anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
^Got^
#11 Animator#

Kolega zupełnie nie na temat, problem dotyczy czego innego.....

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
Client:125326714
#2 Obserwator#

Od lat szukam kilku rzeczy stosując bardzo podobne klucze. Wyskakiwanie od jakiegoś czasu 9 stron wyników zamiast 3 uważam za równie irytujące, jak przymusowe łączenie ofert... z merytorycznymi błędami oczywiście, co już jest wyjątkowo irytujące. Niestety, obecnie można to obejść tylko wylogowując konto. Do zakupu zawsze można się ponownie zalogować. Jeżeli trzeba kupić kilka rzeczy na raz, to można pootwierać je w zakładkach... itd. Trochę więcej roboty. No, ale na lapku wygodne a na komórce dużo mniej.

oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

No cóż, każdy gigant - ekonomiczny, państwowy, osobowy, czy jeszcze jakiś inny - musi w końcu załamać się pod ciężarem własnej wielkości; coś takiego nazywa się arogancją - czyli inaczej: ślepotą (brakiem kontaktu z rzeczywistością). Według mnie ten moment przyszedł dla Allegro - tyle że oni zorientują się za jakiś czas, za rok, może dwa. W ogóle nie łapią tego, że każdy użytkownik, który przejdzie do konkurencji, przejdzie żywiąc do nich urazę - już choćby dlatego, że nas traktują jak kretynów; każda odpowiedź tak zwanych moderatorek w stylu: "wasze zdanie ma dla nas ogromne znaczenie!" - jest w tym kontekście po prostu obraźliwa (tysiące negatywów, ani jednej opinii pozytywnej, przy tym całkowite ignorowanie merytorycznych uwag społeczności - ale: wasza opinia jest dla nas TAKA WAŻNA! - że och i ach! - nic tylko się wzruszyć). No a odzyskać zaufanie po takim blamażu wcale nie jest łatwo - kto jeszcze uwierzy w ich deklaracje? - tabelki zasłoniły im rzeczywistość do tego stopnia, że już nie wiedzą, że mają do czynienia z żywymi ludźmi, a nie sterowanymi przez algorytmy botami.  

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

To chyba jedyna pocieszająca wiadomość..

wyżej wejdziesz,
mocniej jеbniеsz,
bardziej zaboli...

 
 

 

 

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
Arkadia_OK
#11 Animator#

Możliwe, że jest to przymiarka do sprzedaży Allegro innej platformie na A..... , której ?, to już do wyboru...

Bezrefleksyjne wpuszczanie setek tysięcy niezweryfikowanych ofert z Chin, promowanie sprzedaży z własnych sklepów/magazynów, wywalanie małych i nie-firmowych sprzedawców, ogromna (i kosztowna) kampania reklamowa w największych mediach pomimo prawie monopolistycznej pozycji w Polsce, "standaryzacji" sprzedaży tylko do nowych towarów - wszystko to jet upodabnianiem się do innych (zdecydowanie większych platform) i niszczenie własnej przewagi konkurencyjnej. Niszczenie tego, co doprowadziło do zbudowania aktualnej pozycji Allegro.

Więc albo jest to działanie "piątej kolumny" wewnątrz, albo przygotowanie do sprzedaży, albo działania "na tylko tu i teraz", aby na chwilę (kwartał/dwa) podwyższyć wskaźniki w Excel-ach (co czasami w dużych korporacjach zdarza się i (w trochę dłuższej perspektywie) doprowadza poważnych kłopotów firmy.

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Oj tam oj tam szukacje drugiego dna... a może po prostu dyrektor handlowy postępuje zgodnie z zasadą ze starego dowcipu... Jest na 2 kopercie 😉

"Nowy Szef obejmujący urząd, otrzymuje od poprzednika trzy koperty, z pouczeniem:
Gdy przyjdzie kryzys otwórz pierwszą kopertę.
Nowy podjął pracę, jednak mimo energicznych starań nadszedł moment kryzysu. Pomny pouczenia otworzył kopertę No. 1.
Znalazł tam instrukcję:
Zwalaj wszystko na poprzednika, to pomoże.
Zrobił jak kazali i jakiś czas było spokojnie. Po jakimś czasie pojawił się jednak kolejny kryzys, a wtedy zalecano: Otwórz kopertę No. 2.

Otworzył i znalazł tam kolejną instrukcję:
Opracuj program reorganizacji, czy też jakichś reform.
Zrobił tak jak mu radził poprzednik i uzyskał potrzebny oddech. Do czasu. Gdy kolejny kryzys stał się nie do wytrzymania, zgodnie z radami nasz szef otworzył kopertę No. 3.
Była tam kolejna instrukcja:
– Przygotuj trzy koperty..."

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

@Czesiek028  napisał(a):

Myślę że są tak samo zwolennicy jak i przeciwnicy tej funkcji.


