anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy limit w ramach Raty Od.Nowa jest dożywotni i bez opłat?

vegetalno
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o to, czy raz przyznany limit na 12 miesięcy będzie odnawiany w 'nieskończoność' i czy nie czekają mnie z tego tytułu dodatkowe opłaty? Czy lepiej np. z niego zrezygnować po spłaceniu jednego zakupu na raty? Pytam, bo aktualnie mam limit maksymalny i trochę się obawiam, czy np. jak po jakimś czasie wrócę do tego limitu z zamiarem kupna czegoś i okaże się, że bank BNP naliczył mi odsetki lub wyjdą na jaw inne koszty, a nie ukrywam, że to fajna opcja, kiedy nie trzeba się za każdym razem bawić we wnioski i decyzje, tylko te pieniądze są, powiedzmy, w takim depozycie.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@vegetalno Tak jak długo nie :nabroisz: i będziesz miał zdolność kredytową, zakupy na raty są "sponsorowane" przez bank: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-jak-korzystac-z-limitu-na-zakupy-na...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@vegetalno Samo utrzymanie limitu nic Cię nie kosztuje, nie musisz więc z niego rezygnować. Bank nie naliczy Ci żadnych odsetek od przyznanego limitu. Limit nie jest kredytem. Kredy bierzesz dopiero wtedy, gdy kupujesz przedmiot w ramach tego limitu.

oznacz moderatorów