anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 332 ODPOWIEDZI 1 332
kamilk-89
#8 Zapaleniec#

Komentarze przestałem wystawiać od czasu kiedy wprowadzili automatyczne kasowanie po roku.

Straciły one na wartości dla mnie.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Dla Ciebie tak, a dla sprzedawcy zyskały na wartości i to ogromnie. Ludzie chętniej wystawiaja negatywy, pozytywów im się nie chce. To obniża statystyki konta i wyświetlenia ofert, potrafi też skasować sprzedawcy wysyłki smart. U dużych firm to zginie  w tłoku. Ale mała jak ma 10 czy 20 pozytywów w miesiącu na 100+ sprzedaży i nagle wyłapie jednego w roku negatywa to ma całkowicie prze.ra.ne. A nega obecnie tu łatwo zarobić za "ulepszenia" allegro, nawet bez winy sprzedawcy. Wystarczy, ze serwis wyświetli dostawę jutro, a własny kurier allegro po odbiór paczki zgłosi się za 3 dni. Są tu setki postów sprzedawców w takich sprawach...

oznacz moderatorów
kamilk-89
#8 Zapaleniec#

Doskonale to rozumiem i dlatego powinna być jakaś zachęta dla kupujących do wystawienia komentarzy. Kiedyś strona z komentarzami była w pewien sposób "wizytówką" każdego i ludzie inaczej do tego podchodzili bo nie kasowało się po roku. Teraz po prostu olewają tą stronę - jako kupujący.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tym się nie przejmują. Dali takie łatwe zakładanie, ze już ludzie sami nie wiedza kiedy na nowym koncie są xD To się wyrówna....

oznacz moderatorów
Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

Obawiam się, że allegro po prostu w ten sposób przygotowuje się pod sprzedanie się największemu serwisowi na "a". Stąd to siłowe katalogowanie produktów -bo bez tego do wciągnięcia do tamtego serwisu ani rusz. Już zapowiadają na allegro kolejne rozwiązania "kopiuj wklej" z tegoż serwisu: np. od września jakaś dodatkowa ochrona marek -czyli niedługo trzeba będzie uzyskiwać pozwolenia od marek na sprzedaż ich produktów na allegro (nie muszę chyba mówić jak to utrudni sprzedaż drobnym sprzedawcom, którym ciężej będzie serwisowi cokolwiek udowadniać). Kolejne kroki to zapewne: maksymalne ograniczenie wsparcia serwisu "od prawdziwego człowieka" oraz ich wymiana na zagranicznych -tańszych pracowników, no i z czasem cała reszta chaosu tamtego serwisu. Szkoda, że nie widzą, że to właśnie dzięki temu jak do tej pory wyglądało przeszukiwanie aukcji na allegro, to tak łatwo wygrywali w każdym starciu gdy to właśnie serwis na "a" (a był i moment drugiego największego światowego serwisu na "e") -z taką absurdalną łatwością wygrywali. Nie wiedzą, że wyszukiwanie sobie do zakupu najlepszej oferty na allegro to do tej pory była dla kupującego zabawa, porównywalna jakąś grą (gra słowami kluczowymi, wkluczeniami słów w wyszukiwarce, filtrami, itd. itd. -ogólnie wyrabianie swoich sposobów dotarcia do "swojej idealnej oferty") -to katalogowanie niszczy całą tą "zabawę w kupowanie". Mam jeszcze nadzieje, że się wycofają.

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy chcą się sprzedać Wielkiemu A czy mu po prostu zazdroszczą i chcą być tacy sami. Kiedyś podobnie małpowali po myłym e i ludzie podobnie gadali, że się z tamtym zintegrują.

Mi to tam lotto, niech se wprowadzają te swoje produkty. Czasem nawet z tego korzystałem.

Ale to by sobie mogło istnieć dla tych sprzedających i dla tych kupujących, którzy chcą z tego korzystać, wtedy kiedy chcą z tego korzystać, a nie być pchane na siłę. A już wyłączanie losowych funkcji ludziom "na próbę" bez żadnego szacunku dla ich czasu i brak możliwości przywrócenia normalnego działania to zwykłe sukinsyństwo. (autocenzor widzę niedopracowany jeszcze - lepiej dodajcie takie słowa, bo będą wam coraz bardziej potrzebne :P)

oznacz moderatorów
ZAKUP_NA_5
#9 Pomysłodawca#

To chyba poprzedni test trafił do użytkowników z iq szympansa. Najgorsze rozwiązanie ever 

oznacz moderatorów
daniel0x64
#9 Pomysłodawca#

Trafił do użytkowników normalnych, to Allegro ma IQ szympansa bo olało feedback.

Zobacz ile miesięcy ma ten wątek przekazywania jasnych odpowiedzi od  królików doświadczalnych…

oznacz moderatorów
Echo-1
#7 Wielbiciel#

W życiu takiego syfu jak to grupowanie jeszcze nie widziałam, czy ktos u was w tej firmie upadl na głowę? Oczywiście u mnie tez nie da się tego wyłączyć..

oznacz moderatorów
Jerion
#8 Zapaleniec#

Pierwszy raz nie mam możliwości kupić produktu, gdyż nie mogę go znaleźć...

