anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 489 ODPOWIEDZI 1 489
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolejorz123123 nie można , ale cieszymy się razem z Tobą .

oznacz moderatorów
frulik
#9 Pomysłodawca#

A więc jednak 😞 - tu chciałbym napisać najgorsze inwektywy.

Bardzo źle jest od około 10lat, ale to co teraz nastąpiło przekreśla definitywnie ten portal. Po prawie 24 latach mówię ŻEGNAM. Oddaliście wielki kawał tortu, który szybko ktoś skonsumuje i już go nie odzyskacie (chyba, że poczekacie na wydalenie tego kawałka - i obyście się nie doczekali).

oznacz moderatorów
Relais
#1 Nowicjusz#

GRATULUJE ALLEGRO ja nawet swoich ofert znalezc nie moge.. juz widze jak moja matka czegoś tam szuka..juz słysze ,, co się stało, zrób mi to... wiecie co nie pozostaje nic innego jak smiac sie i płakać ze mam 20 lat doświadczenia z portalem i nie umiem znalezc czegos co sam sprzedaje.. to jak do q nędzy ma to znalezc ktos inny .. szok i 

oznacz moderatorów
frulik
#9 Pomysłodawca#

frulik_0-1727796820711.png

Zmiany bardzo się podobają jak widać nie tylko tym co piszą na forum. Oby było gorzej.

oznacz moderatorów
Czah-nik
#11 Animator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Proszę o wyłączenie tej "nowości"! Przez to nie mogę przeglądać po najnowszych! Kto w ogóle używa tych łączeń produktów, skoro Wasze katalogowanie jest zrąbane? 

oznacz moderatorów
twojeoko_pl
#8 Zapaleniec#

Rzadko coś tutaj piszę, ale wymuszenie widoku produktów, to chyba najgorsza zmiana jaką tutaj widziałem. Do dnia dzisiejszego radziłem sobie otwierając prywatne okno w przeglądarce gdzie jeszcze można było zobaczyć widok ofert. Sortowałem tak jak chciałem i miałem wszystko na jednej liście. Dzisiaj widzę że już tego nie ma. Jest taki bałagan, tak trudno sprawdzać i porównywać oferty z poziomu list z produktami. że brak słów aby to pisać.  Produkty miały ujednolicić listy, a zrobiły coś odwrotnego. Zamiast jednej listy ofert mam teraz listę różnych wariacji jednego produktu (zestawy, duplikaty, wielopaki itp.) i w każdym osobno oferty. Do tego jeszcze wiele ofert pomieszanych, źle poprzypinanych do produktów.

oznacz moderatorów
otulka99
#1 Nowicjusz#

Dokładnie!! Dramat... Nic gorszego nie mogli zrobić 🤦

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Póki co działa jeszcze ten sposób:
Wyszukując coś dopisz do linku ten zwrot &description=1
Będziesz miał stary widok nawet będąc zalogowanym.

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Póki co działa ale już tęgie głowy Allegro pracują nad tym żeby nie działało. To paranoja żeby użytkownicy musieli prowadzić jakąś partyzancką wojnę z ukrycia, sabotować działania Allegro i nie móc się doprosić aby działało jak należy. Dzięki Allegro tysiące osób ma pracę i dochody ale przecież nie za darmo. Allegro ciągnie z tego zyski i nieraz czułam się wyciśnięta przez nich jak cytryna przez ciągłe podnoszenie kosztów i sama siebie pytałam ile jeszcze wytrzymam. Niestety zero szacunku i liczenia się z opinią tych z których żyją. Co możemy zrobić? Mieć nadzieję ze karma wraca?

oznacz moderatorów
bodziobodzio4738
#9 Pomysłodawca#

Tak to jest, wyhodowaliśmy monopolistę przez ~25 lat i teraz płaszczymy się przed nim żeby umożliwił nam normalne kupowanie i przeglądanie ofert bez podniesionego ciśnienia. Bez kupujących i sprzedających czyli nas ludzi, ten portal to tylko strona jak milion innych w Internecie. To są efekty braku prawdziwej konkurencji. Nie liczą się z opinią ludzi bo zwyczajnie nie muszą.

oznacz moderatorów