anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy naprawdę kontaktował się ze mną ktoś z Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KrzysiekLuc
#8 Zapaleniec#

Cześć, wczoraj zadzwonił do mnie Pan podający się za obsługę Allegro i zapytał o mojego maila, nastęczy poinformował mnie iż została wysłana ankieta na mail o początku takim a końcówce takiej i czy wypełnię ankietę. Moje pytanie brzmi czy obsługa allegro robi coś takiego czy to próba wyłudzenia danych?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najlepszym wyjściem jest nie odpowiadać i nie dać się namówić na żadne ankiety ,jest to nieobowiązkowe a twoje dane są później wykorzystywane do różnych celów nawet do łamiących prawo.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@KrzysiekLuc Nigdy nikomu nie podawaj żadnych swoich danych przez telefon, jeśli nie znasz osoby, która do Ciebie dzwoni. Nieważne, za kogo ta osoba się podaje. Tak, Allegro czasem dzwoni do swoich klientów, ale nie wiem, czy w sprawie ankiet.

oznacz moderatorów
KrzysiekLuc
#8 Zapaleniec#

Nie podałem danych, pan dzwoniący znał początek i koniec mojego maila, w ankietę nie kliknąłem;) wolałem się upewnić;)

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

może moderatorzy się wypowiedzą . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Śmierdzi oszustwem na kilometr. Jeśli na stronie z ankietą podawałeś swój login i hasło to radzę je jak najszybciej zmienić.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@vonNogay Na kilometr? Nawet lepiej u mnie też czuć choć mieszkam dużo dalej.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@vonNogay Jak czujesz smród tzn. żeś zdrowy.🤧

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KrzysiekLuc Możesz sprzesłać zrzut z widokiem wiadomości, którą dostałeś? Z jakiego adresu przyszła?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
KrzysiekLuc
#8 Zapaleniec#

Przeglądałem pocztę i nie znalazłem tej wiadomości a numer z jakiego dzwonił to 223785123 choć pewnie to nie wiele pomoże.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KrzysiekLuc Najprawdopodobniej nie był to nasz pracownik. Jeśli więc otrzymasz wiadomość z ankietą, sprawdź z jakiego adresu przyszła i dla bezpieczeństwa nie klikaj w linki dostępne w treści.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów