anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 611 ODPOWIEDZI 1 611
matdb
#7 Wielbiciel#

"Tak jakby trudno było umożliwić wyszukiwanie tylko według ściśle wpisanej frazy. Od lat przekracza ta możliwości umysłowe władców allegro."

bo tu nie chodzi o to abyś Ty był zadowolony ale aby wcisnąć Ci niechciany produkt pokazując go setki razy mimo, że go nie chcesz i mało ma wspólnego z tym co szukasz. Czyste świństwo! i jeszcze moderatorzy tutaj wciskają nam kit że to dla naszego dobra i że większość tak chce... to tak jakby napluć klientom allegro na twarz i jeszcze im tłumaczyć, że deszcz pada i cera będzie zdrowsza.

oznacz moderatorów
robcio646
#10 Popularyzator#

Po ponagleniu pracownika allegro i po zadaniu po raz któryś (sam już nie wiem ile razy zadawałem to pytanie) pytania:

Proszę opisać mi własnymi słowami w czym przeszkadzało pozostawienie ludziom wyboru w postaci przycisku "Rozłącz oferty"?

Dostałem taką odpowiedź:

Screenshot_2024-10-05-16-41-22-84_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Sprawa została przekazana dalej i dostałem coś takiego:

Screenshot_2024-10-05-16-41-40-90_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Proponuję żeby każdy z tego wątku napisał reklamację do allegro może coś to da... 

oznacz moderatorów
MlodyGracz
#7 Wielbiciel#

O z wielką chęcią, gdzie jest taka opcja ? 

oznacz moderatorów
MlodyGracz
#7 Wielbiciel#

Od 1 października allegrowska dyktatura włączyła łączenie ofert nawet dla niezalogowanych użytkowników co przegięło pałę, czy ktoś zna wciąż jakiś trik albo obejście tego góvvna zanim przerzucę się na /\M/\ZON całkowicie ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MlodyGracz Po wpisaniu interesującej Cię frazy w Allegro dodaj do paska wyszukiwarki &description=1 i będzie szukało w opisach po staremu. Innej opcji na tej moment chyba nie ma

oznacz moderatorów
MlodyGracz
#7 Wielbiciel#

O dzięki, w sumie zabawna rzecz bo nie napisałem tego komentarza tylko jako opis nowego wątku, ale widzę że automatycznie wszystko związane z tym ich upośledzonym eksperymentem przenosi tutaj, leniwe podeście, skoro można byłoby zamiast tego po prostu posłuchać ludzi i wywalić ten szajz. 

oznacz moderatorów
Czah-nik
#11 Animator#

Oni starają się wszystko tu wrzucić, żeby nie było widać jak bardzo ludzie są wkurzeni. Kto przewertuje 80 stron? Ale 10-20 tematów już robi wrażenie.

oznacz moderatorów
MlodyGracz
#7 Wielbiciel#

Ta, typowa korpo-ignorancja, szkoda że nikt znany w mediach typu youtube/tiktok/twitter kto ma dobre relacje z młodymi i ludźmi na ogół się tym tematem nie zajmie, dopiero byłoby śmiesznie patrzeć jak allegrokommando bronią tego upośledzenia przed większą publiką.

oznacz moderatorów
AlexPopilevych
#10 Popularyzator#

@MlodyGracz No co ty. Żaden youtuber czy tiktoker tego nie zrobią, ponieważ wtedy mogą zapomnieć o współpracy. 

oznacz moderatorów
piska1987
#1 Nowicjusz#

Dzisiaj robiłem zakupy. Ten sam kosmetyk o tej samej pojemności i składzie występował w co najmniej kilkunastu zgrupowanych miejscach. Znaleźć teraz najkorzystniejszą ofertę to jakaś kpina. Teraz szukałem oleju do silnika i rezygnuje bo znalezienie czegoś od normalnego sprzedawcy graniczy z cudem. Kupuje w sklepie internetowym. Nie będę wspierał tej platformy

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@piska1987 do linku wyszukiwania dopisz &description=1

oznacz moderatorów