anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje komentarze są usuwane?

Client:29401620
#7 Wielbiciel#

Przestrzegany jest : https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oceny-i-komentarze/co-kupujacy-moze-napisac-w-komentarzu-...

Czy allegro może odpisać , jak wystawić negatywny komentarz, po nieudanej transakcji, aby nie został usunięty?  Ewentualnie, dlaczego dwa razy mój komentarz został usunięty? Czy tylko pozytywne komentarze są przyjmowane?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:29401620 nie, jeśli komentarze nie łamią naszych zasad to bez względu na to czy są pozytywne czy negatywne nie są usuwane. 
Natomiast są dwie oceny na Allegro - opinia o  produkcie i ocena transakcji i nie należy ich mieszać, czyli opisywać produktu w komentarzu dla sprzedającego, ani transakcji i obsługi w opinii o produkcie. Abym mogła to sprawdzić, podaj proszę numery zamówień, których to dotyczy.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika a jak zgłoszę taki komentarz do usunięcia po 90 dniach to rozumiem że kupujący już nie wystawi ponownie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 nie, nie wystawi, bo ma na wystawienie, edycję lub usunięcie oceny 90 dni od zakupu, ale sprzedający też ma tylko 90 dni na wysyłanie do kupującego prośby o usunięcie oceny. 
Jeśli ten termin minie to my możemy ją usunąć (oczywiście tylko wtedy jeśli mamy podstawę) i wtedy nie będzie już możliwości ponownego wystawienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 jak widzisz oficjalnie nie można, a jednak komuś usuwają

ja zgłosiłem takie komentarze do weryfikacji i jakoś nic się nie dzieje

może jakaś firma skutecznie, przedsądowo postraszyła allegro?

oznacz moderatorów

Client:29401620
#7 Wielbiciel#

OK, teraz rozumiem, dlaczego komentarz był usuwany

ale mam tylko opcję, oceń sprzedawcę, nie mam oceń produkt

wchodzę w oceń sprzedawcę i tam mam aby przyznać gwiazdki za kontakt ze sprzedającym i za produkt, czyli rozumiem, ze mam nie zaznaczać gwiazdek przy produkcie i wtedy komentarz zostanie przyjęty?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:29401620 zakupione produkty możesz ocenić w tej zakładce, natomiast sprzedających tutaj i powinieneś mieć dostępne obie opcje. Jeśli tak nie jest, prześlij mi proszę zrzut swojego ekranu, a będę to wyjaśniać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:29401620
#7 Wielbiciel#

Client29401620_0-1687425545437.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:29401620 dziękuję za zrzut widać na nim, że masz możliwość ocenienia sprzedającego. Produkt możesz ocenić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:29401620
#7 Wielbiciel#

w tym linku nie mogę ocenić produktów zakupionych u tego sprzedawcy (ponieważ ich nie ma), stąd też nie mogę ocenić sprzedającego, ponieważ muszę zaznaczyć gwiazdki odnośnie opisu, jak zaznaczę, wówczas usuwacie mój komentarz:

Client29401620_0-1687859798202.png

 

oznacz moderatorów

Client:29401620
#7 Wielbiciel#

Czy mogę prosić o odpowiedź, dlaczego moje komentarze są usuwane? już trzeci raz został usunięty, a stosuje się do wszystkich wymagań. Proszę o odpowiedź, bo to się strasznie długo ciągnie i za pare dni minie termin wystawienia komentarza

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:29401620 Co konkretnie piszesz w komentarzu?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:29401620
#7 Wielbiciel#

ze negatyw za transakcję ze sprzedającym, gdyż paczka nie została odebrana z paczkomatu po upływie 48h - spóźnienie, paczka wróciła do nadawcy, ale nie został wysłany mail o anulację zamówienia i właścieciel nie chciał przyjąć paczki oryginalnie zapakowanej - możecie przecież sprawdzić, skoro trzy razy powyższy komentarz usuwaliście. Dlatego pytam, gdzie tutaj jest naruszenie warunków umowy allegro?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:29401620 podaj proszę numer zamówienia, dla którego usunięto Twoje komentarze. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:29401620
#7 Wielbiciel#

to w jakim celu była informacja, co konkretnie piszę w komentarzu?  nr zamówienia: 92e89010-e271-11ed-805d-273fffd3506f

oznacz moderatorów

Client:29401620
#7 Wielbiciel#

Czy coś wiadomo w temacie?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:29401620 przepraszam, że czekałeś tyle na odpowiedź. Dopytuję odpowiedni zespół. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:29401620
#7 Wielbiciel#

Niestety, ale czas na wystawienie komentarza minął, a odpowiedzi brak, dlaczego są usuwane komentarze jako Nie polecam, pytanie tylko czemu lub komu to służy?

Stąd też, od tamtej pory nie używam allegro do zakupów

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:29401620 czy ja dobrze rozumiem, nie odebrałeś paczki ? i chcesz wystawić za to negatywa ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:29401620 Nie odebranie przesyłki nie jest jednoznaczne z anulowaniem zamówienia.
To po Twojej stronie leży obowiązek złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

oznacz moderatorów