anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
Soku79
#7 Wielbiciel#

Nie wiem komu przyszedł do głowy tak zjebany pomysł aby nie wyłączyć możliwość rozłączania tych samych ofert.

Przyznam że odkąd nie ma takiej możliwości to rzadziej kupuję tutaj dla siebie, czasem zamawiam gdy ktoś znajomy kto nie ma konta mnie poprosi.

Nie opłacam dalej smarta bo poco skoro serwis w ten sposób utrudnia zakupy.

oznacz moderatorów
JaRz_1988
#8 Zapaleniec#

No właśnie czy ten szajs już można wyłączyć? Łączenie ofert wprowadza mnie w błąd pokazuje jedną ofertę nawet jak są tańsze nowe przedmioty danego typu- nie mam opcji rozłączenia ofert. 

Odechciewa się korzystać z oferty.... 

Włączam w trybie incognito albo bez zalogowania tylko po to żeby później przesłać ofertę do zakupu swoim kontem

Czemu utrudnianie życie klientom na siłę?? 

Skoro tradycyjne sortowanie dalej działa czemu ktoś mi włącza wbrew mojej woli i potrzebom to bezsensowne łączenie ofert?

 

Chce to wyłączyć jak mam to zrobić echhh

oznacz moderatorów
Krawat2003
#7 Wielbiciel#

Masakra 

można rozłączyć oferty????

oznacz moderatorów
golas321
#7 Wielbiciel#

Nie mam możliwości rozłączenia ofert. Proszę o wyłączenie tego dziadostwa- łączenie ofert. Nie da się nic wyszukać. Oferty wyświetlane są droższe od tych, których nie widać to jakaś jawna kpina z klientów. Nie przypominam sobie, żebym dostał informację, że będę uczestniczył w jakiś beznadziejnych testach. 

oznacz moderatorów
M-i-B
#9 Pomysłodawca#

JAK TO ROZŁĄCZYĆ BO NIE MA MOŻLIWOŚCI SWOBODNEGO PRZEGLĄDANIA OFERT?!

oznacz moderatorów
szymek627
#8 Zapaleniec#

Jak? Niestety nijak. 

Nie ma takiej możliwości, poczytaj wpisy innych osób w tym wątku. 

Jedyna działająca opcja to używanie allegro w trybie incognito po wylogowaniu, kopiowanie linków i dodawanie do koszyka na karcie w normalnym trybie. Ulatwienie czyż nie? Taki ficzer albo feature 🙂 a tak na poważnie, to chciałbym aby Allegro cofnęło tą zmianę.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
JaRz_1988
#8 Zapaleniec#

Absolutnie niepoważne.... Łączenie ofert psuje sens sortowania i wyszukiwania- przecież ukryte są oferty np. jak sortuje się po cenie to wcale nie wyświetlają się najtańsze oferty w dodatku katalogi są zawodne (i będą bo raczej nie da się w pełni wykorzenić) więc takie grupowanie oferty działa w sposób wprowadzający w błąd czy to oznacza, że trzeba zapukać do UOKiK że mimo, że oznaczam oferty od najtańszych to nie widzę najtańszych tylko muszę przejrzeć każde zgrupowanie ofert? 

Naprawdę zniechęcające do szukania - ale w sumie dzięki bo zrezygnowałem dzięki temu z paru zakupów- czyli nie wydałem nie potrzebnie pieniędzy bo nie chciało mi się walczyć z tym absurdalnym wdrożeniem.

Dzięki oby jak najwięcej takich pomysłów to będę kupował tylko to co mi niezbędne bo tylko wtedy będę dość zmotywowany żeby przebić się przez ten zmasakrowany UI 😄 

oznacz moderatorów
teletubus
#8 Zapaleniec#

UOKiK, to jest właśnie dobry kierunek. To samo jest z tym, że często to NIE są te same produkty, bo to zależy tylko od, czasami wprowadzającego w błąd, opisu.

oznacz moderatorów
Dadidon
#7 Wielbiciel#

Ja sobie nie życzę być waszym królikiem doświadczalnym. Proszę o włączenie mi opcji "Rozłącz te same oferty".

oznacz moderatorów
MariaWojas
#7 Wielbiciel#

Ja mam połączone oferty w aplikacji i nie wiem, jak to zmienić. Nie mam jak użyć innej przeglądarki, bo to przecież aplikacja. 

Ta opcja bardzo mnie irytuje, bo mając kilka produktów mogę sobie popatrzeć na sprzedających i wybrać takiego, którego znam lub chce u niego kupi inne produkty. A tak mam te wkurzające grupy i wszystko robi się wolniej. 

Jak wyłączyć opcję grupuj w aplikacji?

oznacz moderatorów
alexmikolo
#7 Wielbiciel#

Jak jestem zalogowany to nie mam okna rozłączenia ofert, gdy tylko wyloguję się to mam to okienko. Jak to rozwiązać bo przez to mam bardzo mało ofert.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nie da się to celowe działanie allegro. jedyne co możesz to systematycznie pisać co myślisz w ankiecie pod każdym wyszukiwaniem, dając przy tym odpowiednią liczbę gwiazdek. Czasem tam zaglądają. Praktycznie same negatywne opinie w  necie maja gdzieś. Nie znalazłam jednego pozytywa, a za to od forum, przez trust, opinie o apce, fejsa itp same negatywy. A jedyna reakcja była gdy napisałam "ten burdelik", podobno to obraźliwe, więc oczywiście przeprosiłam tę szacowną instytucję z wielowiekową tradycją za porównanie jej z allegro.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki 

Ha ha, piękne 🙂

oznacz moderatorów
JanSkl
#9 Pomysłodawca#

Popieram. 1 gwiazdka i elaborat. Do mnie nawet zadzwonili co mi sie nie podoba. Skutek - żaden. Oni wiedzą lepiej co dla nas dobre (patrz UNIA).

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@alexmikolo 

Ale tego się nie da rozwiązać.

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Dla mnie - bardzo niewygodne i irytujące mnie rozwiązanie!

Cenowo przełączam się na incognito, żeby pominąć ten widok - dla mnie MEGA IRYTUJACE! Jako klient chcę mieć wybór jaki widok otrzymuję

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Nie radzicie sobie kompletnie 

To co robi połączanie kompletnie przypadkowych ofert wprowadza tylko zamiesznanie. 

Zarówno jako klient jak i sprzedający jestem zmęczona korzystaniem z serwisu allegro 

To ma być przykładowo porównanie tej samej oferty ...

fontanessi_0-1713443444380.png

 

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Chociaż są i zalety...

Jako sprzedający obniżę cenę i nie będę inwestować w wyróżnienia - niech inwestuje ktoś inny - skoro wystarczy podpiąć się pod produkt 

oznacz moderatorów
szydloo123
#1 Nowicjusz#

Cześć!

Ja niestety od jakiegoś czasu również mam NIEprzyjemność trafienia do "grupy testowej" - to rozwiązanie jest żenujące. Lista jest kompletnie nieczytelna i tak jak piszesz nie da się znaleźć najpopularniejszej aukcji która zwykle bywa najtańsza i najmniej problemowa... Zupełnie różne produkty łączą się w jedną grupę, ponieważ ktoś błędnie wystawił aukcję i podpiął ją pod zły kod ean...

@nat_not kiedy planujecie zakończyć te testy? Osobiście uważam, że takimi rozwiązaniami doprowadzacie jedynie do zniechęcenia klienta!!!

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

Oni - jacyś informatycy w kraciastych koszulach siedzący we czterech przy stole z ceratą - chca to zostawić już na stałe.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów