anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 287 ODPOWIEDZI 1 287
sklep_solpio
#12 Orędownik#

spokojnie do mnie klienci piszą od innych sprzedawców czy mogę np. zmienić adres dostawy (a nic nie kupił ode mnie)

Albo pytania odnośnie produktu dzwonią na tel a ja nawet ich zamówień nie mam powiem tylko jedno "TO JEST DNO I MASAKRA"

oznacz moderatorów
promoklocki
#7 Wielbiciel#

Mamy już 15 lipca, czy testy zostały zakończone i możemy się spodziewać powrotu do wyświetlania bez grupowania żeby zobaczyć normalnie wszystkie oferty?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@promoklocki Nie, testy się nie zakończyły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not testujcie ile wlezie, przynajmniej mam więcej zamówień w sklepie internetowym 😄 jak chcecie możemy jako sprzedawcy podpowiedzieć jak jeszcze można utrudnić zakupu na allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
hulk17
#2 Obserwator#

9 lipca już dawno minął, macie tutaj masę ludzi oburzonych sytuacją. Jakie są wyniki przeprowadzonych testów ? Dwa miesiące to wystarczający czas aby sprawdzić jak wam wzrośnie sprzedaż sugerowanych produktów. Po prostu oficjalnie powiedźcie że to na stałe aby ludzie mogli zacząć robić zakupy gdzie indziej. 

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

A jakie jeszcze inne "różne" warianty macie? Na razie widzieliśmy dwa - jeden normalny i drugi nie dorobiony mokry sen jakiegoś wizjonera. Strach się bać co następne.

oznacz moderatorów
Client:41321006
#1 Nowicjusz#

Wyjątkowo paskudna funkcja - włączanie na siłę jest praktyką nieuczciwą. Już obecnie masa ofert sponsorowanych i promowanych, które nie łapią się w żadne filtry, to teraz kolejne zaciemnienie i utrudnienie dotarcia do konkretnej oferty przez sztuczne grupowanie. Sortowanie po najniższej cenie a dostaje się po najniższej cenie ofert "TOP" czyli takich na których allegro zarabia. Jeszcze uzasadnianie, że możesz sobie najpierw wybrać produkt a potem porównać oferty - bajkopisarze. Wiadomo, że to którą ofertę się wybierze jest uzależnione głównie od ceny, a nie czy kolorek na obrazku mi się bardziej spodoba.

Zwykła próba wyciśnięcia większej kasy. Kompletny chaos i bałagan. Wstyd jak postępuje degradacja szacunku do konsumenta, a liczy się tylko kasa.

oznacz moderatorów
Lunei
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego została wyłączona opcja możliwości wyboru dla użytkownika sposobu wyświetlania ofert?

Obecnie ciężko cokolwiek tutaj znaleźć. Wczoraj rano bez problemu znalazłam piórnik w ofercie a po południu musiałam przewinąć kilka stron aby go znaleźć! Tak się nie da wyszukiwać produktów. Pytam się: Na jakiej podstawie i po jakich badaniach jakiś **piiip**a w Allegro uznał, że tak musi być? Gdzie są te badania i ankiety? Gdzie jest pokazanie, że ludzie mieli włączone to grupowanie i z tego korzystali?

Udostępnijcie nam swoje badania na podstawie których uważacie, że ta zmiana jest korzystna dla Waszych użytkowników a nie dla Waszych kieszeni!

oznacz moderatorów
wandelberger
#8 Zapaleniec#

W dniu 29 lipca 2024 r. o godzinie 21:59padła ostatnia nadzieja kupujących i mniejszych sprzedających na Allegro na uczciwa konkurencję cenowa.

Otóż, Allegro od maja zaczęło "testować" (w rzeczywistości rujnować) wyszukiwarkę na stronie internetowej allegro.pl, zaś od w/w godziny to samo zrobiło z wyszukiwarką w aplikacji Allegro.

Obecnie już nie ma możliwości znalezienia najniższej ceny jakiegokolwiek produktu. Wyłączenie możliwości rozłączania ofert w trakcie wyszukiwania spowodowało wyświetlanie tylko droższych ofert.

