anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 394 ODPOWIEDZI 1 394
unik_sklep
#11 Animator#

już jest tragiczne, też szukam w innych miejscach i szybciej znajduje jak na allegro

oznacz moderatorów
koniu0101
#7 Wielbiciel#

Witam, da się rozdzielić oferty podczas wyszukiwania? Przedtem była to opcja dodatkowa (scal/rozdziel oferty) a teraz nie mogę tego wyłączyć. Potrzebuję tej opcji bo aktualnie wiltr allegro działa beznadziejnie i wcale nie pokazuje wszystkich aukci danego produktu tylko sugeruje to co zapewne jest zapłacone za sugerowanie. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Da, ale wyszukiwarka Allegro to badziew:

LEW433_0-1713700823005.png

 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@koniu0101 

Pewna grupa użytkowników jest na testach i nie ma już takiej opcji. Zapewne do nich należysz.

oznacz moderatorów
dodekdomin
#7 Wielbiciel#

Nowy telefon nowa aplikacja i wielkie guano. Kto wymyślił tak głupi pomysł jak brak możliwości rozłączenia ofert. Tego nie da się przeglądać. Co za głupek to wymyślił??? I kiedy zostanie to naprawione? 

oznacz moderatorów
UmkaPL
#10 Popularyzator#

Dlaczego nie mam już aktywnego " przycisku / kafelka " - Rozłącz oferty  ? 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@UmkaPL 

Jest jakaś grupa użytkowników testowych, którzy nie mają tej opcji. Wyloguj, wyszukaj i dopiero kupuj.

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

Allegro co chwile ma testy z łączeniem ofert.

Miesiąc temu allegro miało testy z ofertami a konkretnie z łączeniem ofert. Oczywiście wtedy musiały wystąpić bug że w niektórych urządzeniach nie można było rozłączyć ofert.

Sytuacja się właśnie teraz powtarza. Czy allegro ma w poważaniu uwagi innych użytkowników? Czy oni nie testują funkcji w ODDZIELNYM ŚRODOWISKU TESTOWYM?

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

A i najlepsze są odpowiedzi wsparcia że "niestety ale nie da się wypisać z tesów". TO JAK MAM UŻYWAĆ TEJ STRONY?

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

A "testy" nie miały się skończyć do końca kwietnia?

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

Usuńcie ciasteczka z przeglądarki, to się wypiszecie. Są w tym wątku linki do poradnika, jak to zrobić.

Niestety, ta zmiana będzie kiedyś wprowadzona na stałe. 

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

Usunąłem i dalej niestety dalej taki sam wygląd.

OBY NIE 

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

Usunięcie nie pomoglo

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

Dostałem odpowiedź z wsparcia że są nowe testy i potrwają dwa miesiące.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ktoś to wyjaśni?

JA NIE CHCE BRAĆ UDZIAŁU W TYCH TESTACH

 

oznacz moderatorów
Goriall
#7 Wielbiciel#

znow wlaczyli te testy bez naszej wiedzy

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

a najlepsze jest to że wprowadzają nas do testów bez naszej wiedzy i zgody

oznacz moderatorów
najlepszynick
#7 Wielbiciel#

obraz_2024-05-11_200622775.png

 

 

Nie dam rady przeglądać allegro w tej formie. Jak to wyłączyć? Nie widzę nigdzie przełącznika który wcześniej był. 
Może załapałem się na testy A/B, ale ja tego nie chcę! Nic się nie da znaleźć. 

obraz_2024-05-11_200545509.png

 

oznacz moderatorów
agnikitten
#8 Zapaleniec#

Od kilku dni wyszukiwarka Allegro automatycznie pokazuje mi wyniki połączone w oferty, bez możliwości ich rozłączenia - przycisk zmieniający te ustawienia zniknął. Chciałabym się dowiedzieć, czy to kolejny etap prowadzonych testów - i w takim wypadku kiedy się zakończą, czy zmiana ta została wprowadzona na stałe?
Mogę podzielić się swoimi przemyśleniami już teraz - jest to koszmarna opcja, całkowicie zaburzająca funkcjonalność wyszukiwarki, która w 100% zniechęca do zakupów na Allegro. Mała podpowiedź: kupujący chętniej korzystają z serwisów, które nie wymuszają na nich nieintuicyjnych, utrudniających życie rozwiązań. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
FANSPORT79
#9 Pomysłodawca#

Od tygodnia walczę z obsługą klienta aby mi wyłączyli te grupowanie produktów i figa - TESTY rzecz święta i nie da się . Nic nie idzie znaleźć gdy chcesz coś kupić ani gdy szukasz swoich ofert bo są gdzieś pochowane !!! Straty rosną z godziny na godzinę - dobra zmiana  phiiiiiiii

oznacz moderatorów
Bjelolasica
#7 Wielbiciel#

Nikogo w Allegro nie obchodzą wasze straty. Allegro jest "ulepszane" od wielu lat, pracownicy po prostu przechodzą wiele kursów również w zagrancznych językach i musza się jakoś wykazać, więc ciągle coś "ulepszają", kiedyś wystarczyło jedno kliknięcie i można było łatwo porównac wiele ofert, teraz trzeba kliknąć 10 razy i dalej nic nie wiadomo. Allegro pracowało nad tym wiele lat, żeby osiągnąć taki poziom chaosu. Ale i tak najlepsze są chińskie oferty spamowane we wszystkich kategoriach, przez firmy krzaki czasem to nawet 90% ofert w błędnych kategoriach i wiecie co mi odpisało allegro jak im o tym napisałem? Żebym zgłaszał im wszystkie te aukcje ręcznie, pojedynczo to usuną XD a w tym czasie powstanie ich drugie tyle. Zaproponowali mi po prostu pracę za darmo XD Bardzo polecam ten serwis. Pozdrawiam wszystkich pracowników. Elo

oznacz moderatorów