anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 292 ODPOWIEDZI 1 292
kostas11
#21 Demiurg#

@Winter83 Większość sprzedaje na Erl i smarta masz masz od 79 zł i nic nie musisz kupować jako kupujący a w apce masz nawet dodatkowy rabat 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Winter83 @kostas11 Nie raz pisałem, że na Allegro jest jak w PRL- wciąż trzeba walczyć z problemami zupełnie nie znanymi gdzie indziej 😎

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Winter83 testujemy różne opcje wyświetlania listy wyszukiwania. Nie jest to błąd czy wina aktualizacji. 1 lipca zwiększyliśmy nawet % w teście, w którym kupującym domyślnie wyświetlamy listę produktów, również w wersji, w której nie wyświetlamy przycisku [rozłącz te same oferty]. Mówiąc wprost: zwiększamy grupę kupujących korzystających z elementów produktyzacji, które obecnie wyświetlamy na Allegro. Być może będziemy dążyć do takiego widoku w 100%. Zobaczymy, co pokaże test. Poprzedni wyszedł pozytywnie, stąd zwiększyliśmy grupę odbiorców takiego widoku.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Winter83
#9 Pomysłodawca#

Dla kogo poprzedni test wyszedł pozytywnie? Bo na pewno nie dla Nas, użytkowników.Nie widziałem ani jednej wiadomości na forum, żeby ktokolwiek był z takiego stanu rzeczy zadowolony,ale za to cieszymy sie bardzo z faktu ,że uszczęśliwiacie Nas na siłę,bez pytania Nas o zdanie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ayo80 a co Wam pokazują testy jak większość szuka przez Google 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Lunei
#9 Pomysłodawca#

Jako pełnoprawny użytkownik allegro ŻĄDAM udostępnienia tych testów!!!! Jak mogły testy wyjść pozytywnie jak nikt z użytkowników nie lubi korzystać z łączenia ofert. Chyba, że pozytywne testy to dla was Brak przycisku rozłącz oferty - wtedy nikt z użytkowników nie może (nie chce) rozłączać ofert więc to dla Was jest naprawdę pozytywny wynik testu.

 

Do kogo my - użytkownicy mamy się zwrócić aby nas wysłuchano? Pytam poważnie i takiej odpowiedzi oczekuję.

oznacz moderatorów
Winter83
#9 Pomysłodawca#

Ciągle wysyłacie te debilne ankiety z nic nie wnoszącymi zmianami dla poprawy korzystania z serwisu.Może skonstruujcie inne pytania i w tym między innymi takie,czy ktoś jest za tym, żeby zlikwidować na stałe przycisk rozłączania ofert, zobaczycie wtedy ,jak pozytywnie wyjdzie wasz test.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A co my króliki doświadczalne, wszyscy piszą , codziennie dziesiątki wpisów żeby się z tego wycofać a wy że testujecie i testujecie, macie gdzieś użytkowników.☹️

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Bo to nie jest test jak komu wygodniej i do jakich wyszukiwań grupowanie jest lepsze a do jakich gorsze, bo wtedy daliby wybór i patrzyli jak to lud używa serwisu. To jest test kto zaciśnie zęby i zostanie, a kto da dyla.

Wniosek więc jeden: wylogować się i nie wracać dopóki nie będzie porządku, a czas zaoszczędzony na walce z burakami zainwestować w rozpoznanie alternatyw dla Allegro.

To jest jedyny wynik, na jaki autorzy testu będą patrzeć, kaktus mi na ręce wyrośnie jeśli tak nie jest.

 

Notabene, miesiąc temu wygasł mi Smart i jestem wdzięczny, że jeszcze nie wtopiłem się w następny rok. Chyba bym skoczył pod tramwaj, bo jeśli Allegro ma stać się następnym AMZN, to ja nie mam czego to szukać. Zwłaszcza, że jednego AMZN już mamy i jest lepszy, bo przynajmniej prawdziwy, a nie marna imitacja.

oznacz moderatorów
kamilk-89
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/jak-zamknac-konto-na-allegro-PDa207G...

Usunięcie konta będzie gorzej wyglądało w excelu niż nie logowanie się.

oznacz moderatorów
Winter83
#9 Pomysłodawca#

Ja właśnie w tej chwili usunąłem konto,nie mam zamiaru się dłużej użerać.Trzeba się przenieść do konkurencji i tyle,tutaj i tak nie mogłem już niczego kupić,bo nie da się normalnie wyszukiwać przez to łączenie ofert.Tylko opłacony smart się marnował.Poza tym nikt nie słucha tutaj użytkownika i nic sobie nie robią z tego co sie do nich piszę.Totalnie Nas zlewają, więc trzeba odpłacić im dokładnie tym samym.

