anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 580 ODPOWIEDZI 1 580
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Może tak byśmy wyrazili swoją niechęć z nowych zmian i zaprzestali kupować/przeglądać/wystawiać nowych ofert, na portalu który ogólnie ma gdzieś co myślą użytkownicy i zmiany wprowadza przymusem?

 

Np przez tydzień aby słupeczki poleciały?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sebasu rozumiem że już to robisz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Na razie musi się zebrać trochę osób i trzeba wyznaczyć datę Wtedy dopiero zaboli jak bedzie nas dużo

Pojedyncze działania będą niezauważalne

Ale tak miałem dziś wykonać kilka zakupów i się wstrzymałem

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sebasu co to da jak się wstrzymasz a potem za tydzień hurtem i tak kupisz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Uwierz mi kupię gdzieś indziej

Jak nie jesteś zainteresowany akcją to idź dalej i skończ z zaczepkami

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sebasu post i tak zaraz uwalą a żeby pokazać swoje niezadowolenie nie musisz szukać poklasku, przestań kupować i tyle, bo każdy tu narzeka, straszy a i tak dalej kupuje 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Czyli wszystkim się podoba aktualny stan

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@sebasu 

No cierpliwości. Zbierz trochę osób, podaj datę.

oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Teraz jak skasowali pierwotny post i wrzucili do jednego wora nikt i tak daty nie zobaczy

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sebasu mi tak bo mam wzrost sprzedaży w sklepie internetowym 😄

tu na forum to 99 % sprzedawców i LEW 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

@kostas11 LEW to nasz Szeryf 😉

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
sebasu
#9 Pomysłodawca#

Czyli widać że jednak ludzie zmieniają nawyki i kupują jak ja poza aledrogo

oznacz moderatorów
tsosen
#1 Nowicjusz#

Trudno o zmianę nawyków jak sprzedawcy mając prowizje od allegro itp sprzedają produkty drożej w swoim sklepie niż na allegro. Zastanawiam się czym podyktowana jest taka decyzja. 

oznacz moderatorów
Elektron5
#9 Pomysłodawca#

Zawsze się też głowiłem nad tym. Prawdopodobnie skoro już ktoś znalazł ofertę w sklepie to nie będzie tego szukał gdzie indziej, więc równie dobrze można zgolić z frajera więcej o to co zabrałoby alle, w sumie nawet cz~sto dochodzi też droższa wysyłka. To jest dopiero szczyt buractwa i handlowego chamstwa. Najlepsze jest jednak to gdy zwróci się uwagę i te wymijające odpowiedzi 🤣🤣 Rozumiem gdy ktoś ma sklep powiązany z alle, ale wtedy co za problem dać na stronie sklepu komunikat z rabatem? Tak przedsiębiorcy w PL promują własne sklepy i potem zdziwienie, że wyhodowano takiego monopolistę który ma ich w...  bo i tak na gadaniu się kończy i tak nadal we własnym sklepie będą mieli te same ceny. 

oznacz moderatorów
mich41x
#9 Pomysłodawca#

Tu trzeba nie gadać i nie oglądać się na innych tylko po prostu robić.

Mnie w sierpniu przymusowo włączyli do testu tej nowej rewelacji i nie chcieli przyjąć odmowy uczestnictwa za negatywny wynik testu, więc od tego czasu nie kupiłem nic i już kilka zakupów które zawsze z automatu robiłbym na Allegro poszło sobie gdzie indziej.

Jest z tym trochę więcej roboty bo trzeba maile podawać, konta zakładać itp, ale już spokojnie ze 100zł na prowizjach te buce i łajdaki straciły. (Jeśli od dawna nic nie sprzedaliście, to polecam popatrzeć sobie ile teraz te prowizje wynoszą.)

Mniej więcej w tym samym czasie wygasł mi też Smart i ani myślę o odnawianiu dopóki nie przejdzie ta gunwoburza.

oznacz moderatorów
promyk1985
#2 Obserwator#

Wchodzę po przerwie na allegro i nie mogę znaleźć opcji rozłącz oferty tylko jakie durne grupowanie ofert. To jakiś żart? Szlag by to, to dziadostwo wydłuża wyszukiwanie ofert!! Kiedyś 5 sekund i mam na tacy wszystkie oferty teraz jest burdel, klikanie i przeskakiwanie stron. Jako kupującą z utęsknieniem czekam na ruch konkurencji bo to co odwala allegro nie nadaje się do druku co o tym sądzę ja i znajomi. Kilkanaście lat na allegro i trzeba się żegnać z tym portalem, który tylko wkurza ludzi od jakiegoś czasu. Dajcie ludziom wybor🤬🤬🤬🤬🤮🤬

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz kupować tego co ty chcesz, masz kupować to co oni chcą Ci sprzedać.

oznacz moderatorów
Pafnuc
#1 Nowicjusz#

Witam szanownie zgromadzonych, też się wyżalę.
Wchodzę na allegro, w kategorię Steam Deck - konsole. Jest ich podobno 170. Pierwsze trzy wyniki to nie konsole tylko jakieś nakładki i stacje dokujące. Potem samych urządzeń pokazuje mi 11. allegro.PNG

Niektóre w absurdalnych cenach jak np ta:  

Pafnuc_0-1728050676726.png

"Gwarancja najniższej ceny". No bez jaj. 

Żeby znaleźć cokolwiek sensownego trzeba zjechać na sam dół, do jednej jedynej oferty z allegro lokalne (mimo że jest najtańsza a ja sortuje po cenach to i tak jest na końcu) i tam "pokaż więcej". Bezuyżteczne g. 
Dziękuję za uwagę, Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Rafiusz
#9 Pomysłodawca#

To się nadaje na skargę do UOKiK. Chyba już przecież dostali karę m.in. za błędne sortowanie i oznaczenie ofert. 

oznacz moderatorów
robcio646
#10 Popularyzator#

Jak to możliwe przecież szanowna moderacja mówi że jest wszystko ok a tu potwierdzenie:

Screenshot_2024-10-04-14-03-20-38_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Poprostu żenada te odpowiedzi, najgorsze jest to że w jednym wątku pomocy odpowiadają różne osoby i to po ponad 24 godzinach od napisania. Dno totalne... 

oznacz moderatorów