anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 287 ODPOWIEDZI 1 287
madzia262610
#8 Zapaleniec#

Dokładnie. Już jest teraz sierpień i dalej nie da się tego rozłączyć 

oznacz moderatorów
madzia262610
#8 Zapaleniec#

Używam chroma i zawsze miałam wybór czy mieć połączone oferty czy nie. Dlaczego utrudniacie korzystanie z Allegro zamiast ulepszać? Nie mam tak samo opcji rozliczenia ofert a powinna być. Nie wiem co za mądrzy inaczej pracują w oprogramowaniu że na siłę wciskają coś czego ludzie nie chcą. To samo z czarnym tłem. Dopiero mi się usunęło jak zmieniłam telefon

oznacz moderatorów
piwko12
#9 Pomysłodawca#

mam tak samo, dziś przestałem to widzieć. Beznadziejne to jest, uszczęśliwianie mnie na siłe. Jaki teraz sens ma sortowanie

oznacz moderatorów
arek_inc2
#8 Zapaleniec#

Udał się to wyłączyć?

oznacz moderatorów
piwko12
#9 Pomysłodawca#

Nie, ale na szczęście Allegro to wyłączyło. Mam nadzieje, ze nie będą nas uszczęśliwiać na siłę i zostanie tak jak teraz tzn. że sam mogę decydować czy chce widzieć razem czy osobno. 

oznacz moderatorów
arek_inc2
#8 Zapaleniec#

Ja niestety to widzę, dopiero po wylogowaniu jest ok.

arek_inc2_0-1720284574479.png

 

oznacz moderatorów
piwko12
#9 Pomysłodawca#

U mnie naprawiło się 1 maja. Może znów coś włączyli, ale wczoraj jeszcze było Oki. Wcześniej jak mnie tym uszczęśliwiliśmy to pomagała jedynie zmiana przeglądarki. Na tym samym koncie na chromie to miałem, a na firefox już nie.

oznacz moderatorów
introligator76
#8 Zapaleniec#

Znowu się zaczęło . Pomocy !!!! Po zalogowaniu brak możliwości rozłączenia ofert. Na stronie i w aplikacji....

oznacz moderatorów
introligator76
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

KIEDY TO SIĘ ZAKOŃCZY I WRÓCI DO NORMALNOŚCI??? 

KUPJĘ NA ALLEGRO OD POCZĄTKU ISTNIENIA I TAKIEGO GÓW... JESZCZE NIE BYŁO...

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@introligator76 To se nevrati 🤖

oznacz moderatorów
TopBrick
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy można wyłączyć obowiązkowe (już kilka dni) grupowanie produktów podczas wyszukiwania? Jest to tak niewygodne, że po prostu nie chcę już korzystać z usług Allegro i będzie musiał przejść na inne (chińskie) sklepy. Dziękuję z gory.

PS Czy ktoś rozumie, dlaczego zarządzanie Allegro celowo zabija serwis?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@TopBrick Nie można, to celowe działanie Allegro, można oglądać wylosowując się.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Domysłów jest kilka:

- startują do księgi guinesa w kategorii firmy najbardziej uprzykrzającej klientom życie

- młode pokolenie doszło do władzy, naoglądało się pseudobełkotu mistrzów marketingu i teraz na siłę udowadnia, ze wszystko wie lepiej. A to przecież wstyd by był się wycofać. No chyba ze na paliwo do lamborgini w końcu braknie...

- ktoś tam innego koloru skóry posmarował komuś za ułatwienie użytkowania własności intelektualnej stworzonej przez kogoś i korzystania z portalu

- ktoś tam posmarował za zniszczenie portalu

- testują ile ludzie wytrzymają zanim ich na taczkach wywiozą xD

Wybierz sobie opcje lub dodaj własną.

 

oznacz moderatorów
TopBrick
#7 Wielbiciel#
Ta decyzja od Allegro nazywa się samobójstwem. Teraz nie ma sposobu na wyszukiwanie najnowszych lub najtańszych ofert, nie ma możliwości ich sortowania i tak dalej. Wiedziałem, że Covid19 ma/miał wpływ na ludzkie mózgi, ale nigdy nie spodziewałem się, że dla Allegro jest to tak poważne.
oznacz moderatorów
Jackos
#8 Zapaleniec#

Moim zdaniem powód jest zupełnie inny. Grupowanie ofert jest znacznie mniej obciążające dla serwerów niż opcja bez grupowania. Pewnie admini Allegro podnieśli larum, że dochodzą do ściany jeśli chodzi o wydajność i wybrano opcję najprostszą, mianowicie zamiast rozbudowy infrastruktury postanowiono zmienić "nieco" architekturę serwisu. Stąd też ośli opór i brak wyboru. Teraz już się nie wycofają, ponieważ kosztowało to zapewne już kilka milionów. Niestety brnięcie w to rozwiązanie będzie ich kosztowało znacznie więcej. Szkoda serwisu.

oznacz moderatorów
TopBrick
#7 Wielbiciel#

Myślę ze cel est inna: zrobić taka masakra z wyszukiwaniem i sortowaniem, jaka ma amaz*, temu ta inne chińskie sklepy, bo  według badania marketingowo z powodu tego problemu te sklepy mają wyższy profit (tak, to dziwne, ale  to jest prawda). Ale allegro to nie amaz* czy aliekspress, myślę więc, że wynik będzie odwrotny.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@TopBrick Pytanie zawiera odpowiedź. Skoro jest obowiązkowe, to nie da się wyłączyć. Ktoś tu komuś podkłada  🐷

oznacz moderatorów
Jackos
#8 Zapaleniec#

Miało być, ale nie ma. Ściema od początku.

oznacz moderatorów
Dawid0622
#7 Wielbiciel#

Cześć,


Od kilku dni(zaznaczam że absolutnie nic nie klikałem, a już na pewno nie włączałem tego za przeproszeniem **piiip**a) mam połączone oferty sprzedaży. Nie da się teraz normalnie tego przeglądać, oraz strasznie mnie to drażni, a co najgorsze zniknął przycisk POŁĄCZ / ROZŁĄCZ Oferty, on zawsze był gdzieś na dole strony.

 

W jaki sposób mogę się wypisać z tej **piiip**ianej za przeproszeniem funkcji, o którą nikt nie pytał, a już napewno nie ja.

Jeśli ktoś z allegro to przeczyta, to weźcie to wywalcie, bo nikt tego nie chce, i w żaden sposób to nam nie ułatwia zakupów, wręcz odwrotnie...

oznacz moderatorów
natty_91
#8 Zapaleniec#

Szanowni Państwo,

wyszukiwanie czegokolwiek na połączonych ofertach jest ekstremalnie trudne.

Pomijając fakt telefonów, których jest TYSIĄCE - sprawdź 7 ofert, sprawdź 13 ofert, sprawdź 25 ofert, sprawdź 10 ofert - wszystko dotyczy S20FE 5G - tak nigdzie nie ma prawdziwych cen (od 1000 zł, a w ofertach od 600 się zaczynają) to jeszcze nie wiem gdzie szukać np. najtańszego, bo nie interesuje mnie kolor, a CENA!

Po co na siłę uszczęsliwiać ludzi?

oznacz moderatorów