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Użytkownicy ze Smartem to w sumie powinni teraz sądzić się o odszkodowanie za świadome, celowe i niepotrzebne ograniczenie użyteczności serwisu, za który wykupili już abonament na rok z góry, nie wiedząc i nie mając możliwości wiedzieć, że takie ograniczenie nastąpi.

oznacz moderatorów
Winter83
#9 Pomysłodawca#

Dlatego sie zabezpieczyli przed taką sytuacją np tym, że jeśli w danej chwili zrezygnuje się z konta allegro lub smart,wtedy oddają kwotę równowartości reszty niewykorzystania smart.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Na to akurat możesz wypowiedzieć umowę i powinni zwrócić środki za pozostały okres.

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Może i bardziej widowiskowo jest zamknąć konto, ale nie chce mi się kasować historii zakupów, ustawień i innych rzeczy.

Myślę, że jak w excelu zobaczą, że odpadła im garść użytkowników którzy wcześniej zostawiali setki lub tysiące zł rocznie przez całe lata, to jeszcze mogą pójść po rozum do głowy.

Już z paroma sprawami dali sobie spokój, jak na przykład sugerowanie na siłę ofert "wysyłka z Chin" i po 2 latach wojny z klientami i głupich odpowiedzi na forum wreszcie pojawił się filtr ukrywający ten chłam. Podobnie chcieli "zachęcić" do wystawiania więcej komentarzy poprzez UTRUDNIENIE komentowania jedynie wybranych transakcji - wtedy po prostu przestałem komentować całkowicie i musiałem nie być jedynym, bo po roku tą zmianę też odszczekali.

Ale ja już komentarzy wystawiać nie będę, chyba że negatywy. W ogóle to ja nie rozumiem takiego podejścia do własnych klientów, ale jest jak jest. Depczesz po nich albo depczą po tobie, innego wyboru nie dadzą. Tak wyglądają te ich testy.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@mich41x Dopóki działa opcja rozłączenia ofert dla niezalogowanych jest sens zostać. Szukam produktów przez Edge, kupuję przez Chroma. Z Aplikacji całkiem przestałem korzystać. Jeśli zniszczą tę ostatnią wysepkę normalności - wtedy można zamykać i nie wracać. 

A ogólnie to mam nadzieje, że jakiś przedsiębiorczy Polak stworzy stronę w stylu starego Allegro i to się rozwinie. Allegro swoimi działaniami otwiera drogę takiemu start-upowi. 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ja tylko jeszcze patrzę dzieciakom ciuchy policytować. To obecnie się po literce w rozmiarze kupuje, idzie potem 60% zwrotów to niech ich ten smark wykosztuje... Z reszty wyprawki to już w zeszłym roku zrezygnowałam jak 2 tygodnie przed rozpoczęciem roku popsuli wyszukiwarki, a teraz zamiast naprawić to jeszcze pogorszyli...

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Brakiem pozytywów to akurat krzywdzisz tych co mają jeszcze bardziej tu przechlapane od kupujących czyli sprzedających. Nie masz wysyłek smart to pół sprzedaży odpada. Masz to zbierasz negatywy za przymusowe formy dostawy jak one, za błedne komunikaty allegro jak np czas dostawy, za ukrywanie przez allegro istotnych informacji dotyczących zakupu i utrudnianie na każdym kroku kontaktu ze sprzedającym (pozdrawiam Alinę i nadal pamiętamy próbę całkowitego usunięcia telefonów sprzedawców) itp.  Do smarka potrzebna opinia 98%, wystawiając same negatywy usuwacie sami wysyłki smart, a potem płacz, że trzeba płacić za wysyłkę. Ceny już smark wybił pod niebiosa, szkoda teraz płacić i zawyżone ceny i za przesyłkę. Ja tam z dwojga złego wolę olać opinie o produkcie, bo i tak zaraz jakiś chińczyk z podróbą się podepnie i będzie na nich bazował.... A pozytyw teraz na wagę złota, decyduje o większej sprzedaży, nie wystawiając zwyczajnie krzywdzicie sprzedawców, a to nie oni te zmiany wprowadzili. Oni od 2 lat codziennie tu piszą posty z protestami... Za to nie zależne serwisy przyjmują wszystkie opinie o allegro i tam dopiero widać co się dzieje jak na Trusty.

oznacz moderatorów
kamilk-89
#8 Zapaleniec#

Komentarze przestałem wystawiać od czasu kiedy wprowadzili automatyczne kasowanie po roku.

Straciły one na wartości dla mnie.

oznacz moderatorów