anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 332 ODPOWIEDZI 1 332
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@szydloo123 zgodnie z oficjalnym komunikatem na stronie naszych Aktualności od 1 października wyświetlimy wszystkim kupującym tylko o wyłącznie listę produktów na liście z wynikami wyszukiwania. Obecnie już około 70% zalogowanych klientów korzysta z listy produktów i z powodzeniem robi zakupy na Allegro.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Hehe dobre. Jesteś tu co dzień, nie widzisz że ponad 70% to ciężko bluzgając stara się coś w tym chlewiku znaleźć, a pozostałe 30% już poszło kupować gdzie indziej. Jak nie widać tego po komentarzach na forum, to te na apce też dają dobry pogląd... Ale cóż sukces kupiłam dzisiaj kawę ciężko bluzgając na przymus przeglądania 3 produktów. Sukces, bo kupiłam !!!

2 lata temu kupowałam na allegro wszystko: pełne 2 wyprawki do szkoły, każdą bzdetę włącznie ze skarpetkami. W zeszłym roku skarpetek znaleźć nie mogłam, jest temat na forum z tamtych zmian i mój nerw, z wyprawki kupiłam tylko zeszyty i jeden plecak. Resztę już gdzie indziej. Bo 2 tygodnie przed początkiem roku zepsuliście wyszukiwarkę. W tym roku po skarpetki idę do sklepu lub na rynek, bo: dziewczęce długość 3/4 z moraja, ze 3 paczki od jednego sprzedawcy to jest wymaganie nie do znalezienia na tym portalu. Do plecaków nawet nie zaglądam, licho wie co bym kupiła, kiedy by przyszło, a nawet przychodząc z Polski zwrot mógłby być do Chin dziękuję za takie zakupy... Może kupie zeszyty znowu- o dziwo herlitzy w foliowej oprawie udało się znaleźć, ale to jeszcze zależy czy córce się coś nowego od zeszłego roku nie uwidzi.

Macie sukces. Kupiłam kawę i może zeszyty. Zamiast kawy i dwóch pełnych wyprawek szkolnych jak w czasach przed katalogiem. Brawo. Ilu jest do mnie podobnych?

oznacz moderatorów
ziolowastrefa_pl
#7 Wielbiciel#

na końcu zamiast kropki mogło by być "i h.." Było by to cudowne podsumowanie tych 47 stron narzekań, a zarazem kwintesencja tego gdzie allegro ma pozostałe 30% i zapewne sporą część z tych 70% zalogowanych klientów.

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

@ayo80  napisał(a):

Obecnie już około 70% zalogowanych klientów korzysta z listy produktówokoło 70% zalogowanych klientów korzysta z listy produktów


A mieli wybór?

O tych mitycznych 70% już któryś raz moderatorzy piszą, a konkretnych podstaw tych wyliczeń brak.


Swoją drogą fajna robota, przeklepywać wyuczone oficjalne formułki, żeby szczepić propagandę sukcesu wśród niezadowolonej gawiedzi lub/i żeby czasem się jacyś co ważniejsi akcjonariusze nie wykruszyli. 😉

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
szymek627
#8 Zapaleniec#

A ja zacząłem już mniej kupować na allegro. Ogólnie mniej wydaje bo na samą myśl o szukaniu produktów to mi się odechciewa, kupuje już tylko to co muszę. 

oznacz moderatorów
tomeek1980
#7 Wielbiciel#

Ja już z 5 zakupów zrobiłem w innych sklepach. Co ciekawe, kumpel mówił że przyzwyczajenia czasem kosztują. Dokładnie, widzę że pewne towary można kupić poza Allegro taniej. Więc w sumie fajnie że testują bo niektórym to się tylko przysłużą. 

oznacz moderatorów
Reciter
#2 Obserwator#

W sumie nie wiem po co pisze, bo już widzę, że Allegro to popsuło. Połączone oferty to jakiś dramat, one często wcale nie zawierają tego samego produktu! Kupuję na Allegro od 20 lat, mam Smart, ale z takim podejściem to zacznę szukać alternatywy. 

oznacz moderatorów
fussa
#7 Wielbiciel#

Proszę w wyłączenie tego badziewia, sortowanie, wyszukiwanie ofert to jakaś pomyłka, jeśli szukam czegoś w licytacjach i chce posortować po czasie do końca to tylko takie produkty mnie interesują

oznacz moderatorów
Client:117069320
#3 Debiutant#

Przyłączam się do protestu! Dlaczego ubogacacie kogoś na siłę, jak ktoś lubi to to badziewie zostawi, jak nie lubi to rozłączy (jak mu po złości nie zablokujecie!)

oznacz moderatorów
szczotkiewicz
#8 Zapaleniec#

Tragedia! Testują na uzytkownikach, którzy tak jak ja robili bardzo dużo zakupów na allegro - praktycznie wszystko.

