, nie kłóciłam się o zapłatę 😉 więc myślę, że raczej sprzedający nie ma powodu, żeby się schować 😉

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tvsadurska sprawdziliśmy tę sytuację i wysłałaś pytania do tego sprzedającego dwukrotnie. Pierwszy raz 12.04, a następnie kolejny 13.04, Twoje wątpliwości mogą wynikać z faktu, że gdy korzystasz z formularza “Zadaj Pytanie” na stronie oferty wysyłamy kopię tego pytania na email. Natomiast jeśli kontynuujesz konwersację przez Centrum Wiadomości (co uczyniłaś) nie wysyłamy kopii Twoich własnych i następnych wiadomości - jedynie odpowiedzi drugiej strony. Generalnie wszystko jest tutaj w najlepszym porządku i nie ma powodów do niepokoju. Twoje pytania na pewno dotarły do sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
tvsadurska
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informacje 🙂

oznacz moderatorów