anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 287 ODPOWIEDZI 1 287
wandelberger
#8 Zapaleniec#

To nic nie zmienia - Allegro padnie, jeśli nie naprawi wyszukiwarki!

www-lapkom24-pl ma rację! - w każdej wyszukiwarce i w aplikacji (na Androidzie) jako niezalogowany można po staremu wyszukać wszystkie dostępne oferty i nie są one posortowane. Na Edge po zalogowaniu jest katastrofa - nie ma większości (zwłaszcza tańszych) ofert, jak w pozostałych wyszukiwarkach i aplikacji.

No dobra, ale TO NIE ROZWIĄZUJE PROBLEMU, bo kto normalny będzie tracił czas na wyszukiwanie najlepszych cenowo ofert przed zalogowaniem, zapisywał na kartce nazwę sprzedawcy i po zalogowaniu szukał tej konkretnej w jego (jej) ofertach? No i jak zbierać najtańsze oferty do ulubionych i do koszyka?

Zgłoszeń do Allegro na ten temat są już setki, płynące do serwisu wieloma kanałami (w tym poprzez Allegro Gadane). Konsultanci nie mają o tym pojęcia, zapewniając, że przekażą problem informatykom Allegro. Zatem informatycy Allegro doskonale o tym wiedzą!

I jaki jest efekt? Problem wręcz ROZKWITA zamiast zostać rozwiązany!

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

Żeby uniknąć kombinacji z logowaniem, można wyszukiwać w karcie incognito i przeklejać linki.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#

"Żeby uniknąć kombinacji z logowaniem, można wyszukiwać w karcie incognito i przeklejać linki" - pewnie stojąc na jednej nodze i trzymając się lewą ręką za prawe ucho. A dlaczego już nie można normalnie?

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@TomBanknoter Podpowiedziałam tylko, jak pominąć wylogowywanie / logowanie. Cała sytuacja to cyrk.

Każde działanie Allegro polegające na odbieraniu użytkownikom wyboru oceniam negatywnie. Tęsknię za czasami, gdy można było sobie ustawić domyślny sposób sortowania na stałe. Od dwóch miesięcy unikam zakupów na Allegro w ramach protestu przeciwko bezprawnym zmianom w Smarcie. Teraz dodatkowo nie będę miała ochoty korzystać z wyszukiwarki.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Uważasz że musimy kombinować, to pytanie brzmi, My jesteśmy dla Allegro kim? Ja dawni nie korzystam z wyszukiwarki Allegro, szukam przez Google.

oznacz moderatorów
DiKey91
#10 Popularyzator#

Może allegro niestety właśnie chce popełnić przysłowiowe seppuku.
Albo ktoś spycha je na takie tory.

oznacz moderatorów
dominn1622
#8 Zapaleniec#

z tego co się słyszy to już wkrótce dla niezalogowanych również takie atrakcje. 

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

Ale ja nie wiem w czym macie problem. Wpisuje w wyszukiwarke produkt . Po wpisaniu pokazuje mi XXX ofert. Sortuje np  cena od najniższej ( lub inaczej) . Potem wchodze w produkt gdzie jest dużo ofert połączonych ( bo tam najwieksza konkurencja) no i kupuje : najtanie od.

Nie mam problemu

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Ja to robię inaczej. Szukam elektronarzędzia YATO, wyszukuję zapisuję na kartce cenę. Później wchodzę na toya24 i wyszkuję patrzę cena niższa to zamawiam. Jak jest przed 14,00 i cena produktu powyżej 100zł to mam wysyłkę za darmo i paczkę inpostem na drugi dzień.

I nie potrzeba wykupować żadnego smarta. A teraz testuję inny pomarańczowy portal.

A gwoździe i śruby na budowę zamówiłem obok w sklepie budowlanym bo na allegro szkoda mi czasu na szukanie i taniej w zwykłym sklepie.

Jak to napisał jeden z forumowiczów "A satysfakcja że allegro nie dostało prowizji BEZCENNA".

oznacz moderatorów
Lunei
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj rano bez problemu znalazłam piórnik w ofercie a po południu musiałam przewinąć kilka stron aby go znaleźć. Tak się nie da wyszukiwać produktów.

