anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Masz te 1600 ofert, ale pogrupowane w coś a la pseudoprodukty, których jest tu właśnie mniej niż 100, i musisz sobie każdy klikać porównaj, każdy, a nie tylko ładne obrazki i tytuły, bo one wcale nie muszą być sensownie pogrupowane, to co w środku może się różnić. Ale można sobie zrobić drinking game, zakupy to teraz przyjemność.

oznacz moderatorów
evil_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

postanowiłem, że również utworzę zgłoszenie na bardzo irytujące zmiany dla kupujących przez allegro. Sam aktualny widok produktów jest o wiele gorszy od poprzedniego, nieczytelny, utrudniający zakupy. Każdy sprzedawca może podpiąć się pod ten sam produkt i sprzedawać co innego, czego doświadczyłem już nie raz. Wyszukiwanie miało być łatwiejsze, a teraz nie można nic znaleźć. Sortowanie po cenie działa jak chce, raz tańsze raz droższe niezależnie od kolejnej strony. Czytanie opinii produktów aktualnie nie ma sensu. Produkty powinny być oceniane tylko jako opinia dla danego sprzedającego, bo przecież skąd można wiedzieć, czy inny sprzedający ma produkt z tego samego źródła? Dodatkowo, dziwne jest to, że jak znajdę coś u jednego kupującego i szukam co jeszcze mogę u niego "dobrać do koszyka" to w wariantach pokazują się rzeczy innych kupujących! CHAOS! Teraz najlepsze... Opis wyświetla się tylko do jakiejś części, tylko po to by nie móc go obejrzeć w całości, ale kliknąć "POKAŻ PEŁNY OPIS", co skutkuje podzieleniem ekranu na pół, wyświetleniem opisu od początku po prawej stronie. Ktoś kto odpowiada za mechanikę strony powinien zostać zwolniony, bo to jest po prostu nieudany żart.

oznacz moderatorów
Wsmbwsmb
#7 Wielbiciel#

Z tego co zauważyłem wymuszenie grupowania ofert jest skorelowane z Allegro Smart. Zawsze kupowałem na 1 miesiąc i nie miałem problemu z grupowaniem ofert. Widzę po komentarzach, że ten problem występował już wcześniej. Teraz kupiłem na rok i nagle oferty są przymusowo grupowane. Oni chyba wychodzą z założenia, że jak już zapłaciliśmy za rok, to można na nas robić eksperymenty, bo nie odejdziemy.

Ja używam allegro z przyzwyczajenia. Teraz widzę swój błąd. Następnym razem jak będę coś kupował w internecie, to skorzystam z innego serwisu, żeby zobaczyć jak działa. A kiedy mój smart się skończy, to zastanowię się kilka razy, zanim go przedłużę. I jak już to na miesiąc.

oznacz moderatorów
czajan101
#7 Wielbiciel#

Przecież to jest jakiś dramat z tym brakiem rozłączania.
Grupowanie wg allegro to jakiś jeden wielki młyn. Klikam na produkt, porównaj 5 ofert, pokazuja sie dwie.
Inne "grupy" sa tym samym produktem ale z nieznacznie zmienioną nazwą albo jakims parametrem ktory został zmieniony celowo przez sprzedajacego. Nic nie da sie porownac

Jedyne co sie da porownac to pewnie przeszłe i obecne zyski allegro sprzed i po wprowadzeniu, bo ta metodyka łapiecie ludzi na zbyt szybkie kliknięcie.

Ogarnijcie sie.
Przykład Pad od XBOX, kazdy kolor jest obobną grupą. Ludzi serio czasami nei obchodzi kolor, chcą poprostu najtańszy pad do xbox, ale nie, teraz trzeba wejsc w kazda jedną grupke i sprawdzic jaka jest faktyczna cena.
Bo oczywiscie oferta ktora sie swieci przy grupie produktów nie jest najtańsza, tylko tą ktora najlepiej daje zarobić Państwu z allegro.

Z tego wyszukiwania robi się syf jak na **piiip**s czy **piiip**ie.

oznacz moderatorów
petinek_pl
#12 Orędownik#

Dlaczego promujecie sprzedaż 1 sprzedawcy? Dlaczego już do tego stopnia dyskryminujecie sprzedawców,że nie wyświetlacie innych ofert tylko wybraliście sobie jedną którą wyświetlacie z możliwością kliknięcia Porównaj oferty... wielu klientów może to przeoczyć albo po prostu wybrac tę ofertę co jest , jest to nie szanownaie sprzedawcy ZNOWU. Oferty innych sprzedawców sa ukryte i zmniejsza to możliwość dostępu do klienta. Nie dość że na każdym kroku utrudniana jest tu sprzedaż to jeszcze takie działania..To jest faworyzowanie 1 oferty niezgodne z zasadami.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl Opisz proszę dokładnie, co masz na myśli. Pomocne będzie przedstawienie problemu na zrzucie ekranu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
petinek_pl
#12 Orędownik#

@w_kiwi Jest to opisane niedokładnie? Przy wyszukiwaniu oferty- wyświetlacie tylko 1 ofertę od sprzedającego którego wybraliście a resztę można zoabczyć tylko jeśli się kliknie "Porównaj oferty". To jest faworyzowanie wbrew zasadom rynkowym. Wszystkie oferty powinny byc widoczne. Wbrew pozorom jest wielu ludzi którzy tam nawet nie wejdą.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@petinek_pl W widoku produktowym wyświetlony zostaje wyłącznie reprezentant produktu, czyli top oferta. 

