anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można cofnąć "zwróć zakup"?

MAMY ROZWIĄZANIE!
opolki
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@opolki x*****D Po co zadajesz pytanie skoro znasz lepiej KC i regulamin allegro od nas bo nie rozumiem? 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  może ktoś z moderacji się ustosunkuje 🤣

oznacz moderatorów
Skelita
#10 Popularyzator#

@opolki 

Jak masz taki problem z tym zwrotem, to nie odbieraj paczki. Kiedy wróci do sprzedawcy kupisz jeszcze raz i wszystko będzie jak trzeba.

oznacz moderatorów
opolki
#9 Pomysłodawca#

Właśnie chodzi o to, że nie mam żadnego problemu, tylko nie rozumiem, dlaczego mam komunikat "zakup zwrócony".

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@opolki bo to komunikat systemowy. Napisz do allegro, żeby Ci zmienili, albo zaznacz i ukryj.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ukryj! to rozwiązuje problem, co ty piszesz!😛

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@opolki  "Zakup zwrócony"  to taka nowomowa Allegro, powinno pisać raczej "odstąpiono od umowy"  albo coś w tym stylu.

Allegro chce być zrozumiane przez takich niekumatych i stara się pisać językiem "zrozumiałym"

A to znaczy że przedmiot już zwróciłeś, umowa jest rozwiązana.  Więc  jeśli tego przedmiotu nie oddasz sprzedającemu, albo dostaniesz go "po boku" z pominięciem Allegro  to nie możesz składać żadnych reklamacji, ani mieć jakichkolwiek pretensji bo przedmiot nie jest twój.

oznacz moderatorów
opolki
#9 Pomysłodawca#

Myślę, że po prostu się mylisz. Wiele rzeczy jest postawionych na głowie, ale akurat wycofanie rozpoczęcia zwrotu nie skutkuje żadną katastrofą.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@opolki Jesteś w błędzie ale jeśli jest Ci z tym wygodnie to już Twoja sprawa.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@opolki  Ok, katastrofy nie ma.

Opcji "wycofania rozpoczętego zwrotu" też nie ma a mogłaby być, bo czasami można się niechcący  pomylić ...

Staraliśmy wytłumaczyć czym skutkuje takie  niezwrócenie "zwrotu",  mam nadzieję że trochę dotarło.. 😁

oznacz moderatorów
opolki
#9 Pomysłodawca#

No to może się założymy, że żadnych praw nie utraciłem? Może dotrze tam, gdzie się komuś wydaje, że osiągnął stan wiedzy doskonałej.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawo-odstapienia-od-umowy/skutek/

Tobie się wydaje, że my Ci robimy na złość ale tak na prawdę to staramy się Tobie pomóc 😄

oznacz moderatorów
opolki
#9 Pomysłodawca#

No staracie się, szkoda tylko, że na poziomie "jak ci ukradną furmankę, to ci muszą zwrócić samolot".

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@opolki Zostałeś uświadomiony o skutkach prawnych złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

oznacz moderatorów
opolki
#9 Pomysłodawca#

Ja satysfakcjonującą odpowiedź otrzymałem, a że się zlatują tu różne głupki, które myślą, że coś komuś uświadamiają, to już ich problem.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@opolki Już dobrze, rozumiemy. Powodzenia 🙂

oznacz moderatorów
opolki
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, ale sprawa już jest dawno rozwiązana.

To nie tylko chodzi o to, że eksperci amatorzy głupoty tu wypisują, tylko że ktoś niechcący może te rady wziąć na poważnie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Moderacja albo zblokujcie albo usuńcie te wpisy tego że się zlatują tu różne głupki @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Moim zdaniem należy usunąć cały te post, mogę napisać kto  tu robi za GŁUPKA a le po co.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@opolki  To znaczy że niczego nie zrozumiałeś. Nie oddadzą ci ani furmanki ani samolotu. Umowa została  rozwiązana.

Ja też już mam dość tego tłumaczenia...  😠

oznacz moderatorów
opolki
#9 Pomysłodawca#

W twoim małym świecie tłumaczysz, w świecie realnym robisz z siebie głuptaska.

oznacz moderatorów