Szukam wieloetapowo przez sortowanie po popularności a wiec jakie produkty są warte uwagi a następnie po cenie by kupić dany produkt najtaniej... teraz nie ma takiej możliwości... 

Efekt jest taki że po kilkunastu latach na allegro prościej jest mi teraz jechać do sklepu niż kupić na allegro... tego się nigdy nie spodziewałem że mając super specjalistów od ułatwiania zakupów dojdą do punktu gdzie normalne zakupy na allegro będą niemożliwe... 

Co do samego łączenia produktów to błędów, braku reagowania na zgłoszenia o błędach i ciągłego złego podpinania po naszym rozpięciu to skali zidiocenia tego modelu nawet nie sposób opisać... 

Jak mi wyskoczy teraz jakaś moderatorka że przecież z ankiet i badań wychodzi że jest lepiej... to żal patrzeć na tych mapetów... 

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Oni właśnie nie mają specjalistów od ułatwiania, tylko błaznów którzy wiedzą lepiej jak powinieneś tego używać by było ci łatwiej i jeśli się z tym nie zgadzasz to po prostu cię zmuszą.

Takie jajca już nie pierwszy raz i przez ostatnie 5 lat ten serwis zaczął ostro schodzić na psy, jeśli chodzi o wygodę użytkowania. Ciągle coraz więcej klikania żeby załatwić najprostsze rzeczy.

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

Trzeba zatrudnić nowych pracowników którzy z czasem  naprawia wszystko co już zostało popsute 

oznacz moderatorów
daniel0x64
#9 Pomysłodawca#

Ja chyba wiem o co chodzi! Ludzie będą kasować konta i zakładać nowe, można pokazać inwestorom że są nowe konta (bo inwestorzy to często debile którzy patrzą na ilość nowych kont, a jak wiadomo ilość Polaków jest skończona) xD

oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

Od jednej z pań Moderatorek dowiedzieliśmy się, że majowe testy nowej wyszukiwarki zakończyły się POZYTYWNIE! - dlatego właśnie są przedłużane.

Wspaniale! Co za ulga! Użytkownicy cieszą się, świętują – szalony aplauz na internetowych forach! Nareszcie ten obrzydliwy, obrażający uczucia przyzwoitych obywateli, prowokacyjny i wodzący na pokuszenie przycisk ROZŁĄCZ OFERTY został usunięty! - nikt już go nie kliknie – nikogo nie będzie zwodził swoją kuszącą, zwodniczo wygodną opcją.

Niestety! Wciąż istnieje grupa perwersyjnych dziwaków, którzy pragną mieć wybór między grupowaniem ofert a ich rozłączaniem – tak, to nie żart! Są tacy ludzie wśród nas: wiecznie niezadowoleni, wiecznie sarkający. CHCĄ MIEĆ WYBÓR! - a przecież testy zakończyły się POZYTYWNIE! Jak mogą tego nie pojmować???

oznacz moderatorów
daniel0x64
#9 Pomysłodawca#

W sumie jak wypadły pozytywnie to włączmy wszystkim ludziom razem ze wszystkimi pracownikami Allegro 😉

No ale gotowanie żaby nigdy nie zawodzi…

oznacz moderatorów
Zorcia95
#7 Wielbiciel#

Hej! Czyli to nie tylko mój problem że nie mogę tego dziadostwa rozłączyć w aplikacji? Jestem tak zniechęcona do zakupów, najlepsze jest to że jak sobie filtrowałam teraz wyszukiwanie mebli to podobno miało mi pokazać 120 ofert a wyświetliło mi tylko jedną - przecież to paranoja, nie da się cofnąć jakoś dane aplikacji czy coś? 🙄

oznacz moderatorów
Winter83
#9 Pomysłodawca#

Już raz w przeszłości włączyli mnie do ich rewelacyjnych testów,ale wtedy mogłem to jeszcze obejść, czyszcząc ciasteczka w przeglądarce,tym razem już nic nie mogę zrobić.Jedynie kiedy wyloguje się z konta ,mam wszystkie dostępne oferty.

oznacz moderatorów
daniel0x64
#9 Pomysłodawca#

A co jeśli Allegro pierwszą fazę testów robiło na jakimś procent kont o największej aktywności uwzględniając firmowe gdzie właściciele robią tylko sprzedaż i dlatego realni kupujący stanowili mniejszość? To by tłumaczyło dlaczego Allegro myśli że wszystko poszło dobrze (zakładając dobre intencje)…

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Allegro myśli a to dobre. Może i poszło im dobrze tylko nie wiesz co testowali...............może wkur**ienie użytkowników)))))))))))))))))))))))))

oznacz moderatorów
Semaj_Lian
#1 Nowicjusz#

będąc zalogowanym nie mam opcji rozłączenia tych samych ofert.

znacznie to utrudnia zakupu

a dodatkowo psuje filtry - wybrałem opcje dostawa z polski a pokazują mi się oferty od sprzedawców zagranicznych

wiem że allegro losowo włącza testy więc niech osoby odpowiedzialne za te testy wiedzą że delikatnie mówiąc utrudnia to korzystanie z tego portalu

oznacz moderatorów