anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
korralik
#1 Nowicjusz#

Wyszukiwanie oferty są grupowane, jak to wyłączyć? Nie ma opcji do wyłączenia tego. Nie chciałem takiej funkcjonalności.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@korralik  Ja też sie dzisiaj na to nadziałem. Chcę kupic jeden przedmiot a wyświetla mi sie że to jest   "zestaw 5 produktów" dosłownie.

Cena jest normalna chyba za jeden przedmiot ale obawiam się że wchodzę na minę, przecież to umowa.  Pewnie każą  potem zapłacić razy pięć.

Ten sam przedmiot jest u konkurencji, jedna sztuka nawet o parę groszy taniej.

Nie ma już tutaj czego szukać... 😕

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

I tak oto niewygodne wpisy idą do wspólnego wora żeby za bardzo  nie kłuły w oczy czytających. A wór po pewnym czasie do Warty.  Chyba Warta płynie w Poznaniu?

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

A jakie to produkty są w zestawie? Bo podejrzewam, że naklejka i długopis... To jeden ze sposobów obejścia katalogu, żeby oferta się wyświetliła osobno, jak szukałam telefonów ostatnio to to była plaga.

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Tak jak w temacje. Oczywiście głosy moderatorów i administratorów się nie wliczają bo istnieje zależność a więc może być brak obiektywizmu.

Twierdzą że to dla nas, dla naszych interesów dla naszej wygody... więc bardzo mnie ciekawi jak dużo jest ludzi którzy są za.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@^Got^   Ja jestem za.  Myślę  o giełdzie i  finansach inwestorów którzy utopili swoje pieniądze  w akcje.

Akcje Allegro znajdują się na okresowej  fali łagodnego wzrostu po gwałtownym trendzie spadkowym.  Takie nieśmiałe wzrosty po trendzie spadkowym poprzedzają  zwykle  kolejne z strome spadki. Kiedy nastąpi kolejna fala spadków nie wiem, można wróżyć z  różnych teorii,  ale jeśli będzie spadek to w okolice  5 - 10 zł. 

Można mieć nadzieję że wtedy nastąpią zmiany właścicielskie, wymiany zarządów, możliwe że zmiany na normalność.

Dlaczego jestem za?  Bo trzymam kciuki żeby te zmiany nastąpiły możliwie szybko.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie tak nie twierdzą, wczoraj śnieżek napisał że w zasadzie to głos pospołu jest mało ważny, liczą się wyniki.Co byś zrobił, gdybyś w swoim sklepie internetowym wprowadził jakąś zmianę i widziałbyś, że z jednej strony wiele osób mocno ją krytykuje, a z drugiej Twoja sprzedaż urosła

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Tak jak w każdym korpo patrzą na słupki i mydląsobie oczy prezentacjami.

Tylko te słupki zależą od nas, a więc nasz głos powinien być ważny.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak powinno być i tak się nam tylko wydaje, nie liczy się nasz głos, i tego jestem pewien i wiem.😎

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@^Got^  Z taką diagnozą niezupełnie się zgadzam.  Decyzje zarządów mają zasadniczy wpływ na wyniki  firmy, chociaż  od pracowników, od otoczenia też wiele zależy.

Jak myślisz czy bardzo dobry ale spętany koń  może wygrać wyścig ?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Chyba  "głos pospólstwa" miałeś na myśli ?  Oczywiście że z pospólstwem się nikt nie liczy.

 

oznacz moderatorów
pattymatheson
#8 Zapaleniec#

Zastanowiłabym się, czy ten wzrost nie jest tymczasowy. Jak w super promocji sprzedasz jakiś szajs, to też będziesz mieć wzrost na chwilę. Ale długofalowo broni się stabilna jakość, to co się liczy, to szacunek ludzi ulicy. Jeśli chcą się przebranżowić i to też będzie działać, to ok. Ale nie tak zaczynali i nie tak urośli jako potęga, a to, do czego dążą - tego jest już dużo, nawet jeśli komuś tam przynosi zyski. Mam nadzieję, że normalny portal w stylu niedawnego allegro będzie mieć swoją niszę, nawet w jakiejś nowej postaci.

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

Kupujący na szybko kupić na nie klikać w to **piiip**o porównaj x ofert i szukać tańszej oferty

oznacz moderatorów
assasin_zlotow
#11 Animator#

Ale wiecie że oni tę całą społeczność zlewają?
najlepiej pisać: https://allegro.pl/pomoc/kontakt
tam wybrać czat bot alina, potem napisać: konsultant

oznacz moderatorów
WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Nadal nie ma odpowiedzi : w czym jest problem z pozostawieniem przycisku rozłącz ?

oznacz moderatorów
Madoniowie
#8 Zapaleniec#

Ano w tym, że wtedy by ludzie z tego przycisku korzystali, bo pozwala dużo lepiej wyszukiwać. A to oznacza, że ludzie będą kupować taniej (mniejsza prowizja dla Allegro). Jak myślisz, czemu wcześniejsze testy były "przymusowe"? Ano właśnie po to, żeby sobie przetestowali, czy niezadowoleni będą dalej kupować. Wyszło im, że więcej zarobią, jak ludziom tę opcję uwalą, więc ją uwalą. Mają głęboko w czterech literach, co tam ludzie marudzą. Pomarudzą i będą dalej kupować.

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@WAMPIREZ taka jest decyzja biznesowa.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

W imieniu reszty niezadowolonych — nie wypowiadaj się już, proszę. Jedyne w miarę merytoryczne odpowiedzi wnoszące coś do dyskusji udzielił Administrator Społeczności. Wy, moderatorzy, tylko przeklejacie bezsensowne treści, które absolutnie nic nie wnoszą, a włączając w to tę, na którą właśnie odpisuję, tylko zaogniacie sprawę i udowadniacie, że Allegro ma NAS w dupie.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@ayo80 Innymi słowy zarząd ma w dupie 30% użytkowników, którzy wolą wyszukiwać w rozłączonych ofertach?  

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@AlexPopilevych widok produktowy testujemy już od kilku miesięcy i zdecydowaliśmy się wprowadzić go na stałe od 1 października. Szczegóły tej decyzji znajdują się na stronie naszych Aktualności.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów