anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
kanas153
#8 Zapaleniec#

Jaki jest powód niemożności wyłączenia tego testu u użytkownika? Przecież musi stać za tym jakiś feature flag, który w bazie danych można zmienić. Kolejne pytanie: w jaki sposób użytkownicy mogą wyrazić swoje niezadowolenie z powodu łączenia ofert? Skoro to test, to ma on na celu zapewne sprawdzenie, czy użytkownicy z tego "usprawnienia" będą zadowoleni, ale w jaki sposób mają zasygnalizować, że nie są?

Wygląda na to, że do 30 kwietnia aplikacja allegro na telefonie będzie dla mnie w zasadzie nieużywalna.

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

Osobiście nagminnie korzystam z opcji "połącz te same oferty" aby nie widzieć tony tych samych produktów bo jest to dla mnie irytujące. Zwłaszcza, jak sprzedawca ma "500 kont" i po raz enty widzę to samo. Nie widziałabym dużego problemu- dla siebie- w połączeniu ofert bez możliwości ich rozłączenia przy testach, ALE!- Nie podoba mi się to, że zniknął przycisk "porównaj oferty" wraz z informacją ile ich jest do porównania. I nie, nie chce wchodzić w każdą ofertę aby sprawdzać czy inni ją mają i tam to sobie wyklikać, chciałabym to widzieć tak, jak wcześniej, zanim w tą ofertę wejdę. Włączycie ten kafelek spowrotem przed końcem testów?

Screenshot_20240408-200902.jpg

oznacz moderatorów
craig
#7 Wielbiciel#

Tylko jakiś retard umysłowy mógł to wymyślić...

oznacz moderatorów
viper-6
#1 Nowicjusz#

Test nie wypalił. Wersja beznadziejna i strasznie utrudnia wyszukiwanie ofert. Można go przerwać i wrócić do poprzedniej wersji

oznacz moderatorów
teletubus
#8 Zapaleniec#

Jest maj, a dalej ta beznadziejna wersja jest w użyciu. Proszę mnie z tego wypisać!

oznacz moderatorów
elektronika-plus
#7 Wielbiciel#

Wam do końca odbija w tym allegro? Nic się nie da wyszukać, przestańcie się wpiepszać do wszystkiego co miesiąc. 
Handlujemy na innych marketplacach w Unii i nigdzie nie wymyślają takich bzdur. Tylko u was co chwilę próbują wszystko zmienić i spieprzyć. 

oznacz moderatorów
pan_za
#8 Zapaleniec#

Szanowna moderatorko,

i jak z tymi testami? Kiedy wyłączycie nam ten szajs? 
Dziękuję.

oznacz moderatorów
Cermo
#7 Wielbiciel#

To mam nadzieję, że jeśli nie kupię niczego do 30go kwietnia, to test na moim koncie zakończy się niepowodzeniem i dostanę ponownie opcje rozłaczania ofert. Nie mam zamiaru korzystać z tej wersji.

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

Dramatyczna ergonomia

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/czy-to-kolejna-awaria-wyszukiwarki-allegro...

Spróbujcie tej metody - u mnie zadziałało i mam znów możliwość rozłączania ofert.

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

Dziła. Dzięki. 

Niestety o Twojej metodzie dowie się ułamek użytkowników, a sprzedaż leci na łeb na szyję.

Najpierw na siłę każą używać allegro one, następnie algorytm twierdzi przed świetami że paczki impostem idą tydzień, a teraz ten wymysł. Quo vadis allegro?

oznacz moderatorów
Kosmetykio-flame
#8 Zapaleniec#

U nas na przykład allegro one to najbardziej zawodna metoda dostaw, wieczne opóźnienie w odbiorze, kurierzy notorycznie nie mają zleceń odbioru, paczki potrafią 2 dni zalegać 

UPS się wypina ,a zanim allegro odpisze po dwóch dniach to problem nieaktualny, a musiałbym pisać przynajmniej raz w tygodniu...

oznacz moderatorów
Cermo
#7 Wielbiciel#

Z ciekawości sprawdziłem czy ta metoda zadziała dla aplikacji w telefonie. Wyczyściłem pamięć podręczna aplikacji i też mam już rozłączone oferty. Super

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

Mam wspaniałe wieści. Znowu wprowadzają bez powiadomienia i bez zewolenia te testy tym razem na okres 2 miesięcy 😄

nie wiem czy takie praktyki są w ogole dozwolone i czy nie warto żeby jakiś urząd tym się zajął.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  możemy dostać jakąs informacje tym razem?

oznacz moderatorów
surmi
#7 Wielbiciel#

Załapałem się na ten żałosny test... Osoba (lub zespół "specjalistów" z allegro) która wpadła na ten pomysł jest albo złośliwa albo skrajnie niekompetentna. Przeglądanie ofert w kategoriach gdzie jest sporo rzeczy używanych, niepowtarzalnych i nieskatalogowanych to jest totalna porażka. Pomoc techniczna pisze że "testują nowe rozwiązania w trosce o potrzeby klientów", ale np. z zalewem chińskiego badziewia bez ładu i składu w różnych kategoriach które nie są właściwe dla danego przedmiotu, to jakoś nie ma problemu. Osobiście uważam, że sama idea narzucenia tego testu, bez możliwości wypisania, jest żałosna i pokazuje, że kupujący jest po prostu towarem, który się ustawia jak się chce. Kupować na allegro pewnie będę, bo czasem nie mam wyboru, ale za ten numer to zdecydowanie będę to robił znacznie rzadziej.

oznacz moderatorów
kmalcher
#7 Wielbiciel#

Witam
Przeglądam sobie dzisiaj allegro i bardzo mnie zdziwiła mała ilość ofert. Zauważyłem jednak, że przy niektórych jest przycisk porównaj x ofert. Zazwyczaj znaczy to, że właczyłem opcję połącz te same oferty, ale nie widzę opcji rozłącz te same oferty. Gdzie podział się ten przycisk? Algorytm który to łaczy i wyświetla jedną nie spełnia moich oczekiwań, a nie chce mi się klikać na każdej ofercie porównaj.
Jak przeglądam allegro w trybie incognito to guzik połącz/rozłącz jest dostępny.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Testujemy różne wersje listy ofert i produktów, a to powoduje, że część użytkowników nie widzi opcji rozłączenia tych samych ofert. Ten test potrwa do 30 kwietnia  Może testy się przedłużyły.

oznacz moderatorów
linux971
#9 Pomysłodawca#

Nie, po prostu znowu są testy tym razem na 2 miesiące 😄

Coraz mniej używalna jest ta strona.

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

Te testy moga potrwać nie 2 miesiące , tylko kilka miesięcy 

oznacz moderatorów
ReqIS
#7 Wielbiciel#

Proszę o wyłączenie nowego łączenia ofert. Jest tak tragiczne rozwiązanie że zaraz po prostu wy(***(*9 swoje konto z tego allegro

oznacz moderatorów