anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 332 ODPOWIEDZI 1 332
gone66
#1 Nowicjusz#

Zgadzam się, co za durnowaty pomysł. Wpisuję co chcę wyszukać, dodatkowo parę opcji filtra, wyszukuje mi 6 ofert a widzę tylko 2 :// Co za mózg to wymyślił, żeby nie można było wrócić do widoku normalnej listy ofert :// Genialnie potrafcie utrudniać życie. "Brawo!"

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@gone66 poprzedni testy wypadł pozytywnie, dlatego 1 lipca zwiększyliśmy grupę kupujących korzystających z elementów produktyzacji, które obecnie wyświetlamy na Allegro. To test, z którego nie można się wypisać. Oczywiście z kolejnego etapu tego testu również będziemy wyciągać wnioski.




   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Pracujesz na forum. Więc poproszę o ilość pozytywnych postów odnoszących się do tej zmiany w porównaniu do tych negatywnych. Bo chyba jakaś ślepa jestem i widzę tylko te drugie...

A tak na serio dziewczyny, ja rozumiem taka praca. Ale lepiej czasem milczeć niż obrażać użytkowników pisząc takie oklepane bzdety... Wiem szef kazał...

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki nie chciałam Cię urazić. Po prostu podzieliłam się ogólnym wynikiem poprzedniego testu z 9 maja.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ogólnego wyniku takiego testu żaden z użytkowników nie widział. Za to widzimy ogólne wyniki wpisów na tym forum i zdecydowanie przeczą Waszym wypowiedziom. A formułki kopiuj wklej naprawdę są tylko męczące do czytania. Nikt w nie i tak nie wierzy.

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki ja również widzę Wasze wpisy, czytam je i przekazuję do zespołu, który ten test przeprowadza. Nic więcej nie mogę zrobić. Wiem, że nie jesteście Państwo zadowoleni.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ja to wiem. Dlatego staram się nie wyżywać na moderatorkach. Po prostu chyba ostatnio zmęczyło mnie czytanie tego. Gdzie nie spojrzę to mity i legendy allegro... A ja kolejny rok z rzędu nie mogę tu skompletować wyprawki dzieciakom, nie tylko nie naprawili wyszukiwarki ale jest jeszcze gorzej.

oznacz moderatorów
kamilk-89
#8 Zapaleniec#

Zrób tak jak ja.

Usuń konto. Jeśli cofną zmiany założysz nowe.

oznacz moderatorów
pietryna123
#9 Pomysłodawca#

Ja od dwóch dni naprawdę ograniczam korzystanie z Allegro. Jak myślę, że muszę odpalać kartę prywatną, żeby przeglądać oferty będąc niezalogowanym to mi się odechciewa. Dużo częściej zacząłem szukać produktów przez zwykłą wyszukiwarkę.

Automatyczna kategoryzacja produktów zrealizowana w sposób w jaki jest teraz zrealizowana po prostu nie działa. Automat lepi te oferty kompletnie od czapy (szukam czajnika, a oferty i komentarze mam o jakichś skrzykawkach do mięsa - patrzę w grupę produktu "czajnik" i jakieś strzykawki są na liście...)

Coś co w sklepie komputerowym od nazwy owoców, albo popularnym supermarkecie sportowym działa nieźle, na allegro działać nie może bo tu jest zsyp ofert. Tam mają konkretny produkt i różne sklepy się pod ten konkretny produkt podpinają. Allegro ma tony podobnego badziewia (co czasami jest wadą, czasami zaletą - i tutaj często sklejanie produktów pomaga, ale na moje życzenie, a nie na siłę) i próbuje to skleić automatycznie (i stać się jak wielki konkurent z USA który notabene z allegro przegrał na wejściu do Polski) bo takie sklejanie nie jest w interesie sprzedawców i ci tego robić nie będą.

Tylko znowu, przy systemie prowizyjnym, nie jest w interesie allegro żeby konsument wybrał produkt najtańszy, tylko najdroższy, bądź ten który z prowizji i opłat za promowanie przynosi największy zysk. Nigdy nie będzie to najkorzystniejsza dla konsumenta oferta.

 

Allegro po prostu chce przejść z modelu hali targowej na model sklepu "droppshippującego". Udałoby się to jakby stworzyli listę produktów które chcą dostarczać i szukali sobie poddostawców. Zabrali się za to od **piiip** strony i wygląda to jak wygląda.

oznacz moderatorów
Tasiorsa
#9 Pomysłodawca#

Kiedy obecny test ma się zakończyć i czy po zakończonym teście wróci opcja rozłączania ofert?

oznacz moderatorów
ZAKUP_NA_5
#9 Pomysłodawca#

@ayo80 

hejka, czy mogę prosić o przywrócenie ręcznego wyboru czy chce posortowane czy nie? Z allegro korzystałem codziennie, aktualnie przez wspomnianą zmianę przerzuciłem się na **piiip**. Nie idzie nic konkretnego znaleźć.. proszę o przywrócenie 

oznacz moderatorów
qubap17
#7 Wielbiciel#

Dekujemy za najwieksze guano allegro. 

oznacz moderatorów
qubap17
#7 Wielbiciel#

Jezeli faktycznie nie potrzebujecie danych uzytkownikow do ich profilowania to rzeczywiscie lepiej sie wylogować i szukac normalnie a dopiero po znalezieniu tego co nas interesuje dodac to do koszyka. To wasza strata ze macie takie potrzeby przeszkadzac uzytkownikom w zakupach. 

oznacz moderatorów
Tasiorsa
#9 Pomysłodawca#

@ayo80  Co to znaczy że test wypadł pozytywnie? Zwiększył się przychód platformy, spadło obciążenie serwerów? Bo chyba użyteczność i zadowolenie klientów poszło ostro w dół zatem nie jest to pozytywne.

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

W niektórych dziedzinach "test wypadł pozytywnie" oznacza, że jesteś zakażony i możesz umrzeć 🤷

oznacz moderatorów
daniel0x64
#9 Pomysłodawca#

Czy wynik testu był oparty na sprawdzeniu ile ludzi ucieknie do konkurencji na a? Kto te testy projektował? Bezos?


Dzisiaj osiągnęliście szczyt debilizmu bo produktyzacja produktyzacją, ale najwyraźniej produkt promowany jest inny od takiego z promocją i jeszcze inny od reszty ofert. Więc zamiast ukrycia innych ofert niż ta którą chcecie sprzedać (bo taki jest cel produktyzacji - klient szuka produktu X, widzi jedną ofertę, klika „kup teraz” a nie szuka tańszej opcji) jest teraz bajzel na trzy linijki (każda z tym samym produktem). Czyżby sprzedawcy Was dopadli za ukrywanie ofert promowanych? 😉

To że macie złe intencje było wiadomo odkąd nie można filtrować ofert rozłączonych po czasie dostawy - bo przecież to nie OFERTA ma czas dostawy tylko cały PRODUKT…

oznacz moderatorów
pietryna123
#9 Pomysłodawca#

@daniel0x64  napisał(a):

To że macie złe intencje było wiadomo odkąd nie można filtrować ofert rozłączonych po czasie dostawy - bo przecież to nie OFERTA ma czas dostawy tylko cały PRODUKT…


No to masz jeszcze jakąś inną formę wyświetlania. U mnie można było filtrować pojedyncze oferty po czasie.

oznacz moderatorów
Antoni_Mobiczek
#7 Wielbiciel#

Problem w tym że człowiek czuje się oszukany gdy widzi informację z zieloną ceną , co sugeruje najniższą kwotę do zapłaty, ale po rozwinięciu okazuje się że jest wiele innych tańszych ofert.

oznacz moderatorów
Winter83
#9 Pomysłodawca#

Kiedy zakończycie te beznadziejne testy i wreszcie będę mógł rozłączać oferty!!!???Czy ktoś może jasno odpowiedzieć na moje pytanie,bez zbędnego **piiip**zielenia typu "nie wiemy kiedy się zakończą" albo "może już tak zostanie na stałe".Albo się dowiedzcie,albo niech już będzie tak na stałe,skoro tak nieśmiało twierdzicie.Chce konkretów ,a nie ciągłego zbywania,bo pytam już o to od kilku tygodni i nikt niczego nie wie.Jestem pełnoprawnym użytkownikiem waszego serwisu ,a nie jakimś królikiem doświadczalnym.Traktujecie mnie i ułamek użytkowników gorzej niż pozostałych. Jedni mogą rozłączać,reszta nie może,co to ma być? Ogarnijcie w końcu ten burdel!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Winter83 ja właśnie zakończyłem szukanie i zakupu dzięki tej zmianie, bo to mija się z celem są portale gdzie łatwiej wyszukać a są na nich Ci sami sprzedawca i często mają taniej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów