anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 334 ODPOWIEDZI 1 334
SeekerKuba
#8 Zapaleniec#

Czy po teście przycisk [rozłącz oferty] pojawi się ponownie? Przyznam że od zawsze korzystałem na allegro z filtra popularnosci który odpowiednio sortował oferty i pozwalał z reguł szybko wybrać najbardziej bezproblemową/najlepszą cenowo aukcję. Bez niego szukanie czegokolwiek to udręka. Łączenie ofert to fajny ficzer(jeśli nie wiemy jakiego produktu konkretnie szukamy) i czasami bywa pomocne, ale absoulutnie nie powinno być to włączone by default a już fatalnym pomysłem jest jest uniemożliwienie wyłączenia takiej funkcji grupowania.

Jeśli koniecznie coś chcecie ulepszać to przydatna była by możliwość zapisania gdzies w ustawieniach konta z jakiego sortowania chce się korzystać by default.

Allegro pod względem wyszukiwania/kategori/możliwosci filtrowania absolutnie bije na głowę takiego amejzona. Testowane rozwiązanie jest swoistym upośledzeniem obecnych rozwiązań  oraz przedewszystkim nie daje uczucia że  klikanie użytkownika w filtry oraz kategorię cokolwiek daje bo na końcu i tak dostajemy dość chaotyczną listę i piszę to jako użytkownik, fan serwisu Allegro oraz analityk ux. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
teletubus
#8 Zapaleniec#

Wyłączyli Wam to badziewie, bo ja dalej mam?

oznacz moderatorów
piterka4
#3 Debiutant#

Nie, ja też jeszcze mam i straaaaasznieeee się cieszę.🤐😣🤬

oznacz moderatorów
maniuchna
#8 Zapaleniec#

Jaja sobie robicie?! Ile czasu zamierzacie "testować" brak możliwości rozłączenia ofert??? 2 lata minęły! Nie pitolcie, że to nie jest błąd tylko naprawcie to dziadostwo!!! Testujecie to chyba cierpliwość klientów. Ja sobie nie życzę być w grupie testowej! A nikt mnie o zdanie nie pytał... Pozdrawia, chłodno 🙂

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Moze już tak zostać.

oznacz moderatorów
fontanessi
#8 Zapaleniec#

Bardzo niewygodne i irytujące mnie rozwiązanie!

Cenowo przełączam się na incognito, żeby pominąć ten widok - dla mnie MEGA IRYTUJACE! Jako klient chcę mieć wybór jaki widok otrzymuję

oznacz moderatorów
M-i-B
#9 Pomysłodawca#

zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, te łączenia to katastrofa i też nie mogę tego dziadostwa wyłączyć....

oznacz moderatorów
-GOSI-
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  a mozna podsunąć do działu technicznego taką zmianę:  gdy myszką podswietla się daną ofertę, żeby było widać wszystkie dostepne w aukcji wymiary...Było to oczywiście...ostatnio przy niektórych wybiórczych ofertach...ale już zostało usunięte - zupełnie niepotrzebnie...

Wczesniej przy połączonych ofertach był chociaż zakres rozmiarowy, teraz go JUŻ nie ma ...znowu kolejna  usunięta ważna sprawa, co powoduje chaos w zakupach...i mi się naprawdę nie chce już wchodzić w żadną aukcję, ani przegląać allegro...przypuszczam, ze wielu innych Kupujących też może mieć takie odczucie... Żeby ograniczyć odpływ Kupujących, który jest widoczny gołym okiem (nie trzeba fachowców w tej dziedzinie), warto by było posłuchać Sprzedających...

Dla mnie jako Kupującego klikanie w kazdą ofertę w celu sprawdzenia, czy ma różne rozmiary dostępne  jest bardzo czasochłonne i powoduje, ze odechciewa mi się zakupów... Ostatnio nawet w tytułu spotkałam brak rozmiaru buta, co w ogóle odrzuciło mnie od razu od danej aukcji... wyskoczyła mi lista z 5-czy 6 aukcji szukanego produktu, a w tytule nie było podanego rozmiaru...wiem, można uzyć filtrów z bocznej części, ale tak na szybko potrzebowałam "rzucić okiem"

Wiem, ze jako serwis robicie, co możecie...ale...niekiedy nie jest to zupełnie potrzebne...

