anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

Cześć, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem z 1637 aukcji widzę tylko 2 strony? Gdzie podziały się pozostałe strony?

Czy to ja gdzieś kliknąłem i robię coś źle, czy to kolejne "super ulepszenie", które ma na celu wyłącznie odpychać od tego serwisu, jakich ostatnio wiele?

 

Zrzut ekranu 2024-08-15 174209.png

 

Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1723737643998.png

tyle ich masz.

oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

@LEW433 nie chodzi mi o to, co ja sprzedaję, ale o oferty zakupu rzeczy, którą chcę kupić. Być może screen się jeszcze przetwarza, wrzuciłem go w pierwszym poście. 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tylko co ty wrzucasz my tego nie widzimy, a ty oglądasz  z konta konsumenckiego czy firmowego?

oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

Konsumenckiego. Wyszukałem Ajax - 1637 ofert pokazuje w wynikach, a widzę tylko 2 strony z ofertami na każdej po kilka/kilkanaście. Zastanawiam się, gdzie podziały się pozostałe.

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@RobertB1992 Oferty są połączone po wspólnym EAN.... no taki widok sobie wymyśliło Allegro... jak chcesz klikaj w każda ofertę, tam się wyświetlą pozostałe....

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

Niestety się nie wyświetlają. Coraz większe dziadostwo na tym serwisie. Robią wszystko, żeby jak najszybciej przestać korzystać z tego serwisu...

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RobertB1992 Proszę, podaj link do strony wyszukiwania ze zrzutu ekranu.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi Link poniżej:

https://allegro.pl/kategoria/srodki-czyszczace-srodki-do-mycia-podlog-323419?string=Ajax&order=p&rod...

 

Screen jest dostępny w pierwszym poście, chociaż się nie pokazuje, ale ja go widzę. Dodam go tutaj jeszcze raz, a jeśli pomimo tego nie widać go nadal to wysłałem go także w zgłoszeniu nr 44087573, dosłownie przed chwilą.

 

Zrzut ekranu 2024-08-15 174209.png

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@RobertB1992 Oferty są przymusowo zgrupowane. Jak chcesz zobaczyć wszystkie aukcje z wybranym produktem, musisz klikać "Porównaj oferty 123"

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

proszek.jpg

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RobertB1992 Oferty są widoczne. Musisz zrobić tak, jak tłumaczy @drekenzes. Jak znajdziesz produkt, który Cię interesuje, to następnie przejdź do wszystkich ofert tego produktu.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
RobertB1992
#9 Pomysłodawca#

@drekenzes @w_kiwi to nie to samo. To o czym wy piszecie to jest widok ofert połączonych. Jeszcze niedawno temu miałem oferty rozłączone i mogłem swobodnie je przeglądać. Zresztą jako niezalogowany użytkownik dalej mogę to robić, ale jak już się zaloguję na konto to nie mogę. O to mi chodzi. Przycisk do łączenia/rozłączania też wcięło, a był jeszcze podczas ostatnich zakupów...

oznacz moderatorów
cindercone
#8 Zapaleniec#

To jest "nowe ulepszenie" allegro dla Twojego dobra. Nie będzie przycisku połącz/rozłącz. Wg allegro tak jest lepiej.

oznacz moderatorów
WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze raz jaki jest problem z pozostawieniem przycisku rozłącz ?!

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

Tak jest na A z USA i tak ma być na Allegro? Ręczne sterowanie sprzedażą. To nie problem, to świadome działania. Przecież klienci nie muszą kupować na Allegro, a przepraszam tak szantażują tylko Sprzedawców;)

oznacz moderatorów
Skrang
#7 Wielbiciel#

Czyli te ,,testy" się już zakończyły i zostaje tak na stałe z tym brakiem możliwości rozłączania ofert? Jeżeli tak to tragedia. Co za debil to wymyślił 🤦🤦 częściej niż sporadycznie nie zamierzam korzystać z allegro, bo wyszukiwanie rzeczy obecnie jest nieużywalne. Czas wypróbować konkurencję

 

oznacz moderatorów
Igor255
#7 Wielbiciel#

"Super" ruch ze strony Allegro. Mnie również zachęcił do testowania konkurencji. Dla mnie przeglądanie ofert połączonych jest w wielu przypadkach nieużyteczne. 

oznacz moderatorów
Major031
#8 Zapaleniec#

Bardzo intuicyjne, to tak jakbyś poszedł do biedronki kupić chleb i było 50 drzwi w które trzeba wejść i teraz wybierz które chcesz hahahhaahha  od razu zmieniam sklep z jedną parą drzwi i tam idę.

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

W Biedrze w sumie tak jest... Niby półka z jakimś ASO, a zawsze trafi się jakiś  stopień miszmaszu.

oznacz moderatorów