anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 287 ODPOWIEDZI 1 287
teletubus
#8 Zapaleniec#

Ja bym rozważył również zgłoszenie tego do odpowiednich organów.

oznacz moderatorów
JaRz_1988
#8 Zapaleniec#

Dokładnie tak- szukasz przedmiotu ustawiasz sobie parametr od najniższej ceny ale wcale nie widzisz najniższej ceny bo w zgrupowanej ofercie dostajesz produkt wybrany przez allegro 

Wygląda jak celowe wprowadzanie w błąd 

oznacz moderatorów
3JD
#8 Zapaleniec#

Już wyrażałem opinię wcześniej i podtrzymuję - tragiczne rozwiązanie, muszę się wylogowywać za każdym razem aby sensownie przeglądać oferty. Coraz mniej kupuję, coraz mniej sprzedaję... nie chce mi się tu już nawet nic szukać, ale to chyba taki cel Allegro - pozbyć się świadomych kupujących i drobnych sprzedawców. Ma to być po prostu sprawny mechanizm do zarabiania pieniędzy na nieświadomych i leniwych konsumentach.

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Mam dokładnie to samo, wchodzę, widzę, że nic się nie zmieniło i rezygnuję z zakupów. Allegro .....bul bul bul bul bul..........i zatopione.

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj  wysłałam do Allegro takiego maila i proponuję wszystkim pisanie  a także dalsze kroki.

Kiedy w końcu będę mogła rozłaczać oferty? Jest to nierówne traktowanie konsumentów oraz naruszenie moich interesów.

Prawo zakazuje stosowania przez przedsiębiorców nieuczciwych praktyk rynkowych wobec konsumentów. Są to praktyki sprzeczne z dobrymi obyczajami, które jednocześnie w istotny sposób zniekształcają lub mogą zniekształcić zachowanie rynkowe przeciętnego konsumenta przed zawarciem umowy dotyczącej produktu.

Jeżeli nieuczciwa praktyka rynkowa godzi w zbiorowe interesy konsumentów, może być uznana za praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów.  

Nieuczciwą praktyką rynkową jest w szczególności: 

  • praktyka rynkowa wprowadzająca w błąd,
  • agresywna praktyka rynkowa
Zmuszanie do łączenia przedmiotów jest wbrew interesom konsumenta, który w jasny i prosty sposób nie może znaleźć najlepszego przedmiotu pod względem przydatności i ceny oraz promuje w sposób agresywny pewne produkty, które nie są przez klientów poszukiwane.
Ponieważ nie wyraziłam zgody na takie eksperymenty przy braku powrotu funkcji rozłączania ofert złożę skargę do UOKiK. Wszyscy konsumenci powinni być traktowani równo i posiadać dostęp do funkcji które oferuje portal. Inne traktowanie jest szykanowaniem. 
oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

ja już od dawna nic tu nie kupuję odkąd wyniki wyszukiwania są zasr4ne duplikatami i ofertami z chin, więc to łączenie produktów to jest kopanie leżącego w zasadzie xD

oznacz moderatorów
brysp1993
#7 Wielbiciel#

Nigdy nie wszedłem na forum allegro. Ale tym razem pozwoliłem sobie tutaj wejść bo to co zrobili przeszło moje oczekiwania. Gratuluję allegro. Wbijacie wlasnie pierwszy gwóźdź do trumny temu serwisowi. Daję Wam czas do końca sierpnia potem usuwam konto i będę dochodził zwrotu za allegro smart bo zostałem oszukany.

oznacz moderatorów
dominn1622
#8 Zapaleniec#

Drogie Allegro, łączy mi z automatu oferty. Zawsze klikałem opcję "Rozłącz te same oferty" i było ok, ale teraz ten przycisk zniknął.  Przywróćcie to do normalności i więcej tak nie róbcie, bo jest to strasznie irytujące i niepraktyczne. 

 

 

oznacz moderatorów
resistdj
#10 Popularyzator#

U mnie to samo, dziś zauważyłem połączone oferty których nie da się rozłączyć. Jak widać mają głęboko zdanie użytkowników. Odechciało mi się szukania czegokolwiek.

oznacz moderatorów
BrickAndFun
#8 Zapaleniec#

tez to zauważaliśmy. masakra. nie da się rozłączyć tych samych ofert w wyszukiwarce.

oznacz moderatorów
Nerolit
#7 Wielbiciel#

Jak wyłączyć łączenie ofert ?
jak w nazwie tematu...

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Nie da się.

oznacz moderatorów
Jackos
#8 Zapaleniec#

Brak mi słów, żeby opisać jak bardzo jest ta opcja niedorobiona i jak mnie denerwuje brak możliwości jej wyłączenia. Ten stan trwa od miesięcy.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Jackos 

Na webinarach Allegro, nie podają daty ale mówią że to tylko kwestia czasu że to wprowadzono na stałe. Radzę się przyzwyczajać.

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

@serwis-texas  nie jest to potwierdzona informacja .

 

Testy zaczęły się 9 maja i mają potrwać 2 miesiące ,do 9 lipca . Zobaczymy co się wydarzy czy oferty będzie można rozłączyć czy też nie. Oczywiście mogą te testy się przedłużyć .

Też chciałbym mieć normalny widok ofert i moc je rozłączyć 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Agent555 

A sam oceń jaka to informacja. Kasia Owczarek to powiedziała już dwa razy!!! Cytuje, "to tylko kwestia czasu".

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jackos Na ten moment test ma potrwać do 9 lipca, ale nie wykluczone, że będziemy go przedłużać. Chcemy sprawdzić różne warianty wyświetlania wyników wyszukiwania. Zależy nam, aby zakupy na Allegro, były jak najwygodniejsze. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Jackos
#8 Zapaleniec#

Nie do końca rozumiem, jaką macie korzyść z testów, skoro nie macie feedbacku od użytkowników. A ja to widzę tak, że grupowanie nie uwzględnia prawidłowo filtrów, pokazuje złe dane, np "porównaj 100 ofert", wchodzę w to, a tam 8 ofert. Generalnie zupełny chaos, w efekcie od kilku godzin próbuję kupić telefon, co normalnie zajęłoby mi max pół godziny. Nie zniechęcam innych, ale powinna być opcja wyłączenia tego trybu. Jak dotąd rozwój aplikacji bardzo mi się podobał (a wiem co piszę, bo mam konto od niemal 24 lat i obserwuję całą ewolucję serwisu), ale ta zmiana to tragedia.

oznacz moderatorów
kryminal
#7 Wielbiciel#

i tak nikt z tym nic nie zrobi... mają to daleko i głęboko w ....

oznacz moderatorów