Jest szansa, że Allegro zrozumie swój błąd, gdy spadną na Allegro przychody ze sprzedaży i z prowizji naliczanych wobec przedających.

Szkoda, że zanim to nastąpi, wyprowadzi się z Allegro lub może splajtuje wiele mniejszych firm sprzedających na tej platformie.

  • Podsumowując, od 30 lipca 2024 r. NIE WARTO NICZEGO KUPOWAĆ na Allegro. To koniec.
oznacz moderatorów
www-lapkom24-pl
#10 Popularyzator#

Nic nie idzie teraz znaleźć. 

oznacz moderatorów
Zin297
#9 Pomysłodawca#

Da się znaleźć co chcesz ale musisz się wylogować z Allegro 😄
Jak się wylogujesz to wyszukiwanie będzie po staremu czyli zobaczysz rozłączone oferty tak jak było kiedyś 😄 No co tu dużo pisać Allegro robi co może żeby znaleźć oferty które Allegro chce żebyś znalazł ale one nie są najtańsze ani zazwyczaj najlepsze nawet jak pisze gwarancja najniższej ceny 🙂

oznacz moderatorów
www-lapkom24-pl
#10 Popularyzator#

Jak się wylogujesz, to jest po staremu, z rozłączonymi produktami. Czyli teraz jak chcieć coś kupić i znaleźć konkretną rzecz, musisz się wylogować, znaleźć szukaną rzecz, skopiować link, następnie się zalogować i wkleić link do przeglądarki. 

oznacz moderatorów
brysp1993
#7 Wielbiciel#

Myślałem, że to jakiś bug. No nic koniec allegro. Jak tego nie wyłączą to witryna padnie. Allegro zastanówcie się kilka razy nad tym co robicie bo to będzie pierwszy gwódź do trumny.

oznacz moderatorów
wandelberger
#8 Zapaleniec#

Wyszukiwarka Allegro (jeszcze) działa normalnie na Edge!

Jak słusznie zauważył użytkownik resistdj na wątku "Brak opcji rozłącz te same oferty", guzik "Rozłącz te same oferty" działa tylko w wyszukiwarce Edge. Żeby było ciekawiej, to na dzień dobry wyszukiwarka Allegro wyświetlana na Edge nie łączy ofert automatycznie, tylko wyświetla guzik "Połącz te same oferty", jak było dotąd wszędzie.

Zatem wyszukiwarka Allegro działa normalnie na Edge, natomiast wadliwie na Operze i Firefoxie oraz w aplikacji na Androidzie.

Tak, czy owak, to efekt wytężonej inaczej "pracy" Allegro. Motali, motali i w końcu rozmotali Allegro! No bo kto dziś korzysta z Edge? Ciekawe, kiedy i to zepsują?

oznacz moderatorów
Zin297
#9 Pomysłodawca#

Nie tylko w edge ale wyszukiwarka  działa jeszcze normalnie i też rozłączanie w chrome ostatniej wersji pod win7 (wiem bo z win 7 nie m9gę się rozstać :D)

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Te testy Allegro nie są od dziś tylko dość dawno, późno zauważyliście!

oznacz moderatorów
Zin297
#9 Pomysłodawca#

Zauważyliśmy jak nas to dotknęło osobiście a Ja 90% za Allegro dotychczas kupowałem a 10 % sprzedawałem i było to mniej niż 30 transakcji realnie zrealizowanych  a po tym cyrku z DAC7 w wersji Allegrowej raczej nic nie będę sprzedawał na AL bo nigdy nie wiadomo co wymyślą a kupować też się normalnie już nie da bo trzeba się namęczyć żeby znaleźć co się chce tylko po co ? Skoro są inne serwisy e-comerce oraz sklepy internetowe i galerie handlowe w których ceny sa dość często  niższe niż obecnie na Allegro ? 😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

DAC7 to nie jest wymysł Allegro!

oznacz moderatorów
DiKey91
#10 Popularyzator#

Allegro to duży moloch. Chociaż raz mogliby się postawić, a co...

oznacz moderatorów
Jackos
#8 Zapaleniec#

bo włączyli to dla pewnej grupy użytkowników, teraz dla wszystkich. I nie ma możliwości wyboru.

oznacz moderatorów