anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 332 ODPOWIEDZI 1 332
sebasu
#9 Pomysłodawca#

1 nie

10 nie

100 nie

1000 - pojawi się na słupkach więc to kwestia ilu z nas napisze

Lepiej napisać niż siedzieć cicho że nic się nie da

Przypomnę że to my jesteśmy wartością dla Allegro i bez kupujących to się mogą zawijać.

Więc jako kupujący możemy wyrazić swoje niezadowolenie

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 ja jestem drugi, właśnie pousuwałem obserwowane, odszukałem na innym portalu tych sprzedawców i o dziwo taniej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Nie jednej.

Ja już ze trzy maile im wysmażyłem, ciągle powtarzając że jeśli nie mogą mi wyłączyć testu, to niech przekażą sprawę komuś, kto może 😉

Na razie tyle bo trochę wiocha, ale jak za parę dni nic się nie zmieni to zapytam jaki jest postęp w sprawie.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#9 Pomysłodawca#

@mich41x Też codziennie do nich piszę w tej sprawie. Dzisiaj dostałem więcej konkretów, że test się zaczął 9 maja i potrwa min 2 miesiące 😄 Wcześniej odpisywali standardowe formułki 

oznacz moderatorów
Sthlm
#8 Zapaleniec#

Jak w temacie. Czy jest szansa, że Allegro przywróci opcję rozłączania ofert, względnie, nie będzie ich na siłę łączyło podczas wyszukiwania produktów?

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tu już nikt nie liczy na nic dobrego. Nie ważne ile będzie krzyków i protestów i tak nie słuchają.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@AnnaG-Antyki Oni ☃️ to wszystko robią dla naszego dobra

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ech muszę kartę odpiąć zanim dla mojego dobra zmienia regulamin i zrobią za mnie zakupy xD. W sumie paya też profilaktycznie trzeba by było wyłączyć...

oznacz moderatorów
henryk_kwinto
#7 Wielbiciel#

To są po prostu zabawy monopolisty. Co by ty jeszcze zrobić, żeby użytkownikom utrudnić i ich zniechęcić? Hmm, wyłączmy rozłączanie ofert. Świetny pomysł! Ale będzie zabawa. 

**piiip**yczna decyzja. 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Na tą chwilę nie ma.

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Sthlm testujemy różne opcje wyświetlania listy wyszukiwania. Nie jest to błąd czy wina aktualizacji. Jest to test, z którego nie można się wypisać. Być może dopiero teraz taki widok ofert zwrócił Waszą uwagę, ponieważ 1 lipca zwiększyliśmy grupę kupujących korzystających z elementów produktyzacji, które obecnie wyświetlamy na Allegro.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Sthlm
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, kiedy w takim razie ten test zostanie zakończony? Bo chyba nie będzie trwał wiecznie?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zakończy się zaraz po tym jak wprowadzą to na stałe i to dla dobra nas klientów ,bo to ponoć nam na tym bardzo zależy. Różne bajki czytałem ale te co pisze allegro to wcale nie są śmieszne i zasługują na jakąś super nagrodę .

oznacz moderatorów
Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

Pani moderator wprowadziła cię w błąd. To nie jest test -to jest wdrażanie zmiany wg. ścisłego planu. Oni ani myślą wycofywać się z produktyzacji. Allegro swoim katalogiem przygotowuje się pod sprzedaż największemu serwisowi na "a", gdyż katalog produktów bazujący na kodach EAN jest wymogiem, aby stało się to możliwe. Tutaj dowód, że klamka zapadła:Zrzut ekranu 2024-08-3 o 10.30.00.png

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Zdjęcia niestety nie widzimy, masz za niski poziom żeby bez ingerencji moderacji same wskakiwały.

oznacz moderatorów
Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

Treść wiadomości allegro rozsyłanej do sprzedawców: "WYRÓŻNIENIA ALLEGRO W ŚWIECIE KATALOGU PRODUKTÓW. J niebawem Allegro stanie się ogromnym Katalogiem produktów, dzięki czemu klienci szybciej znajdą interesujące ich oferty. Zastanawiasz się, jak ułatwić im zobaczenie tych, które należą do Ciebie?"

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Taaa widziałam. Ta firma osiągnęła mistrzostwo w doprowadzaniu własnych klientów do piany na twarzy. Co widzę nową wiadomość to mam ochotę w coś przywalić, a wbrew pozorom zwykle jestem raczej spokojna. Ale co tam dali kuponik 10zł na supermarket to Ci mniej myślący się pokuszą i zmiana przebiegnie pozytywnie. Co z tego, ze zapłacą drożej bo najlepszych ofert nie zobaczą...

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Już teraz "sortowanie po cenie" coraz bardziej oznacza "sortuj po cenie, jaką sprzedający zapłacił nam za reklamę".

W trybie "pogrupowanym" praktycznie nie widać różnicy między ofertami a płatną reklamą (mały napis gdzieś na szaro) a i do tego reklamy wciskają już nie tylko na początku listy, nie tylko także i na końcu, ale nawet tu i ówdzie w środku.

To już się robi tak desperackie, że zakrawa o wieśniactwo.

oznacz moderatorów
Lunei
#9 Pomysłodawca#

To testujcie sobie takie rzeczy na sobie a nie na ludziach utrudniając im kupowanie i wogóle wyszukiwanie produktów.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Lunei wiesz że  są też inne portale zakupowe 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów