anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
Grzesiek3108
#1 Nowicjusz#

Cena dlatego bo pewnie promowanie i kasa pewnie z 15zł idzie do alle xD a my za to płacimy.
Normalne nie promowane to 17 / 20 jak pokazałeś xd kowalski płać. To chyba nadaje się do uokik

oznacz moderatorów
fiodorowitz
#1 Nowicjusz#

Witam wszystkich Allegrowiczów,

czy tylko u mnie po raz kolejny zniknęła opcja rozłączania ofert?

Przeciez z tego sie nie da korzystać. Nie jestem w stanie normalnie przeglądać ofert bo ktoś w Allegro 'wymyślił lepiej'. 

Pozdrawiam,Krzysiek

oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@fiodorowitz dzięki za podzielenie się Twoją opinią. Obecnie testujemy i sprawdzamy różne opcje wyświetlania wyników wyszukiwania, by jeszcze lepiej dopasowywać je do potrzeb naszych klientów.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

"by jeszcze lepiej dopasowywać je do potrzeb naszych klientów"

To jawne wprowadzanie w błąd.

poprawnie powinno być:

"aby jak najmocniej zniechęcić do korzystania z naszego portalu"

Proszę nie dziękować 🙂 POMOGŁEM>

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów
maniekezg
#1 Nowicjusz#

Jest masakra,poprostu strasznie źle korzysta się teraz z serwisu gdzie mam wszysykie oferty połączone, jest bałagan bo nie zawsze łączy te same oferty, jest również utrudnione wyszukiwanie od najtańszych. Ja narazie dziękuję za takie "udogodnienie"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@fiodorowitz Nie da się, allegro zrobiło to celowo. tak korzystać można tylko bez zalogowania.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Bo allegro ma swoich klientów za id..tów, bez obrazy dla Ciebie, to dotyczy wszystkich, zarówno kupujących jak i sprzedających.  Brakuje im tylko widoku środkowego palca na logo. Generalnie ich działalność wygląda ostatnio jakby banda dzieci przejęła interes po rodzicach i na siłę próbowała udowodnić, że wszystko potrafią lepiej. A  w razie oporu gdy oklepane formułki "kopiuj- wklej" nie skutkują przechodzą na przymus jak w tym wypadku. Chyba z czystym sumieniem mogę powiedzieć sądząc po komentarzach tu, ze obecnie z 3/4 negatywów na portalu jest spowodowana przez "ulepszenia" allegro. A potem wypinają się na ewentualne problemu magiczny formułką" klient ma prawo do subiektywnej opinii". Klient ma też prawo: mieć dokładnie przedstawioną ofertę, a nie chlew katalogowy; znać dokładną datę wysyłki, a nie wróżby z fusów allegrowej wróżki; mieć paczkę szybciej odebraną od allegrowego sprzedawcy przez allegrowego kuriera niż po 3-7 dniach mimo codziennych zleceń i znaczka "dostawa jutro"; mieć prawo znaleźć najtańsze oferty; mieć prawo widzieć w górnych wynikach wyszukiwania rzetelne firmy, a nie tylko chińskie konta znikające po miesiącu i dropschopingi zamawiające z hurtowni od razu do klienta... Itp. itp. Tu już nawet błędów się nie zgłasza, bo prawie zawsze okazuje się, że to kolejny przymusowy test oczywiście nawet bez powiadomienia zainteresowanych...

oznacz moderatorów
egai
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry czy jest możliwość zmiany wyświetlania ofert, wcześniej wyświetlały mi się wszystkie oferty danego produktu, po aktualizacji wszedł pasek "porównaj oferty" i aby przeglądać wszystko trzeba klikać w niego. Czy jest jakaś opcja wyłączenia, powrotu do możliwości przeglądania wszystkich ofert?

oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

Nie ma. Tak już zostanie. Dla Twojej wygody...

oznacz moderatorów
xMicholx
#7 Wielbiciel#

Ja **piiip**ziele co za tragiczna zmiana. Kolejna w ostatnim czasie. Ledwo co juz mozna kupic na tym portalu. Dzieki za takie uszczesliwianie mnie :D. No coz, pozostaje zbojkotowac ten portal i te resztki zakupow ktore tu robie, robic gdzie indziej. Pewnie kiedys sie obudza z reka w nocniku jak nagle hajsy sie przestana zgadzac. Tylko czy ludzie beda w stanie zapomniec? : >. Niesmak pozostanie na dlugo. Pozdro!

oznacz moderatorów
Xander3
#8 Zapaleniec#

no ja smarta nie wykupie poki mam to gowno wlaczone, to jest chore! zmuszac klientow to uzwania czegos czego nikt nie chce, ktos sie z wackiem tam na mozgi pozamienial

oznacz moderatorów
blazej_korczak
#1 Nowicjusz#

Potwierdzam, beznadziejna zmiana

oznacz moderatorów
VegeTronic
#8 Zapaleniec#

Co najlepsze jako sprzedawca chciałem uzyskać 50 zamówień żeby odzyskać super sprzedawce po tych ich zmianach i teraz uwaga!

Jak wystawię nowy przedmiot za parę złoty i dam wyróżnienie oraz najniższą cenę to go nie widać w ogóle w wyszukiwarce. Widać tylko oferty sprzedawcy który ma je drożej i sprzedał ileś tam sztuk miesięcznie. Gdy jestem nie zalogowany to dopiero te moje nowe oferty widać. Tylko kto używa allegro bez zalogowania. Oni faktycznie chcą wyrzucić małe firmy a zostawić największe jak pisowcy itp

oznacz moderatorów
robcio646
#10 Popularyzator#

Doskonale Cię rozumiem. 

Pisałem już w tym temacie nie jeden post. Kpina z kupujących i sprzedających. 

Aktualnie szukam opaski sportowej. Model Mi Band 8. Wpisuję bez logowania zaznaczam UWAGA same urządzenia i co? Pierwsze 2 strony to chińskie paski do tego modelu z dostawą do 14 dni u ciebie. To ma być to katalogowanie i porządkowanie ku.r.wa ofert? Jawne jaja i promowanie pie.r.d.o.l.onych chińczyków...  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
VegeTronic
#8 Zapaleniec#

Jednak po zmianie gwarancji na 24 miesiące oferty się pojawiły. Co najlepsze moje są wyświetlane jako pierwsze w połączonym produkcie, ponieważ cena jest najniższa mimo że inny sprzedawca ma większą sprzedaż i super sprzedawcę. Jednak nie zmienia to faktu że ta zmiana wpłynęła na moją sprzedaż i straciłem ss. Teraz muszę go odzyskąc bo inaczej sprzedaż będzie o połowę mniejsza.

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Kup spokojnie na Аliexpress... szybciej przyjdzie niż znajdziesz na Аlleśmietniku.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
RobsX
#7 Wielbiciel#

W przyszłości wyłączenie możliwości przeglądania produktów bez grupowania będzie wskazywane jako punkt przegięcia i  przyczyna upadku Allegro. Sprzedaję akcje i spadam na chińskie serwisy.

oznacz moderatorów
RobsX
#7 Wielbiciel#

Widzę, że jeszcze można rozłączyć oferty w trybie prywatnym bez zalogowania. Jedyna możliwość normalnego korzystania z Allegro jak dla mnie.

oznacz moderatorów
wojtkow
#8 Zapaleniec#

Ale od 1 października ta możliwość zniknie.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@wojtkow 

Eeee, nie. Będzie nadal. Ogólnie listing ofertowy chyba nigdy nie zniknie. Musi być chociażby do przeglądania ofert konkretnego sprzedawcy.

oznacz moderatorów