Podczas wybierania top oferty bierzemy pod uwagę czynniki, o których piszemy tutaj: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-wybieramy-top-oferte-czyli-reprezentanta-produktu-MRM6ak7GW... 

Jeśli nie chcesz korzystać z widoku produktowego, to kliknij "rozłącz te same oferty": 

ko_alka_0-1706605077308.png

oznacz moderatorów
Butiktalulla
#13 Ambasador#

nawet nie wiecie jakie to napędzanie bata samemu sobie - dowiecie się z czasem dlaczego 🙂

Walka cenowa zawsze kończy się destrukcję sprzedających 🙂 

Także patrzyłem na mój produkt - oczywiście nie jest widoczny - a top oferta oczywiście jest ta z najniższa ceną 🙂 

oznacz moderatorów
Butiktalulla
#13 Ambasador#

fajny przykład jak to działa bo właśnie szukałem do domu :

https://allegro.pl/oferta/kapsulki-prania-bialego-ariel-mountain-spring-72s-14061889076 

TOP : Gwarancja Najniższej Ceny ! - PORÓWNAJ 62 OFERTY TEGO PRODUKTU   - i masa tańszych

To jak to to działa ? 🙂 

 

oznacz moderatorów
petinek_pl
#12 Orędownik#

Jak zawsze nie jest to odpowiedź na to co napisałam standard allegro. Bez komentarza. Promujecie wybranego sprzedawce i tyle, wbrew zasadom rynkowym.

oznacz moderatorów
Butiktalulla
#13 Ambasador#

tak w ogóle od kiedy ten "system" łączenia funkcjonuje na Allegro +- ? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Butiktalulla Od jakichś 3 lat 

oznacz moderatorów
tactical_2005
#7 Wielbiciel#

Nie to jest nie prawda, do tej porry była możliwość na belce na górze teraz jej nie ma , oferty są polączone w jakieś dziwne zbiory, po kilka. To jest do **piiip**, i nie mów że od 3 lat bo komu ty to mówisz ?

oznacz moderatorów
witus31
#8 Zapaleniec#

Niestety prawda. Od około 3 lat była możliwość łączenia tych samych ofert ale był też przycisk rozłącz. Teraz nie ma tego przycisku i go nie będzie - w tym problem.

oznacz moderatorów
Tom030786
#7 Wielbiciel#

właśnie w tym problem że tego przycisku ''rozłącz oferty'' nie ma

oznacz moderatorów
czajan101
#7 Wielbiciel#

przeciez tego przycisko rozłącz >>>NIE MA<<<< u zwykłych użytkowników, i tu jest cały problem.

Nie możemy tego rozłączyć, to jest problem wszytkich ktorzy tu pisza. Przez to robi się młyn.

 

alle.jpg

oznacz moderatorów
Client:45824277
#8 Zapaleniec#

Nie da się rozłączyć ofert - allegro testuje nowy wygląd - i bezczelnie nas zwykłych użytkowników oszukuje.

Jeśli tylko kupujesz musisz założyć nowe konto i liczyć że szybko nie włączą Ci na siłę tego widoku.

 

Jeśli sprzedajesz - to zacznij szukać innej platformy.

Z tym nowym widokiem szukam płyt głównych do komputera - tylko licytacje około 307 wyników - a uwaga wyświetla się tylko około 30. Co z resztą muszę szukać z innego konta i z innego kupować ale beż opcji smart - bezczelne złodziejstwo.

Walka z allegro to walka z wiatrakami - o co mam ich pozwać smart kosztuje około 50 zł szkoda się o to sądzić a jak nie podoba mi się wygląd serwisu - zawsze można wybrać konkurencje.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:45824277 1 października 2024 r. będą to mieli wszyscy obowiązkowo 🙂

kliknij to nie będzie połączone 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
JohnnyKnoxville
#9 Pomysłodawca#

Client - ze smarta można zrezygnować. Zwracają kasę. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość, bo trwa to 2 tygodnie. Co jest dla mnie kolejnym szczytem głupoty (ja ze smarta, zrezygnowałem 8 sierpnia. Jutro pospłacam co mam pospłacać i zamykam definitywnie konto). 

oznacz moderatorów