anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę przedłużyć allegro SMART o kolejny rok jeśli jeszcze nie upłynął okres opłacony

MAMY ROZWIĄZANIE!
rafiboss
#1 Nowicjusz#

Witam

Czy można przedłużyć allegro SMART o kolejny rok jeśli jeszcze ma się aktywne allegro SMART? Czy wykupienie SMART na kolejny rok przedłuża nam SMART o rok od zakończenia obecnego SMARTA czy od razu?

Pozdrawiam

Rafał

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Od zakończenia obecnego okresu.

oznacz moderatorów
kosowka1
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, chyba tak nie jest.
 W moim przypadku koniec obecnego okresu mija 3 sierpnia, dokonałam wpłaty  2 lipca na rok. O dziwo Allegro przedłużył Smart do 2 lipca 2024,czyli 12 miesięcy od daty wpłaty, uprzejmie proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kosowka1 otrzymałaś już wyjaśnienie tej kwestii od naszego pracownika w korespondencji mailowej. Kupiłaś pakiet Allegro Smart w dniu 02.07.2023, więc usługa jest aktywna do 2.07.2024 roku. Dodatkowo masz 14 dni tzw. okres wypowiedzenia i jeżeli w tym czasie kupisz następny pakiet Smart to będzie on liczony nadal od 2.07, a nie od dnia w którym ponownie go zakupiłaś. Aktualnie możesz korzystać ze swojego pakietu Smart do 17.07.2024.

Sprawdziłam Twoje konto i nie ma na nim żadnego pakietu wykupionego przed 02.07.2023 r.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów