anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 851 ODPOWIEDZI 1 851

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Czyli krótko mówiąc zamiast poznać to co przejął to na siłę zrobił to co znał...

oznacz moderatorów

merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

No nie, największa katastrofa w dziejach Allegro, a ci okrutnicy od razu chcą pozbyć się prezesa? Ale nie wszystko stracone skoro zostanie doradcą. Może jakoś się dogada z nowym prezesem? Jestem dobrej myśli. Miałem nawet wizję proroczą.

Rok później. Gabinet nowego prezesa Allegro; występują: Nowy prezes Allegro; doradca Roy Perticucci.

- Słuchaj, prezesku, przychodzę z taką sprawą. Nie daj sobie wmówić, że z produktyzacją jest coś nie tak; przeciwnie! - to mi wyszło świetnie; a wyszukiwarka jest po prostu kapitalna. Kapitalna jak sam kapitalizm!

- O co wam właściwie chodzi, Perticucci ? Z czym macie problem?

- Prezesku, w tym właśnie rzecz, że z niczym. W ogóle ani nie było, ani nie ma problemu. Tylko ci Polaczkowie! - ciągle im w głowie jakieś powstania, liberum veto i inne takie. Traktowałem ich za łagodnie i się doigrałem. Nie popełniaj tego błędu, prezesku!

- A konkretnie, Perticucci ?

- A konkretnie to niech wszystko zostanie jak jest. Bo jest git. Wyszukiwarka wyszukuje, produkty produktują. Wszystkie cholerne przyciski wyłączone – nikt nic nie klika bez sensu. Całość śmiga jak moje ferrari - albo i lepiej.

- No dobra, Perticucci – a co ja z tego będę...to jest, chcę powiedzieć, co my z tego...Znaczy się: jestem prezesem Allegro! Jestem prezesem. Co Allegro z tego będzie mieć? - o to chcę zapytać.

- Człowieku, tego się po prostu nie da opisać! Sześć milionów transakcji więcej rocznie – na początek. A potem obroty będą rosnąć w postępie geometrycznym.

- A w przeliczeniu na gotówkę?

- Kochaniutki, to jest tyle zer, że ci Exel wybuchnie a sztuczna inteligencja do prognozowania zysków wyprodukuje Terminatora!

- Jakiego znów Terminatora, Petruccci??

- To metafora, skarbeńku.

- Oj, to dobrze! Już się przestraszyłem, że to całe Allegro zajmuje się produkcją robotów dla wojska. Bo wiesz, jestem tam prezesem. Okey. No a ile właściwie puszczamy na rynek tych całych metafor rocznie?

- Nie wszystko jeszcze łapiesz, kochany, ale się wyrobisz. Najważniejsze to nie tracić z oczu raz obranego celu.

- Dobra, Perticucci . Podoba mi się wasza postawa! Wchodzę w to.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Puść to w  eter jako mema xD

oznacz moderatorów

maxlukasz
#9 Pomysłodawca#

chciałbym żeby można było znowu przeglądać oferty tak jak kiedyś ale tak szczerze wątpię, że się z tego wycofają a ja chyba już bezpowrotnie straciłem zaufanie do allegro... 

jest dramat coś znaleźć, porównać, ale o to im chodziło, żebyśmy nie mogli łatwo szukać i żebyśmy kupować to co oni chcą... wiadomo czemu. 

 

oznacz moderatorów

Czah-nik
#12 Orędownik#

Jest tego plus - poznałem platformy konkurencji i sklepy samych sprzedawców 🙂 

oznacz moderatorów

bodziobodzio4738
#10 Popularyzator#

To prawda, sami stworzyliśmy tego molocha monopolistę i z wygody/przyzwyczajenia przestaliśmy szukać w ogóle innych stron zakupowych. Trochę kasy już zaoszczędziłem od wprowadzenia tego czegoś co nazywają "wyszukiwarką dzięki której znajduję szybko to czego szukam" i przeglądając z tej nieopisanej radości z wprowadzonych zmian inne portale, sklepy sprzedawców itp. przekonałem się że allegro wcale nie jest tanie.

oznacz moderatorów

outdoor-bazar
#9 Pomysłodawca#

Allegro Gadane powstało właśnie po to, żebyście się mieli gdzie wygadać. To taki "firewall" żeby wasze uwagi trafiły tu, a nie do pracowników wyższego szczebla. Nikt z nich tu nie zagląda.

oznacz moderatorów

dorothy2
#9 Pomysłodawca#

A to oczywiście, że nie zaglądają, ale niech chociaż ci niższego szczebla zajrzą i może coś wyżej podsuną... a jak nie to cóż, ich wszystkich strata :]

oznacz moderatorów

pete1st
#7 Wielbiciel#

To jest tragedia - chciałem wyszukać dysk SSD 1TB do kwoty 250.

Wyniki grupowania pokazują że jest 165 ofert dla produktu "A" wchodzę żeby je przejrzeć wyświetlają się tylko dwie.
Następny kwiatek znalazłem dysk "B" poprzez CENEO za 240zł. Następnie chciałem wyszukać ten sam dysk w allegro żeby zobaczyć inne oferty,  posortowałem od najtańszych na widoku grupowanym pokazuje że cena od 246zł WTF!!! i 13 ofert - wchodzę w oferty a tam cztery oferty i najtańsza z nich 240zł ta na którą natrafiłem w CENEO.

Masakra z tym widokiem zgrupowanych ofert a wyszukiwanie to jest masochizm i stracony czas. BRAWO ALLEGRO tak dalej.

oznacz moderatorów

zbysz12
#9 Pomysłodawca#

Witam , dlaczego są pogrupowane produkty np. kolor zielony i 100 telefonów   ? Czy nie można zrobić aby można było szukać , oglądać wszystkie bez względu na kolor i inne warunki . Tylko np od ceny najniższej itd .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie można, Allegro uważa inaczej.

oznacz moderatorów

zbysz12
#9 Pomysłodawca#

Moim skromnym zdaniem bardzo nie dobrze uważa . Powinno to zmienić bo to bardzo utrudnia wyszukiwanie ofert  .

oznacz moderatorów