anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu

sylwiaiangelos
#7 Wielbiciel#
  • Witam, w lutym 2023 zrobiłam zakup przez płatność allegro pay, następnie zakup anulowałam, sprzedawca poprawnie anulował zakup tak im pokazuje system ,pieniądze powinny wrócić do allegro pay ale nie wróciły..... zaginęły...pracownik z którym prowadzę dyskusję próbuje ustalić gdzie są pieniądze ,dyskusja trwa.Na moim koncie allegro pay od tamtej pory do dziś widnieje informacja że zakup nie został opłacony i rosną odsetki, kto za ten błąd odpowiada? Czy mogę wystąpić o rekompensatę w tym przypadku? 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sylwiaiangelos przykro mi, ale Allegro Protect nie pokryje naliczonych odsetek, jeśli zwrot od sprzedającego nie zaksięgował się poprawnie lub nie został wykonany to naliczane są odsetki i to kupujący powinien je opłacić, lub spłacić zakup, wówczas powstałaby nadpłata po zwrocie od sprzedającego. 
Natomiast jeśli prowadzisz już korespondencję z pracownikiem Allegro Pay, to poczekaj proszę na wiadomość, mam nadzieję, że znajdzie rozwiązanie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sylwiaiangelos
#7 Wielbiciel#

dzę w systemie, że sprzedający poprawnie dokonał zwrotu w dniu 24.02 na kwotę 298,00 PLN. Pieniądze powinny zostać zaksięgowane w ciągu 3-7 dni roboczych, bądź z dniem zakupu.

oznacz moderatorów

sylwiaiangelos
#7 Wielbiciel#

Jeśli w dalszym ciągu nie uda się odnaleźć pieniędzy, proszę o ponowne wezwanie nas w dyskusji. Przekażemy wówczas sprawę do odpowiedniego działu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Chwila sprzedający anulował zakup zrobił zwrot a On nie wrócił do Allegro Pay? a skąd wiedza że sprzedający zwrócił?

oznacz moderatorów

sylwiaiangelos
#7 Wielbiciel#

Wyżej udostępniłam odpowiedź od allegro ,kasa została wysłana ale pieniądze zaginęły w systemie, nie wiem jak to się stało, sprawa zgłoszona , odsetki rosną, czekam aż się znajdą pieniądze 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@sylwiaiangelos a przypadkiem nie kupiłaś czegoś jeszcze (jakiś inny przedmiot lub smart)?

oznacz moderatorów

sylwiaiangelos
#7 Wielbiciel#

Nie, nic poza tą jedną rzeczą nie kupowałam. Dziwna sytuacja.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wzywaj moderację niech Ci to wyjaśnią.

oznacz moderatorów

sylwiaiangelos
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@sylwiaiangelos nie wysyłali Ci powiadomień o zbliżającym się terminie płatności?

oznacz moderatorów

sylwiaiangelos
#7 Wielbiciel#

Kupiłam drapak dla kota, anulowałam zakup na drugi dzień, później poczytałam o drapakach i ten który anulowałam okazał się być bardzo dobrym produktem, więc tego samego dnia Kupiłam go ponownie, na stronie pojawiły się dwa drapaki jeden jako zakup anulowany drugi w oczekiwaniu na realizację, miałam sporo też innych produktów zakupionych przez pay,było tego sporo, wiadomości o drapak przychodziły ale nie skojarzyłam że to o ten anulowany tylko ten co spłacam pomyślałam, mogłam przeanalizować wszystkie zakupy ale teraz to popij wodą, zablokowane mam zakupy przez pay i dopiero jak zaczęłam szukać dlaczego to się dopatrzyłam. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sylwiaiangelos W swojej pierwszej wiadomości napisałaś, że prowadzisz już korespondencję w tej sprawie z pracownikiwm, który zna szczegóły. Kontynuuj ją, żeby wyjaśnić tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów