anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 332 ODPOWIEDZI 1 332
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

@LEW433 nie chodzi mi o to, co ja sprzedaję, ale o oferty zakupu rzeczy, którą chcę kupić. Być może screen się jeszcze przetwarza, wrzuciłem go w pierwszym poście. 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tylko co ty wrzucasz my tego nie widzimy, a ty oglądasz  z konta konsumenckiego czy firmowego?

oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

Konsumenckiego. Wyszukałem Ajax - 1637 ofert pokazuje w wynikach, a widzę tylko 2 strony z ofertami na każdej po kilka/kilkanaście. Zastanawiam się, gdzie podziały się pozostałe.

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@RobertB1992 Oferty są połączone po wspólnym EAN.... no taki widok sobie wymyśliło Allegro... jak chcesz klikaj w każda ofertę, tam się wyświetlą pozostałe....

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

Niestety się nie wyświetlają. Coraz większe dziadostwo na tym serwisie. Robią wszystko, żeby jak najszybciej przestać korzystać z tego serwisu...

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RobertB1992 Proszę, podaj link do strony wyszukiwania ze zrzutu ekranu.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi Link poniżej:

https://allegro.pl/kategoria/srodki-czyszczace-srodki-do-mycia-podlog-323419?string=Ajax&order=p&rod...

 

Screen jest dostępny w pierwszym poście, chociaż się nie pokazuje, ale ja go widzę. Dodam go tutaj jeszcze raz, a jeśli pomimo tego nie widać go nadal to wysłałem go także w zgłoszeniu nr 44087573, dosłownie przed chwilą.

 

Zrzut ekranu 2024-08-15 174209.png

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@RobertB1992 Oferty są przymusowo zgrupowane. Jak chcesz zobaczyć wszystkie aukcje z wybranym produktem, musisz klikać "Porównaj oferty 123"

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

proszek.jpg

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RobertB1992 Oferty są widoczne. Musisz zrobić tak, jak tłumaczy @drekenzes. Jak znajdziesz produkt, który Cię interesuje, to następnie przejdź do wszystkich ofert tego produktu.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

@drekenzes @w_kiwi to nie to samo. To o czym wy piszecie to jest widok ofert połączonych. Jeszcze niedawno temu miałem oferty rozłączone i mogłem swobodnie je przeglądać. Zresztą jako niezalogowany użytkownik dalej mogę to robić, ale jak już się zaloguję na konto to nie mogę. O to mi chodzi. Przycisk do łączenia/rozłączania też wcięło, a był jeszcze podczas ostatnich zakupów...

oznacz moderatorów
cindercone
#8 Zapaleniec#

To jest "nowe ulepszenie" allegro dla Twojego dobra. Nie będzie przycisku połącz/rozłącz. Wg allegro tak jest lepiej.

oznacz moderatorów
WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze raz jaki jest problem z pozostawieniem przycisku rozłącz ?!

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

Tak jest na A z USA i tak ma być na Allegro? Ręczne sterowanie sprzedażą. To nie problem, to świadome działania. Przecież klienci nie muszą kupować na Allegro, a przepraszam tak szantażują tylko Sprzedawców;)

oznacz moderatorów
Skrang
#7 Wielbiciel#

Czyli te ,,testy" się już zakończyły i zostaje tak na stałe z tym brakiem możliwości rozłączania ofert? Jeżeli tak to tragedia. Co za debil to wymyślił 🤦🤦 częściej niż sporadycznie nie zamierzam korzystać z allegro, bo wyszukiwanie rzeczy obecnie jest nieużywalne. Czas wypróbować konkurencję

 

oznacz moderatorów
Igor255
#7 Wielbiciel#

"Super" ruch ze strony Allegro. Mnie również zachęcił do testowania konkurencji. Dla mnie przeglądanie ofert połączonych jest w wielu przypadkach nieużyteczne. 

oznacz moderatorów
Major031
#8 Zapaleniec#

Bardzo intuicyjne, to tak jakbyś poszedł do biedronki kupić chleb i było 50 drzwi w które trzeba wejść i teraz wybierz które chcesz hahahhaahha  od razu zmieniam sklep z jedną parą drzwi i tam idę.

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

W Biedrze w sumie tak jest... Niby półka z jakimś ASO, a zawsze trafi się jakiś  stopień miszmaszu.

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Masz te 1600 ofert, ale pogrupowane w coś a la pseudoprodukty, których jest tu właśnie mniej niż 100, i musisz sobie każdy klikać porównaj, każdy, a nie tylko ładne obrazki i tytuły, bo one wcale nie muszą być sensownie pogrupowane, to co w środku może się różnić. Ale można sobie zrobić drinking game, zakupy to teraz przyjemność.

oznacz moderatorów
evil_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

postanowiłem, że również utworzę zgłoszenie na bardzo irytujące zmiany dla kupujących przez allegro. Sam aktualny widok produktów jest o wiele gorszy od poprzedniego, nieczytelny, utrudniający zakupy. Każdy sprzedawca może podpiąć się pod ten sam produkt i sprzedawać co innego, czego doświadczyłem już nie raz. Wyszukiwanie miało być łatwiejsze, a teraz nie można nic znaleźć. Sortowanie po cenie działa jak chce, raz tańsze raz droższe niezależnie od kolejnej strony. Czytanie opinii produktów aktualnie nie ma sensu. Produkty powinny być oceniane tylko jako opinia dla danego sprzedającego, bo przecież skąd można wiedzieć, czy inny sprzedający ma produkt z tego samego źródła? Dodatkowo, dziwne jest to, że jak znajdę coś u jednego kupującego i szukam co jeszcze mogę u niego "dobrać do koszyka" to w wariantach pokazują się rzeczy innych kupujących! CHAOS! Teraz najlepsze... Opis wyświetla się tylko do jakiejś części, tylko po to by nie móc go obejrzeć w całości, ale kliknąć "POKAŻ PEŁNY OPIS", co skutkuje podzieleniem ekranu na pół, wyświetleniem opisu od początku po prawej stronie. Ktoś kto odpowiada za mechanikę strony powinien zostać zwolniony, bo to jest po prostu nieudany żart.

oznacz moderatorów