anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 287 ODPOWIEDZI 1 287
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@mich4l_m pisałem 2 razy. Za każdyn razem ta sama odpowiedź, że to trwający test, który niewiadomo kiedy się skończy. A co najlepsze, na końcu jeszcze kpią ze mnie pisząc takie zdanie: "...wprowadziliśmy na Allegro widok produktowy, który ułatwi Panu wyszukiwanie. Dzięki temu szybciej znajdzie Pan to, czego potrzebuje oraz łatwiej porówna ze sobą wszystkie dostępne oferty."

oznacz moderatorów
Tasiorsa
#9 Pomysłodawca#

Taką odpowiedź dziś dostałem jak korespondowałem:

"Na ten moment nie mamy możliwości wypisania klientów z testu. Bardzo mi przykro z zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję jednak, że test pozwoli nam usprawnić działanie wyszukiwarki.
Na ten moment nie posiadamy informacji kiedy zakończą się testy. Dodam jednak, iż po testach funkcja rozłączania ofert zostanie przywrócona. "

oznacz moderatorów
mich4l_m
#8 Zapaleniec#

ale jaki to test jak zmuszaja do tego. podejscie dramat.

oznacz moderatorów
pietryna123
#9 Pomysłodawca#

Moderatorzy to wszystko czytają, ale nie reagują... mi zdążyli w godzinę wywalić komentarz gdzie podsumowałem "lata" życia allegro, zwycięstwa z konkurencją i to, że mimo tego, że wygrali to dryfują z kierunku rozwiązań konkurencji które spowodowały, że ludzie jednak wybrali allegro a nie innych, próbujących wejść na polski rynek.
Mi to wystarczy, za potwierdzenie, że gadanie o teście to jest tylko PRowy "damage control". Coraz większe grupy użytkowników będą to miały włączone na stałe, będziemy sobie mogli poględzić i tyle. Ot przywilej monopolisty.
Mam nadzieję, że tym razem spadną z rowerka.

oznacz moderatorów
orinoco
#9 Pomysłodawca#

Allegro znowu coś namieszało. Teraz w wynikach wyszukiwania mam oferty połączone i zniknęła opcja "rozłącz te same oferty". Jak się wyloguję, wszystko jest po staremu. Ktoś coś?

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

To dla Twojego dobra i masz być zadowolony. Zrobili tak wszystkim. A ponieważ 70% ludzi z ciężkimi bluzgami i tak kupuje to ogłosili, że testy przebiegły pozytywnie. Jedyne co możesz to dawać 1 gwiazdkę w ankiecie pod każdym wyszukaniem i podawać to jako powód. Z tego co widzę czasem w nie zaglądają, bo poprawili bardzo niszowe wyszukiwanie po takim zgłoszeniu ale na to, ze wyłączą to badziewie to już chyba nikt nie liczy. Na opinie na forum czy w necie nie zważają w ogóle.

oznacz moderatorów
orinoco
#9 Pomysłodawca#

Acha, czyli schodzenia na psy ciąg dalszy. Należało się spodziewać, że to nie błąd tylko celowy wałek. Ludzie! Allegro potrzebuje konkurencji, naprawdę bardzo potrzebuje. 

oznacz moderatorów
pietryna123
#9 Pomysłodawca#

@orinoco ja w tym temacie "odkryłem" e_r_l_i i tam się przenoszę z zakupami. Trochę tak jakby się cofnąć parę lat w rozwoju allegro. Mam nadzieję, że coraz więcej sprzedawców tam się przeniesie.

oznacz moderatorów
JanSkl
#9 Pomysłodawca#

T.E.M.U. Całkiem nieźle i darmowa dostawa od odpowiedniej kwoty (chyba 40zł).

oznacz moderatorów
JanSkl
#9 Pomysłodawca#

Czytajo, czytajo. Nawet zadzwonią jak duzo 1*. A efekt żaden.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, od m-cy o tym tu piszemy to celowe działanie Allegro, tak ma teraz być.

oznacz moderatorów
JanSkl
#9 Pomysłodawca#

Sprzedaje rózne badziewia co mi zalegają w piwnicy (zeby dac im jeszcze drugie zycie) na **piiip** i na oliksie. Jak myślicie gdzie lepiej sie to sprzedaje? 🙂 Na **piiip** chyba w zeszłym roku ostatnie, gdzie indziej schodzi jak ciepłe bułeczki.

oznacz moderatorów
autocom_sklep
#8 Zapaleniec#

Naprawdę to łączenie ofert jest beznadziejne.

oznacz moderatorów
tomek11010
#1 Nowicjusz#

Witam i proszę o pomoc. Od wczoraj co bym nie wyszukiwał. Allegro samo powiązało mi oferty. Mimo że mam ofert powiedzmy 100,pojawia się tylko jedna strona. Nie ma opcji wyłączenia porównywania ofert. Czy to jakiś test, tak nie da sie normalnie czegokolwiek wyszukać. Tragedia z szukaniem ofert.2024-07-30 (1).png

 

oznacz moderatorów
dominn1622
#8 Zapaleniec#

Allegro BŁAGAM wyłączcie mi to g*wno i przywróćcie wolność wyboru.... 

oznacz moderatorów
frulik
#8 Zapaleniec#

Jestem na allegro ponad 23 lata. Nie było nigdy zmiany na lepsze. Na początku sprzedawałem i kupowałem. Sprzedawanie przestało się opłacać i zostały skasowane wszystkie oceny dla kupującego wystawione przez sprzedawcę. Każda zmiana wyglądu tylko na gorsze, wymóg stosowania białego tła. Rozwalone tytuły aukcji i tylko opisy wiarygodne. Usuneliscie szukanie po odległości od kodu pocztowego oraz w zakończonych (to drugie przywrociliscie, jak użytkownicy pod ścianą was postawili). Łączenie ofert to najbardziej zły pomysł ze wszystkich (a i tak wszystkie były złe). Od dziś przenoszę się do innych sklepów. Tylko psujecie wszystko. Jeżeli bez zalogowania też przestanie działać, to żegnam na zawsze. 

oznacz moderatorów
teamoo
#8 Zapaleniec#

Allegro i tak ma swoich użytkowników daleko gdzieś...jak ten pomysł z grupowaniem da w exelu kilka $ więcej to zapomnij o powrocie do dawnych sposobów wyszukiwania

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@teamoo Moim zdaniem chcą wypchać wszystkich kupujących/sprzedających używane rzeczy na Allegrolokalnie, a z Allegro zrobić porównywarkę cen typu ceneo tylko ze z możliwością zakupu

oznacz moderatorów
dominn1622
#8 Zapaleniec#

gdzie są Panie moderatorki? Dlaczego żaden z moderatorów nie wypowiada się ani nie pisze postów? 

oznacz moderatorów
kuba-345
#7 Wielbiciel#

Witam. Zauważyłem że nie mogę rozłączyć ofert. Nie pokazuje mi tej opcji. Gdy się wyloguje ta opcja jest i można połączyć i rozłączyć oferty. Próbowałem na innej wyszukiwarce i to samo proszę o pomoc

oznacz moderatorów