 

oznacz moderatorów
Jackos
#8 Zapaleniec#

Ano taki, że w połączonych grupach są też różne ceny, a mnie wali np kolor telefonu, chcę szybko przejść po cenach, a nie klikać w różne grupy, gdzie po chwili nie pamiętam co było w poprzedniej. Ano taki, że z grupami nie działają lub źle działają filtry. Męczarnia nie przyjemność.

oznacz moderatorów
www-lapkom24-pl
#10 Popularyzator#

Teraz jest gorzej, bo nie szukasz po tytułach takich jak sprzedawca wpisał, tylko po tytułach produktów, czyli wszystkie są takie same i nic nie mówią, niczym się nie różnią od pozostałych w tych samych produktach. Tytuły wpisywane przez przedawców miały więcej szczegółów, np. laptop Dell precision 7740 Core i9-9980H, matryca 4K, QUADRO RTX4000 Klasa A+. Teraz to wygląda tak" Laptop Dell precision 17.3" Intel Core i9 64 GB / 1024 szary"

oznacz moderatorów
Lunei
#9 Pomysłodawca#

Obecnie ciężko cokolwiek tutaj znaleźć. Wczoraj rano bez problemu znalazłam piórnik w ofercie a po południu musiałam przewinąć kilka stron aby go znaleźć! Tak się nie da wyszukiwać produktów. Pytam się: Na jakiej podstawie i po jakich badaniach jakiś **piiip**a w Allegro uznał, że tak musi być? Gdzie są te badania i ankiety? Gdzie jest pokazanie, że ludzie mieli włączone to grupowanie i z tego korzystali?!

oznacz moderatorów
resistdj
#10 Popularyzator#

Nie ma i nie będzie to pokazane, bo jak można pokazać że coś było, skoro to nie istnieje? Wszyscy jak widać, no prawie wszyscy, są przeciwni łączeniu ofert, a allegro "słucha uwag użytkowników" i i tak robi swoje.

oznacz moderatorów
Jackos
#8 Zapaleniec#

To jest jakiś dramat. Obiecali, że to chwilowe, że testy do początku lipca, a teraz zostaliśmy z syfem, którego mój system nerwowy nie trawi. Właśnie zlikwidowali coś, co było siłą Allegro - łatwość wyszukiwania ofert i ich czytelność. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam, ale chyba niezbyt długo. Lepsze wrogiem dobrego.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Bo to tak działa ,coś testują i widzą że wszystkim to się nie podoba to znaczy że należy to wprowadzić. Osobiście sporadycznie tu już coś kupuję (za dużo szukania) a i sprzedaż przestaje przynosić oczekiwane zyski i chyba trzeba się dobrze zastanowić czy jest sens dalej karmić tego "potwora". Może kiedyś z głodu padnie lub zacznie zmieniać podejście do tych co go karmią.

oznacz moderatorów
assasin_zlotow
#11 Animator#

https://allegro.pl/kategoria/realme-c11-2021-320692

 

po lewej pisze: C11 2021 - 99

a ja zamiast 99 widzę 3 pod tym linkiem

 

to wygląda tak jak te połączone oferty
kiedyś była taka opcja połącz/rozłącz, ale jej nie ma

oznacz moderatorów
ZioMaks
#7 Wielbiciel#

Dlaczego kiedy jestem wylogowany, to mam przycisk połącz/rozłącz te same oferty, a jak jestem zalogowany, to tego przycisku nie mam i jestem zmuszony do widoku z połączonymi ofertami? Naprawcie to proszę. Usuwanie ciasteczek nie działa, zmiana przeglądarki także.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@ZioMaks Oni raczej zrobią tak, że wylogowany też będziesz widział połączone oferty. Wszystko zmierza do tego, że w Polsce zacznie się rozwijać portal aukcyjny na eb

oznacz moderatorów
mich4l_m
#8 Zapaleniec#

Jest jakas opcja ze wroci i bedzie po staremu? Pisal ktos do supportu i dostal odpowiedz? Ja napisalem ale jeszcze 0 odpowiedzi.

 

Dramat. Tak sie nie da szukac.

oznacz moderatorów