anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 332 ODPOWIEDZI 1 332
natty_91
#8 Zapaleniec#

Szanowni Państwo,

wyszukiwanie czegokolwiek na połączonych ofertach jest ekstremalnie trudne.

Pomijając fakt telefonów, których jest TYSIĄCE - sprawdź 7 ofert, sprawdź 13 ofert, sprawdź 25 ofert, sprawdź 10 ofert - wszystko dotyczy S20FE 5G - tak nigdzie nie ma prawdziwych cen (od 1000 zł, a w ofertach od 600 się zaczynają) to jeszcze nie wiem gdzie szukać np. najtańszego, bo nie interesuje mnie kolor, a CENA!

Po co na siłę uszczęsliwiać ludzi?

oznacz moderatorów
natty_91
#8 Zapaleniec#

natty_91_0-1720701649826.png

Proszę wskazać najkorzystniejszą ofertę po tych filtrach...

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@natty_91  dziękuję za opinię. To cenne, co sądzą klienci na temat naszych rozwiązań w Allegro. Testujemy różne opcje wyświetlania listy wyszukiwania. Nie jest to błąd czy wina aktualizacji. Każdy ma swoje preferencje co do produktu. Dla niektórych wyznacznikiem jest cena, dla innych szybkość dostawy. Możliwości, preferencji jest wiele. Trudno mi zająć tutaj stanowisko. Masz też prawo do zgłaszania ofert, które Twoim zdaniem łamią Regulamin, także Regulamin promocji, jakie odbywają się w Allegro.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
natty_91
#8 Zapaleniec#

Ale ja dalej nie wiem jak wrócić do normalnego wyglądu? Co mam zrobić żeby korzystać z serwisu jak dawniej? Jak to ma zostać to ja dziękuję serdecznie...

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

znalazłeś się w "ekskluzywnym" gronie testerów wyszukiwarki dzięki której nie można nic znaleźć bo usuwają "wybranym" przycisk rozłączania ofert, też jestem w tym "szacownym gronie" i jedyna opcja to korzystanie z Allegro będąc wylogowanym z konta, znalezienie normalnie oferty i przy zakupie ponowne zalogowanie się. Allegro obecnie jak widać testuje nerwy użytkowników serwisu bo te "testy" trwają już od wielu miesięcy i brak oczywiście informacji dla ich darmowych testerów kiedy będą mogli korzystać z Allegro będąc zalogowanym na swoje konto.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@natty_91 Nie da się, Allegro to wyłączyło i ma nas "gdzieś", tyle wypowiedzi i próśb i co ... i nic. Musisz wyszukiwać będąc wylogowanym.

oznacz moderatorów
natty_91
#8 Zapaleniec#

Dzięki, to rewelacja. 😕 spróbuję szukać będąc wylogowanym

Przecież trudno zrobić ankietę i zapytać użytkowników co myślą - albo jak dawniej - zostawić ten przycisk na miejscu, żeby każdy decydował. To nie, uszczęsliwiamy na siłę.

 

 

oznacz moderatorów
natty_91
#8 Zapaleniec#

W ogóle dzięki za odpowiedź, wnosi ona 'nic'.

oznacz moderatorów
markaz7
#8 Zapaleniec#

" Każdy ma swoje preferencje co do produktu. Dla niektórych wyznacznikiem jest cena, dla innych szybkość dostawy. Możliwości, preferencji jest wiele. Trudno mi zająć tutaj stanowisko. Masz też prawo do zgłaszania ofert, które Twoim zdaniem łamią Regulamin, także Regulamin promocji, jakie odbywają się w Allegro" - i co ta odpowiedź ma wspólnego z brakiem możliwości rozdzielania ofert....

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nic, każą im wklejać gotowe odpowiedzi na podobne pytania to wklejają, taka praca. Aż dziw, że myszki się przy tym nie buntują.... A comunity menadżer gdzieś tu cichaczem przegląda posty i udaje, że go nie ma...

oznacz moderatorów
kosmos_laz
#2 Obserwator#

Gratuluje pomysłu ...  - trzeba mieć otwarte 2 przeglądarki, np. firefox będąc nie zalogowanym kopiować linki do aukcji i chrome będąc zalogowanym i wtedy realizować zakupy..

tylko zrażacie klientów do siebie

oznacz moderatorów
kryminal
#7 Wielbiciel#

Nikt sie tym nie przejmuje.... bo niema konkurencji. Srają na opinie klientów. 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Taa traktują ostatnio wszystkich jak jakieś małpiszony nie zdolne do podejmowania własnych decyzji. Jeszcze trochę to zaczną samodzielnie robić zakupy za tych z podpiętymi kartami, wystarczy mała zmiana regulaminu xD. A Ty się potem człowieku dziw, że Ci 10 paczek szajsu przyszło.... haha

oznacz moderatorów
markaz7
#8 Zapaleniec#

Spotkamy się wszyscy na **piiip** 😁

oznacz moderatorów
markaz7
#8 Zapaleniec#

Oooo cenzura.... nie można używać nazw konkurencyjnych serwisów... miało być    O   L   X

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@kosmos_laz  dwie przeglądarki i do przodu 😃 i o to chodzi, kreatywność kupujących nie pozwoli na spadek sprzedaży, a to oznacza że testy wypadły nadzwyczaj pozytywnie i kupujący są zachwyceni genialnym pomysłem z łączeniem ofert 😂😂😂

oznacz moderatorów
sg-
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220216_175730_pl.allegro.jpg

  • Coś mi się zmieniło w aplikacji i mam same grupowane przedmioty zamiast rozdzielonych. Gdzie mozna zmieni ustawienie tej funkcji? 
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sg- Nie możesz tego zmienić. Obecnie testujemy różne sposoby wyświetlania ofert. Również opcję łączenia tych samych ofert bez możliwości rozłączania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
1975Piotrek
#7 Wielbiciel#

dołączam się do tematu dlaczego nie można wyłączyć grupowania ofert, to jest niezgodne z zdrowym rozsądkiem, ja nie chcę mieć grupowania i nie interesuje mnie wasze testowanie.

proszę o wyłączenie grupowania na moim koncie.

oznacz moderatorów
enlil999
#7 Wielbiciel#

To nie jest żadne testowanie tylko wymuszanie zakupu profilowanych ofert. Wyłączcie to

oznacz moderatorów