Obecnie zacząłem kupować na innych portalach i okazuje się, że na allegro świat się nie kończy.

oznacz moderatorów
3JD
#8 Zapaleniec#

Od wczoraj połączyły mi się oferty ale tylko będąc zalogowanym, niezależnie od urządzenia i przeglądarki i nie da się ich rozłączyć.

Co za kolejna bzdura wprowadzona aby utrudnić życie kupującym. Macie wszystkich ludzi za **piiip**ów, którzy mają kupować co im podpowiadacie? To już naprawdę jest niestrawne mówiąć delikatnie. Przez 20 lat pomysłów kilka pomysłów może i było dobrych ale większość jest tragicznych dla klienta. A ten przypadek, to już woła o pomstę do nieba. NIE DA SIĘ TEGO TAK UŻYWAĆ! Chcecie łączyć? proszę bardzo, ale oddajcie opcję rozłączania dla tych którzy tego potrzebują!

oznacz moderatorów
szczotkiewicz
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, strzał w kolano. Ja przez te zmiany, niektóre rzeczy kupuje już w alternatywnych sklepach - oczywiście, że nie wszystko bo jednak allegro jest najbardziej rozbudowane - ale to co idzie szukam gdzie indziej.

Wiele lat zakupów na allegro - wydane dziesiątki tysięcy złotych, a na koniec takiego użytkownika nie szanuje się i wprowadza zmiany wbrew społeczności. 

oznacz moderatorów
oldcoin
#7 Wielbiciel#

Allegro, dno. Nigdy więcej ( chyba że super promocja internetowa ). Macie użytkowników gdzieś. Życzę wam najgorszego. Konkurencji prawdziwego zdarzenia. Wasze grupowanie odbije wam się czkawką. Padnijcie gnidy.

oznacz moderatorów
Maturacja
#7 Wielbiciel#

Jak rozłączyć połączone oferty? Nie widzę przycisku

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Od kilku dni nie mogę rozłączyć ofert, koszmar. Inni użytkownicy już to zgłaszali. Jest to powód do zlikwidowania konta, zamiast ulepszać od kilku lat pogarszacie. Mój mąż już przestał tu zaglądać woli **piiip** a ja będę kolejna. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak już z jest od kilku tygodni, Allegro nie ma zamiaru zakończyć "testowania".

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Ale to jest dziadostwo i na pewno nie testowanie a zwyczajny błąd do którego nie chcą się przyznać. Na testy trzeba sie zgodzić, jesli ktoś chce być królikiem to ok ja nie chcę. 

oznacz moderatorów
Client:48987562
#7 Wielbiciel#

Głupie Allegro robi co chce. Dlatego nie radzą sobie dobrze na Słowacji i w Czechach...

oznacz moderatorów
kamilk-89
#8 Zapaleniec#

20 lat korzystam z allegro i przeszedłem przez wiele zmian wprowadzonych w serwisie, które powoli irytowały coraz bardziej ale dało się je przełknąć.

Obecny widok wyświetlanych ofert jest jak próba oszustwa. Szukam pewnego przedmiotu, filtrowanie po cenie, wyświetla mi się najtańsza oferta za 1850 (oczywiście widok grupowy), w opisie aukcji po prawej stronie jest taka ramka "Inne oferty produktu", a tam "najtańsze" 1600zł. Nie wiedziałbym o tym gdybym nie trafił do tej oferty przez inne forum. Wyszukiwarka allegro nie potrafiła znaleźć tej oferty, a jedyny sposób wejścia do niej jest przez opcje "najtańsze" w innej ofercie.

Przy sprzedaży kilku przedmiotów miałem ten sam problem i nie mogłem znaleźć swojego przedmiotu.

Przeszedłem tutaj przez różne głupoty do których z czasem można się było przyzwyczaić ale jeśli główna funkcja allegro jak kupno/sprzedaż nie działa i jeśli chcę coś kupić najtaniej, a ten przedmiot jest ukrywany lub sprzedaję, a nie ma go w wyszukiwarce to podziękuje.

Ktoś zniszczył ten serwis i niedługo prawdopodobnie usunę konto.

 

oznacz moderatorów
kamilk-89
#8 Zapaleniec#

Uznałem, że jednak usuwam konto. Moje drugie, z którego nie korzystałem jest już w trakcie usuwania (2 miesiące). Obecne zachowam do uregulowania allegro pay i do końca smarta czyli do października. 

Najlepszym sposobem pokazania, że zmiany idą w złą stronę jest odejście z serwisu.

oznacz moderatorów