anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak pieniedzy

monia915
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry..piszę gdyż mam pierwszy raz taka sytuację...wygrałam licytacje pieniądze odrazu wysłałam Blikiem mija kilka dni pisze do Pani o numer przesyłki i mówi mi że ona nie dostała żadnych pieniędzy że nawet nie podawała numeru konta  na allegro! Potwierdzenie przelewu mam jak to możliwe?Powiedziała że zrobi jakiś zwrot i ja mam coś kliknąć i mi allegro zwróci pieniądze..czy tak bedzie?bardzo proszę o szybką odpowiedz

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@monia915 Pani pieniądze ma tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ więc jest zobowiązana wysłać Ci towar. Nie musisz w nic klikać i godzić się na zwrot wpłaty. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pani chce ci oddać środki a mówi że ich nie ma. 🤔 Pani ma środki i powinna ci wysłać towar, otwórz dyskusje z nią: https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@monia915 Cześć 🙂 Rozumiem, że chodzi o Twój ostatni zakup na Allegro Lokalnie? Jeśli tak, to płatność przeszła prawidłowo i sprzedająca otrzymała Twoje środki. 

Środki znajdują się na koncie sprzedającej w Allegro Finanse. Status Twojej wpłaty może sprawdzić w zakładce Zamówienia od kupujących. Jest to pierwsza sprzedaż tej użytkowniczki - być może dlatego pojawiają się jakieś wątpliwości. 

Żeby sprzedająca mogła wypłacić pieniądze za sprzedaż, musi najpierw aktywować wypłaty (i tam podać swoje dane do przelewu) - tutaj znajdzie instrukcję. Następnie będzie mogła zlecić wypłatę w zakładce Środki i historia operacji.

Jeśli sprzedająca proponuje Ci zwrot przez kliknięcie w nieznanego pochodzenia link - proszę nie rób tego, bo może być to próba oszustwa. I jeśli rzeczywiście tak jest, to wyślij mi proszę zrzut ekranu tej wiadomości. Konto zostanie zweryfikowane przez Dział Bezpieczeństwa. Jeśli sprzedająca chce zwrócić Ci pieniądze, to musisz podać jej swój numer konta. Na Allegro Lokalnie nie ma innej możliwości zwrotu.

Jeśli pojawią się jakieś pytania, to zapraszam na Gadane - z chęcią pomożemy 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów