anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 621 ODPOWIEDZI 1 621
LEW433
#21 Demiurg#

Tak zamieszane że aż strach się bać przeszukiwać ofert, nie poszukasz więcej to ich po prostu nie widać, choć często są tańsze, tak beznadziejnie działającej wyszukiwarki nie pamiętam, szukałem pokrowca (celowo przez wyszukiwarkę allegro0 zajęło Mi to 2dni, świetnie. Ilu kupujących będzie miało taką cierpliwość? a jak zauważą że zostali wykiwani i kupili drożej to co będzie, zwroty, dyskusje a najlepiej jak pójdą gdzie indziej kupić. TRAGEDIA☹️

oznacz moderatorów
Janklowoda
#7 Wielbiciel#

👍

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Po wpisaniu  frazy zaznaczcie szukanie w opisach. Może to nie idealne rozwiązanie ale pomaga.

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Dzięki, działa. Jeszcze tu nie z*ebali.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
witus31
#8 Zapaleniec#

Można jeszcze wejść w opis przedmiotu który was interesuje i tam jest (zazwyczaj) - 

Inne oferty produktu. W miarę dobre i nie zjeb...e jeszcze.
 
oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Niby tak, ale już było dobrze, jak był ten przycisk. Jak nie chcę przeglądać **piiip**yliarda takich samych aukcji, to łączę, a jak chcę je jednak przejrzeć, to rozłączam. No same niecenzuralne słowa się cisną na ten absolutny brak logiki i trzeźwego myślenia.

 

//EDIT

A jednak cenzura wyłapała xD

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
mich4l_m
#8 Zapaleniec#

A gdzie to się zaznacza? Nie widze tego.

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Kiedy wpisujesz co chcesz kupić np worek - rozwija sie ramka a na samym końcu, na dole jest pole do zaznaczenia - szukaj też w opisach ofert. Klikasz w tą kratkę i po naciśnięciu szukaj wyjdą ci oferty już nie pogrupowane. Możesz potem zaznaczyć cenę lub inne co cię interesuje.

oznacz moderatorów
Client:100931381
#2 Obserwator#

Nie wiem jak Wy użytkownicy, ale ja w tym momencie zasięgam opinii UOKiK w tym zakresie. Przecież to w jawny sposób faworyzuje konkretną grupę sprzedawców, i pół biedy gdyby to było tak dobrze dopracowane, że zawsze pokazywałoby najlepszą opcję - stosunek cena/jakość/opinie itd. dla kupującego. No ale oczywiście, że tak nie jest i już nie raz proponowało droższą opcję. 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ja dzisiaj doszłam do wniosku, ze to już ma znamiona tego:

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

Na samym forum jest co najmniej z kilkadziesiąt postów, w których ludzie zgłaszali, że wyszukiwarki ukrywają przed nimi najtańsze oferty....

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
teamoo
#8 Zapaleniec#

hmm pachnie to jak możliwy w przyszłości pozew zbiorowy a przy takiej ilości użytkowników to nie powinien być problem

oznacz moderatorów
Client:100931381
#2 Obserwator#

Allegro, Wy normalni jesteście? Przywróćcie mi natychmiast możliwość rozdzielenia aukcji sprzedawców! @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:79755601
#7 Wielbiciel#

Jak wyłączyć grupowanie ofert? Wyniki wyszukiwania są całkowicie bezużyteczne.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
Bozydar82
#2 Obserwator#

To samo u mnie.
Czy może ktoś przekazać durniowi, który wpadł na ten genialny pomysł, że doceniam jego trud włożony w wymyślenie tego debilnego "ficzera", ale debilny pomysł będzie dalej debilnym pomysłem?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79755601 @Bozydar82 Nie da się tego zmienić, to działanie Allegro, niby testy.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Niektórzy jeszcze mają:

milka1234567890_0-1716154900210.png

 

oznacz moderatorów
S-N-e-Q
#9 Pomysłodawca#

Nie można tego wyłączyć - to są testy na wybranej grupie użytkowników. Strasznie irytujące - odechciało mi się przez to robić zakupy tutaj jak mam się męczyć przy wyszukiwaniu. Dodatkowo w ogóle nie widać ofert z Allegro Lokalnie nawet tych promowanych ;/ 

oznacz moderatorów
capanegra
#10 Popularyzator#

Ja również nie mogę wyłączyć grupowania ofert, bo zniknęła opcja. To jest totalna beznadzieja, nic nie można znaleźć, wielu ofert nie widać, np. Allegro lokalnie i jak tu kupić cokolwiek? Mnie nie interesują najdroższe oferty, sama decyduję o tym, czego szukam, tyle że teraz to wyszukiwanie jest utrudnione na maksa. Korzystam z Allegro od 17 lat i stwierdzam, że jest coraz gorzej. Założeniem serwisu było łatwe pośrednictwo pomiędzy kupującym a sprzedającym, ale podzielenie na Allegro i Allegro lokalnie zupełnie temu nie sprzyja. A wystarczyłoby tylko dołożyć odpowiedni filtr w wyszukiwarce. Coraz częściej łapię się na tym, że chcąc coś kupić najpierw szukam sprzedawców w Google, Allegro wybieram w ostateczności właśnie przez te utrudnione wyszukiwanie produktów. Chyba nie o to chodziło serwisowi. 

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Po wpisaniu  frazy zaznacz szukaj w opisach. Może to nie idealne rozwiązanie ale pomaga.

oznacz moderatorów