Życzę powrotu do lat szczytowej formy...

oznacz moderatorów
szymek627
#8 Zapaleniec#

Proszę o przywrócenie opcji rozłączenia ofert. Wyświetlanie ofert tym sposobem jest irytujące. Ciężko jest stwierdzić, która oferta jest najbardziej popularna - rozumiem do czego ma to prowadzić - faworyzowanie pewnych sklepów, niemniej jednak dla mnie jako klienta jest to bardzo irytujące.😡

oznacz moderatorów
mg91
#2 Obserwator#

Żenada, Robić króliki doświadczalne z klientów. Proszę o wyłączenie mi tego badziewia, nie można zrobić zakupów.

 

oznacz moderatorów
patinio
#2 Obserwator#

Gdzie można oficjalnie zgłosić feedback na temat tych zmian? Wymuszenie grupowania ofert to jakaś tragedia. Strasznie nie lubię przeglądać rezultatów wyszukiwania w ten sposób i strasznie irytuje mnie to, że po zalogowaniu mam gorszą funkcjonalność niż będąc wylogowanym.

oznacz moderatorów
szczotkiewicz
#8 Zapaleniec#

Polecam wyrazić swoją opinię na google play.

oznacz moderatorów
radoslawbo
#1 Nowicjusz#

U mnie nie widać  opcji : ROZŁACZ TE SAME OFERTY 

Jest to bardzo irytujące.  Przestańcie testować cierpliwość użytkowników! 

Dużym niewypałem było też wprowadzenie niedopracowanego Allegro Lokalnie.

Teraz jako tako to działa - natomiast automatyczne ponowne wystawianie aukcji gdy klient nie zapłaci po licytacji, jest równie irytujące  i nie przysparza sympatii Allegro. 

Wiem, można wyłączyć automatyczne odnawiane aukcji - ale tylko w ciągu 24 godzin i to po 5 dniach od zakończenia licytacji. Powinna być taka opcja dostępna przy zakładaniu oferty, lub potwierdzane powinno być wznowienie aukcji, a nie jej odmowa. 

Uszczęśliwianie " na siłę" naprawdę nie jest dobrym sposobem zjednania sobie sympatii.  

oznacz moderatorów
mar31cin
#3 Debiutant#

Jak można, rozłączyć te same oferty bo mnie zaraz ... strzeli?

oznacz moderatorów
Morfeuszka
#8 Zapaleniec#

nie da się allegro stwierdziło że oferty mają być połączone czy nam się to podoba czy nie, taki środkowy palec dla klientów od allegro 😉

ja rozumiem wprowadzać zmiany bo na pewno komuś się takie łączenie ofert przyda ale nie dawać ludziom możliwości ich rozłączania tylko zmuszanie ich do przeglądania połączonych ofert to tak jak by chcieć im pokazać że się ich ma w szacownych czterech literach.

oznacz moderatorów
rabbi666
#2 Obserwator#

Śmieszna sprawa. Klienci zgłaszają Wam niedogodność, która pozbawia ich chęci dokonywania tutaj zakupów, a wy z uporem maniaka nie znajdujecie rozwiązania. 

Brak możliwości wyłączenia grupowania jest szalenie irytujący i mocno utrudnia korzystanie z filtra licytacje, czy też trybów sortowania po czasie do końca, czy popularności. 

Osobiście uważam zmianę za koszmarek, który można uleczyć jednym przyciskiem. 

W końcu zadowolony klient zostawi tu więcej pieniędzy.

oznacz moderatorów
maniuchna
#8 Zapaleniec#

To bardzo nie ładnie sobie testujecie :((( Nie możecie robić tak, żeby klienci na tym nie ucierpieli? Przy braku możliwości ominięcia sortowania całe wyszukiwanie robi się bardzo uciążliwe i nie daje pożądanych efektów. Naprawcie to jak najszybciej! ...bo odechciewa się zakupów... Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
teletubus
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ,  a może by tak jakaś reakcja? Czy boicie się powiedzieć tutaj, że to już na stałe, bo ktoś sobie policzył, że tak się więcej sprzeda? Czyżby słabe sklepy bez sprzedaży uciekały z serwisu i nie chcą płacić, więc musicie utrudnić klientom wyszukiwanie tylko dobrych ofert?

oznacz moderatorów
JKMarcinkowska
#2 Obserwator#

również nie mogę rozłączyć tych samych ofert, a bardzo bym chciała, bo to stasznie irytujące rozwiązanie! proszę o przywrócenie mi tej funkcji

oznacz moderatorów
yacooza
#7 Wielbiciel#

Proszę podać przybliżoną datę planowanego docelowego rozwiązania zgłoszonego problemu dla specyficznych kont dot. brakującego przycisku rozłączającego oferty, dziękuję.

oznacz moderatorów