Znajdź jedną osobę, która powiedziała, że nowe zmiany są super. I nie, nie możesz wybrać nikogo z zarządu i pracowników Allegro. xD

Co do protestu... tylko zgłaszanie do UOKiK i po prostu opuszczanie portalu. Nie robić zakupów, nie sprzedawać. Robienie zakupów jest i tak utrudnione i średnio opłacalne, więc tutaj ez. Sprzedawać nie ma sensu, bo oferty zwykłych sprzedawców są zagrzebane gdzieś tam głęboko, więc też ez.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
-kochanek-
#10 Popularyzator#

beznadzieje jest te nowe wyszukiwanie, nie idzie nic znalezc

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Haha najbliższe temu co widziałam to jakaś opinia w apce. Pani napisała, ze w 30% przypadków jej się to przydaje, ale w pozostałych 60 to woli bez łączenia szukać.... xD.

oznacz moderatorów
kamilk-89
#8 Zapaleniec#

To mam w zakładce po zalogowaniu:

"Jesteś z nami: 17 lat, 1 miesiąc, 12 dni"

Wcześniej miałem inne konto, czyli prawie 20 lat na allegro.

AllegroPay rozwiązałem, smarta mam do października i usuwam konto.

oznacz moderatorów
wojtkow
#8 Zapaleniec#

Ja mam konto 24 lata i 3 miesiące. I żadna inna zmiana mnie tak nie wpieniła jak ta. Chociaż rozdzielenie Allegro i Allegro Lokalnie ją zaraz dogoni.

Najzabawniejsze jest to, że Allegro nie widzi, że to jest strzał w kolano, bo w ten sposób "normalne" oferty zostaną w łatwy sposób zakopane przez chińskie boty i sprzedaż spadnie a **piiip**enie kupujących wzrośnie. I kupujący wyniosą się na ali, e*ay itp itd.

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

U mnie 19 lat, 5 miesięcy, 27 dni 🙂

Szmat czasu i ogólnie było spoko. Z tego co pamiętam, byłem początkowo wkurzony na zmianę layoutu z klasycznego Allegro (te komicznie wielkie przyciski :P), później pamiętam zdenerwowanie na drożyznę, produktyzację (chociaż ta, dobrze zrobiona ma swoje plusy), bo to była udręka przy wystawianiu.  Były też zmiany, które były spoko, jak integracja z inpostem, panel zamówień jest w mojej opinii całkiem fajny.

A teraz te ostatnie zmiany... powiem tak: nie liczyłem na nic dobrego, nie miałem żadnych oczekiwań, a i tak jestem zawiedziony.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
thide95
#7 Wielbiciel#

ale żenada, będę powoli odchodził od tego syfu i kupował w sklepach www sprzedawców albo na innych platformach.

oznacz moderatorów
robcio646
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ 

Przez jeden dzień doszło około 20 postów niezadowolonych użytkowników a żaden z moderatorów nawet nie pofatygował się żeby odpisać. Boicie się już cokolwiek tutaj napisać czy skończyły wam się formułki jak u botów? 

oznacz moderatorów
wojtkow
#8 Zapaleniec#

Klasyczna strategia na przeczekanie. A jak nie pomoże to wyciągną kartę rasizmu i faszyzmu.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

One nie mogą napisać tego co myślą. Zresztą moderator jest od moderowania. Lepiej, ze milczą niż jakby miały obrażać użytkowników tymi kitowatymi formułkami. Tu i tak nikt się tym nie przejmie. Żeby się ktoś przejął to penie trzeba by wysłać protest wprost do prezesa we Włoszech z paroma tysiami podpisów wkurzonych użytkowników... Dopóki będzie widział piękne tabelki jak to 70% użytkowników z zadowoleniem z tego korzysta(w tłumaczeniu z ciężkimi bluzgami dało radę coś kupić) to...

oznacz moderatorów
-kochanek-
#10 Popularyzator#

jedyna opcja na teraz to wylogować sie z konta ( wtedy oferty wyswietają sie normalnie ) i zalogować się ponownie jak juz produkty bede w koszyku

oznacz moderatorów
Toma-1984
#7 Wielbiciel#

I niniejszą zmianą, Allego wbija pierwszy gwóźdź do swojej trumny. Szlag mnie trafia z tym szukaniem, jak większość ludzi pewnie. Mam konto ponad 20 lat i faktycznie pora rozejrzeć się za innymi portalami i powoli się tam przenieść. Czuję się jak szmata do mycia podłogi.

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Zgadza się, lepiej niech moderatorki siedzą cicho, bo ani nic mądrego te przeklejki nie wnoszą, a tylko obrażają inteligencję użytkowników.

 


@wojtkow  napisał(a):

Klasyczna strategia na przeczekanie. A jak nie pomoże to wyciągną kartę rasizmu i faszyzmu.


Jeszcze będzie karta antysemityzmu i fali hejtu. 😉

 

A ten Perticucci to Amerykanin, choć ma włoskie korzenie.

 
 

 

 

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
HarryKZ
#8 Zapaleniec#

Uważacie że to jest normalne? Chce kupić iPhone 14 i co dostaje? Refuby z "nadwyżek magazynowych" wystawione jako nowe. Konkurencja jak widać działa dobrze i poleca sklepy z najniższą ceną. Na allegro na 4 pierwszych ofert tylko 1 normalna. Po przejrzeniu 1 strony 90% ofert to sprzedawcy sprzedające używane telefony jako nowe. Kiedy za to się weźmiecie?

HarryKZ_1-1725098410168.png

 

 

oznacz moderatorów