anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

LEW433
#21 Demiurg#

@boismortier Wypowiedział się już szef moderacji w innym poscie.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

...lub przekaże do odpowiedniego działu. Dział nazywa się Amba Fatima.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przyjemność robienia zakupów tu to już historia . Teraz tylko "wybrani" będą mogli handlować i tylko ich produkty będą podsuwane w wyższych cenach i nie zawsze w odpowiedniej jakości.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@boismortier Znowu nie ma nie ma? Jak nie ma, jak jest Nie ma?

Ale żarty😉 na bok. Tej opcji nie ma, tak jak wielu innych potrzebnych. To i użytkowników zapewne coraz bardziej "nie ma". Też mnie ciekawi ten "niewielki procent" (w którym i ja się mieszczę).

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@boismortier Opcja „szukaj też w opisach ofert” jest funkcją, którą udostępniliśmy w przeszłości, gdy nasza wyszukiwarka nie uwzględniała jeszcze wszystkich parametrów.

Aktualnie wyszukiwarka Allegro automatycznie przeszukuje oferty uwzględniając: parametry, tytuły, kategorie, słowa kluczowe. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 "Bardzo dobrze, ale nie na temat" - jak mawiała moja pani od polskiego. 

"Aktualnie wyszukiwarka Allegro automatycznie przeszukuje oferty uwzględniając: parametry, tytuły, kategorie, słowa kluczowe" - ale nie przeszukuje opisów, a o tym jest ten wątek 🐭

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

boismortier
#9 Pomysłodawca#

robicie na przekór - podług siebie a nie w trosce o klienta, a wypowiedź owijacie w bawełnę. 

OPCJA PRZEGLąDANIE OPISU MA WRócić, bo to jest dobre, OK?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@boismortier to że nam to nie pasi i wiemy jak to działa, uwierz mi że 14 000 użytkownikom nie robi to żadnej różnicy, żyją allegro, wierzą że allegro oznacza "super oferta" najlepszy towar i kupują nie zagłębiając się ile przepłacają 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@boismortier żebyś kupił szybciej i to co Ci allegro podsunie a nie tracił czas na przeglądania 😄 Allegro wszystko robi żeby nam kupującym ułatwić zakupy a Wy ciągle narzekacie ;D

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

Wpisujcie na końcu paska wyszukiwania &description=1
rozłącza grupowanie ofert i działa jak 'szukaj w opisie'
u mnie to działa, może u Was też 😀

oznacz moderatorów

WAMPIREZ
#9 Pomysłodawca#

bez szukania w opisachbez szukania w opisachz ,,w opisach''z ,,w opisach''

Do moderatorów i szeroko pojętego naczalstwa Żadnej różnicy .. naprawdę robicie z nas **piiip**..ów a to tylko przykład jak chcę znaleźć przedmioty z grupy zrzeszonej pod ,,loombard'' , po prostu ich ofert sobie nie znajdę teraz tak ?

oznacz moderatorów