anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
Elsa_Sonia
#8 Zapaleniec#

wszystkie cenzurowane słowa na k i h ,jak przeglądam to dziadostwo

 

 

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_   

 

Do 7 lipca miały potrwać testy i nie było żadnej informacji że testy się mogą przedłużyć. 

Nadal nie można rozłączyc ofert, zakończcie te wasze głupie testy użytkownicy nie są zadowoleni, nie słuchacie opinii użytkowników . 

 

Apropo. 

Najpierw trzeba było naprawić wyszukiwarkę a nie wprowadzać jakieś durne testy które nie są potrzebne , allegro wszystko robi na odwrót 

oznacz moderatorów
folkowy-slesin
#11 Animator#

Dzień dobry,

To można wypisać się z tych testów czy nie? Tu piszecie, że do lipca były testy a mi w pomocy napisali, że nie wiedzą ile to będzie trwało i mi wmawiają, że "nowy" widok jest lepszy dla mnie. Jak ja im pisze, że robię coraz mniej zakupów bo nie mogę wyszukać rzeczy.

"Bardzo chciałabym pomóc, jednak nie znamy daty zakończenia testu. Mimo szczerych chęci, nie mam możliwości wyłączenia Pani konta z prowadzonego testu.
Zapewniam jednak, że widok ten ma wiele zalet - dzięki niemu może Pani dokonywać szybszych i łatwiejszych zakupów."

Pytanie do Pań moderatorek, czy jak zamknę/usunę konto i założę na nowo to jest szansa, że nie będę w tych testach?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie można się wypisać.

oznacz moderatorów
balbinka0106
#7 Wielbiciel#

Dlaczego allegro bez mojej jak i zapewne wielu osób zgody sobie tak po prostu robi testy łączenia ofert zabierając mi opcje tego wyłącznie.

Przecież dana oferta i pod nią funkcje zobaczenia dla przykładu innych 20 takich samych ofert jest **piiip**yczna... nie dość że potrafi być tak że jest to oferta tego samego sklepu ale jedna promowana inna zwykła a na sam koniec podczas wyszukiwania nie klikając w okienko pokaż inne niby te same jestem narażona na zakup droższego produkty lub w gorszym serwisie czasu itp.

 

Jeśli przeglądam jakiś konkretny produkt, wyjdzie mi dla przykładu 400 ofert a w nich niech losowo będzie kolejne 100 z magicznym przyciskiem zobacz inne te same to co mam teraz w taki sposób przeglądać co gdzie kupić.

Najlepsze jest to że dany produkt przez allegro pokazany w taki sposób i mający opcje zobaczenia innych takich samych zawsze jako pierwszy nie jest pokazany najtańszy tylko dopiero go odnajdziemy klikając zobacz inne.

 

Całość jest na tyle **piiip**yczna że mi to wyłączyliście, nie mam opcji rozdzielenia ofert a jak się wyloguje z konta i nie będę zalogowana to już opcja takowa jest i powrót do normalności przy zakupach.

 

Nie mogę zrozumieć jak można takie pomysły wdrażać bez pytania o to użytkownika, wybierać sobie osoby losowo czyli są równi i równiejsi którzy z dnia na dzień mają utrudniony zakup i dalsze zakupy w tym serwisie... już nawet nie wspomnę jak można robić badania w opcjach których niby zmiana miała być coś polepszyć... przecież to Was uwstecznia i to ogromnie bo aktualnie robiac zakupy coś co trwało np. 5 minut teraz może trwać godzinę nim otworze każda z podstron i zweryfikuje gdzie kto co ma i za ile i czy wyślę to na czas jaki potrzebuje.

 

Jeśli ta opcja jest indywidualna to proszę by allegro mi włączyło ponownie rozdzielanie ofert bo jest to nie do przyjęcia i się na to nie godzę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Rozpisałeś się i zajęło Mi trochę czasu na przeczytanie, więc krotko odpiszę- nie wyłączą.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nikt tego nie rozumie jak i wielu innych podobno ułatwiających zarówno zakupy jak i sprzedaż zmian. Ważne, że pomysłodawca premię zgarnął, realia korpo.  Do tego wielowariantowość leży i kwiczy, wystawianie ofert z katalogu to katorga, podawanie nie prawdziwych czasów dostawy i zwalanie winy na sprzedawców, przymusowe najgorsze formy dostawy i również zwalanie związanych z nimi problemów na sprzedawców. Cudny panel statystyk i związane z nimi bezsensowne tworzenie sporów sprzedających z kupującymi, podobnie z czarna listą.... Wszędzie zalew chińczyków, posty w stylu kupiłem z wysyłką z Polski, czemu mam odsyłać do Chin już nie dziwią... Kurierzy w smarcie też już chyba z kilkadziesiąt postów wkurzonych klientów było i nic... Wszystkie najważniejsze informacje o ofercie muszą być poukrywane po dziwnych zakładkach, a potem same nie porozumienia. Tu oferty są usuwane za tekst" w razie wątpliwości zapraszam do kontaktu przez zakładkę kontakt", do tego błędy w katalogu i potem zdziwienie, ze kupiłem co innego niż kupowałem xD. Można tak wylewać żale przez tydzień i co dzień kilka nowych rzeczy się dopisze, a oni i tak to maja gdzieś... 

oznacz moderatorów
majdanmateusz
#1 Nowicjusz#
  • Jak rozłączyć oferty? Cokolwiek wpisuje w wyszukiwanie to mam połączone oferty? 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jesteś wybrańcem szczęśliwcem wyznaczonym przez Allegro do braku rozłączenia ofert.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jak-roz%C5%82%C4%85czy%C4%87-sortowanie-t...

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

Nie rozlaczysz ofert Allegro prowadzi testy które potrwają 2 miesiące, u mnie jest to samo 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

milka1234567890_0-1716154384831.png

 

oznacz moderatorów
capone-al
#7 Wielbiciel#

Kiedy się to skończy???!!! 

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

Podobno testy mają potrwać do 9 lipca , ale mogą się przedłużyć .

Ja też jestem niezadowolony chciałbym mieć normalny widok ofert 

oznacz moderatorów
lukasz20023_2008
#7 Wielbiciel#

Podczas wyszukiwania produktów są one połączone i nie mam możliwości ich rozłączyć dlaczego ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lukasz20023_2008 Cześć 🙂 Testujemy różne wersje listy ofert i produktów, a to powoduje, że część użytkowników nie widzi opcji rozłączenia tych samych ofert. Ten test potrwa do 30 kwietnia. 

Jeśli chcesz zmienić widok, to spróbuj skorzystać z innej przeglądarki lub innego urządzenia. 

oznacz moderatorów
teletubus
#8 Zapaleniec#

Jest już maj, dlaczego dalej jest to włączone? Nie chcemy tego

oznacz moderatorów
Rayze
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam,

zwracam się z uprzejmą prośbą o przywrócenie mojego konta z możliwością widoku rozłączonych ofert. Niestety od 1 kwietnia 2024 nie widzę nawet przycisku rozłączenia ofert w wyszukiwarce allegro i muszę wyszukiwać wszystko na koncie żony…

Pozdrawiam

Rayze

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

P0onieważ Allegro wyłączyło ta opcję, najpierw pisali że to testy ale tak  zostało.

oznacz moderatorów
RAPID-FOX
#8 Zapaleniec#

Znika przycisk "rozłącz te same produkty" proszę o informację jak ustawić wyszukiwarkę aby nie łączyła tych samych produktów przycisk rozłącz te same produkty znika czyszczenie plików cooki nić nie daje 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@RAPID-FOX 

Jesteś w grupie testowej która nie posiada tej opcji. Moja rada, wyloguj, poszukaj, spisz nr oferty i dopiero kupuj 🙂

oznacz moderatorów